יעד המשלוח | USD ($) | HE

סטרסטופ-טק לטיפול במצבי מתח וחרדה, דיכאון ונדודי שינה 60 כמוסות צמחיות - טינקטורה טק

מחיר: $22.80
הנחה: 
25%
מחיר שלנו: $17.10
כמות:

סטרסטופ-טק לטיפול במצבי מתח, חרדה, דיכאון ונדודי שינה - טינקטורה טק

סטרסטופ-טק - הפורמולה טבעית המסייעת לחיים רגועים יותר, מורכבת מצמחים בלבד, אינה ממכרת ואינה גורמת לתופעות לוואי. פורמולה סטרסטופ-טק משלבת צמחים לטיפול במצבי מתח וחרדה, דיכאון ונדודי שינה.

רכיבים : ולריאן שורש, פסיפלורה, סקוטלריה, מליסה, כישות, טיליה.

שורש ולריאן - משרה שינה, מרגיע במצבי עצבנות, מתח וחרדה קלה, מסייע במצבים של מיגרנות, מרגיע במצבים של התרגשות יתר

פסיפלורה - ידוע ומוכר כמפחית מתח, מרגיע, ומסייע לשינה. בנוסף הוא נוגד חרדות, נוגד עוויתות של מערכת העיכול וגירויים בעור. בפסיפלורה פלבנואידים ואלקלואידים, אשר פועלים להרגעה ללא התמכרות וללא טשטוש.

סקוטלריה - צמח השייך למשפחת המנטה. כמו כל צמחי המשפחה יעיל במיוחד לטיפול בהפרעות הקשורות במערכת העצבים המרכזית ולבעיות בהובלה חשמלית במוח, וכמו כן משמש לחיזוק והרגעה של מערכת זו. הצמח מכיל פלבנואידים, מינרלים, כלורופיל וחומצות שומן חיוניות. הוא מצטיין בטיפול כנגד חרדה, וכן כמרגיע ויעיל במצבי תשישות. בזכות הפלבנואידים שבו הוא מחזק את הכבד וגם מגן עליו.

מליסה - צמח מגביר הזעה, מרגיע את מערכת העצבים המרכזית ונוגד עוויתות הנובעות מלחץ נפשי. הצמח עשיר באנטי אוקסידנטים (נוגדי חמצון), מסייע במקרים של יתר פעילות בלוטת התריס, משפר זיכרון ומצבי רוח (ולפיכך יעיל לטיפול בדיכאון), משפר את תהליך העיכול ומעורר.

כישות - מוכר כדאורטי (משתן), מחזק ומשכך כאב. יעיל למצבי מתח וחוסר מנוחה. הצמח מכיל לופולין שהינו חומר המרגיע את הגוף והנפש. הכישות יעיל לטיפול בנדודי שינה, נוגד עווית (למשל במקרי קוליטיס או תסמונת המעי הרגיז) ומגביר ייצור חלב אם.

בפרחי הטיליה נהוג להשתמש במצבים של מתח ועצבנות ובמקרים של יתר לחץ דם, במיוחד כשהוא קשור למצבי לחץ. הטיליה מורכב מפוליסכרידים, פלבנואידים (בעיקר קוורציטין) וחומצות פנוליות, אלו מסייעים בהורדת לחץ דם והעלאת תפוקת הלב. כמו כן הצמח מסייע במקרים של דיכאון, מיגרנות וכאבי ראש.

הוראות שימוש: 1-3 כמוסות ביום לפני האוכל עם כוס מים.

תכולה: 60 כמוסות צמחיות

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ מהדרין הרב אברהם רובין.

ארץ ייצור: ישראל

אין לערבב תרופות כימיות ותרופות טבעיות להרגעה.
יש להיוועץ ברופא או מומחה לצמחי מרפא בכדי להגיע לאיזון ולמינון הנכונים.

נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.


  • ברקוד: 7290008198349
  • משקל כללי: 0.23ק"ג
  • יוצר ע"י: טינקטורה טק - מיצוי צמחי מרפא

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.