יעד המשלוח | USD ($) | HE
מוצר זה אזל זמנית מהמלאי.
כאן ניתן לבחור מוצרים דומים:
ויטמינים ומינרלים

MSM רלייף כשר למהדרין - להקלה ולהפחתה של כאבים שרירים ושלד 60 טבליות - סופהרב

מחיר: $19.00
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $11.40
Sold Out

MSM relief - סופהרב

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

טבליות MSM לשיכוך, להקלה ולהפחתה משמעותית של כאבים הנובעים מדלקות שרירים ושלד; קישיון ונפיחות המאפיינים דלקות מפרקים למיזעור נזקיהן של פציעות ספורט, ולמראה בריא של עור, שיער וציפורניים.

Methyl-Sulfonyl-Methane) MSM) הוא התצורה הטבעית של גופרית אורגנית המצויה בכל האורגניזמים החיים. הוא מצוי בריכוזים נמוכים בנוזלי הגוף וברקמות וזקוק להתחדשות יומיומית באמצעות אספקה חיצונית באמצעות מקורות תזונתיים.

MSM מצוי במזונות טריים ובעיקר ב פירות, ירקות, בשר, דגים ובחלב ומוצריו, אך טבעו הנדיף מביא לכך שתהליכי עיבוד המזון כגון חימום או ייבוש, גורמים לאיבוד אחוזים גבוהים מתכולתו במזונות של רכיב חיוני זה. על כן, להוציא אנשים אשר תזונתם מושתתת ברובה על מזונות טריים ו"חיים", רבים הם האנשים אשר אינם מקבלים מתזונתם כמות ניאותה של MSM.

שימוש תרפויטי בגופרית הוכח כמספק הקלה במצבים בריאותיים רבים ללא כל תופעות לוואי, והיא נחשבת בעיני מומחים לתזונה ברחבי העולם, כבעלת תרומה ותועלת בכל הקשור לבריאות המפרקים, לשיכוך כאבי שרירים ושלד, ולעידוד תהליכי צמיחה והתחדשות של השיער, העור והציפורניים.

רכיב זה משמש גם למיזעור פציעות ספורט; שיפור סימפטומים פיזיולוגיים של סטרס, כולל תסמונת המעי הרגיז; לטיפול בדלקות של הממברנות הריריות; למיזעור נזקי חשיפה לחומרי-הדברה ולנורמליזציה של תהליכים פיזיולוגיים רבים, ביניהם ספיגה והטמעה יעילות יותר של רכיבי תזונה ושיפור מראה העור, השיער והציפורניים.

ל- MSM השפעה חיובית על תפקודים פיזיולוגיים רבים נוספים. מחקרים מראים כי לרכיב זה השפעה חיובית גם על רמת האנרגיה, על תופעות אלרגיות ,בעיות עיכול שונות, הטבה בסימפטומים של PMS , שיקום וחידוש רקמת הריאות ותמיכה בטיפול באמפיזמה (נפחת הריאות).

MSM רילייף - שימושים עיקריים:
במינונים גבוהים מתפקד MSM כסוכן תרפויטי יעיל ובטוח למגוון מצבים בריאותיים. הוא משמש לשיכוך כאבי שרירים ושלד; לשיפור סימפטומים פיזיולוגיים של סטרס, כולל תסמונת המעי הרגיז; לטיפול בדלקות של הממברנות הריריות; למיזעור נזקי חשיפה לחומרי- הדברה ולנורמליזציה של תהליכים פיזיולוגיים רבים, ביניהם ספיגה והטמעה יעילות יותר של רכיבי תזונה ולשיפור מראה העור, השיער והציפורניים.

 • טיפול במחלות מפרקים - MSM משמש כמשכך כאב יעיל ביותר בכאבים הנובעים מדלקות שרירים ושלד כדוגמת ארתריטיס ואוסתאוארתריטיס. חולי ארתריטיס אשר נטלו MSM מדווחים על הקלה משמעותית וארוכת טווח בכאב, בקישיון, בנפיחות ובדלקת במפרקים.

  חסר בגופרית עלול להוות אחד הגורמים להתפתחותה של ארתריטיס. מחקרים מצאו כי ריכוז הגופרית ברקמת המפרק של חולי ארתריטיס נמוך בכשליש מריכוזה ברקמות המפרק של אנשים אשר אינם סובלים מבעיות מפרקים כלשהן.

  במחקר בו השתתפו חולי ארתריטיס הצביעו תוצאות המחקר על שיפור מובהק של 80% בבקרת כאב בתקופה של 6 שבועות מתחילת המחקר בקרב המשתתפים בקבוצת הניסוי, בהשוואה לשיפור הנמוך מ- 20% בקרב משתתפי קבוצת הפלסבו.

  במחקר אחר נערכה השוואה בין קבוצת חולי ארתריטיס אשר טופלה ב- MSM לבין קבוצת חולי ארתריטיס אשר טופלה בתרופות נוגדות-דלקת לא-סטרואידיות (NSAID`s). בקבוצת ה- MSM נמצאו באופן מובהק, פחות מקרי דימום כיבי - תופעת לוואי נפוצה המאפיינת נטילתן של תרופות ממשפחה זו.
 • שיכוך כאבים ונפיחות - מרבית כאבי הגוף נובעים מן הרקמות, שם גבוה ריכוז העצבים. אספירין מצליח לשתק את כלי העצב, אך עושה זאת על חשבון פגיעה בשרירים וברקמות, בעוד שה- MSM מגן על השרירים, ממריץ את מחזור הדם, מעכב תהליכים דלקתיים, מזרז את תהליך הריפוי ומונע נפיחות וכאב.

  הניסיון הטיפולי בשימוש ב-MSM מצביע על יכולת שיכוך של כאבי שרירים ושלד המאפיינים ספורטאים, חולי פיברומיאלגיה, חולי תסמונת התשישות הכרונית (CFS) וחולי סרטן.
 • מינרל היופי הטבעי - MSM מכונה גם "מינרל היופי הטבעי" בשל יכולתו לסייע רבות למראה בריא של עור, שיער וציפורניים. גופרית מתאחדת לתוך חלבון הקרוי קרטין, המצוי בריכוז גבוה במיוחד ברקמות אלה. בפועל, החלבון קרטין הוא זה המעניק לציפורניים את חוזקן.
 • מיזעור פציעות ספורט - נטילת 3-2 כמוסות לפני פעולה גופנית מאומצת, כגון אימוני כוח או ספורט הישגי ממזערת פציעות ספורט ואת העומס על השרירים. הבדל זה בא לידי ביטוי בולט בתחושה הגופנית שלאחר האימון. נטילת MSM לאחר פציעה או מתיחת שריר מביאה לשיכוך כאב ולהיעלמותם של סימפטומים נוספים בקצב מהיר יותר. שילוב של MSM וויטמין C דווח אף כיעיל עוד יותר, במיוחד בטיפול בהתכווצות שרירי הרגל בקרב ספורטאים אשר סבלו מהתכווצויות שרירים חמורות עקב פעילות ספורטיבית.

  במחקר כפול סמיות אשר נערך לאחרונה השתתפו 24 גברים ונשים הסובלים מפציעות ספורט חמורות אשר אירעו בפרק זמן שאינו עולה על 30 יום. המשתתפים חולקו אקראית לקבוצות ועברו טיפול כירופרקטי, צילומי אולטרה-סאונד וסטימולציית שרירים.

  משתתפי הקבוצה אשר נטלה MSM דווחו על הפחתה של 58.3% בתסמיני הפציעה בהשוואה ל- 33.3% בקבוצת הפלסבו. בנוסף, נצפתה הטבה בעלת פוטנציאל כלכלי משמעותי - המשתתפים הצליחו להפחית את כמות הביקורים אצל רופא ב- 40% ל- 3.25 ביקורים בהשוואה ל- ביקורים 5.25 בקבוצת הפלסבו.

MSM Relief - שימושים נוספים:
ל- MSM השפעה חיובית על תפקודים פיזיולוגיים כה רבים עד כי אין זה פלא כי הוא מעורר סקרנות רבה בקרב מטפלים רבים בתחום הרפואה המשלימה. סדרת מחקרים אשר נערכה באוניברסיטת אורגון למדעי הרפואה מעלה כי ל- MSM השפעה חיובית גם על רמת האנרגיה, על תופעות אלרגיות, בעיות עיכול שונות, הטבה בסימפטומים של PMS, שיקום וחידוש רקמת הריאות ותמיכה בטיפול באמפיזמה (נפחת הריאות).

כל טבלית MSM relief  מכילה:
MSM (מתיל סולפניל מתאן) - מ"ג ................ 1000
רכיבים נוספים: מגנזיום סטארט, סידן פוספאט, סיליקה.

טבליות MSM ריליף של סופהרב אינן מכילות: תירס, שמרים, חיטה, גלוטן, סויה, סוכר, עמילן, ומיוצריות ללא חומרים משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

הוראות שימוש: 2-1 טבליות ביום, עם הארוחה.
נטילה חד-פעמית או בלתי-רציפה של MSM אינה אפקטיבית. תוצאות משמעותיות נצפות, בדרך-כלל, לאחר שימוש של תקופה הנעה בין מספר ימיםל- 21 יום.
לא מומלץ לנוטלי קומדין.

הערה: שיעור הנמוך מ- 20% מן הנוטלים MSM עלול לחוות תופעות אופייניות לדה-טוקסיפיקציה (סילוק רעלים) במהלך עשרת הימים הראשונים לשימוש בו, בהם מפריש הגוף ומסלק החוצה רעלים.
תופעות אלה עשויות לכלול יציאות תכופות, פריחה על-פני העור, כאבי ראש ותחושת עייפות משך מספר ימים.
תופעה זו חיובית ביסודה, שכן ככלל, ככל שמופיעים יותר סימפטומים מעיד הדבר על רמה גבוהה של רעלים המצויים בגוף ועל אפקטיביות של נטילת ה- MSM. במידה וקיים חשש לקיומן של קנדידה או של הרעלת מתכות, מומלץ להעלות את המינון בהדרגה.

MSM רילייף מומלץ לשלב עם:
פרי מושן בתוספת MSM - סופהרב
אומגה 3 - סופהרב

כשר למהדרין בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית, ירושלים
ובהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית

תכולה: 60 טבליות

MSM רילייף של סופהרב לא נוסה על בעלי חיים

יצרן: סופהרב, ישראל

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


 • ברקוד: 7290013465092
 • משקל כללי: 0.23ק"ג
 • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.