יעד המשלוח | USD ($) | HE

הסכם תנאי שימוש באתר וביישומון "ויטמין גלובל"

18 ביוני 2023

נא לקרוא את תנאי השימוש הללו ("ההסכם") בקפידה לפני השימוש באתר של ויטמין גלובל הממוקמת בכתובת vitaminglobal.com (ה"אתר") וביישומון הנייד שלנו (הנקראים ביחד ה"פלטפורמה"). ההסכם הזה שולט בגישה ובשימוש שלך באתר ומהווה הסכם חוקי המחייב בינינו (ה"משתמש" או "אתה") ובין ויטמין גלובל בע"מ (ה"אנחנו", "אנחנו" או "שלנו"). בכניסה או בשימוש באתר, אתה מסכים להיחשב אל הסכם זה.

1. מטרה:

האתר הוא פלטפורמה מקוונת המספקת מידע בנושאי בריאות וכושר ומאפשרת למשתמשים לרכוש מוצרי בריאות, ספורט ויופי. המידע שמסופק באתר הוא למטרות מידע כלליות בלבד ולא יישאר כהמלצה רפואית או רעיון לטיפול בריאותי. איננו אחראים על כל פעולה שתבוצע על סמך המידע שמופק באתר.

2. אין ייעוץ רפואי:

המידע המופק באתר וביישומון אינו תחליף לייעוץ רפואי מקצועי או ייעוץ בנושאי בריאות, אבחון או טיפול. יש לקיים ייעוץ עם מומחה מוסמך לטיפול בריאותי לפני קבלת החלטות או ביצוע פעולות כלשהן על סמך המידע שנמסר באתר.

3. שימוש באתר והפסקת שימוש:

ניתנה לך רישיון מוגבל, לא-בלעדי ובלתי-ניתן-להעברה לגישה ושימוש באתר לצורך פרטי וללא כוונה מסחרית. אתה מסכים שלא להשתמש באתר לכל מטרה לא חוקית או לא מורשית ולפעול בהתאם לכל החוקים והכללים הרלוונטיים. נשמר לנו הזכות להפסיק או להשעות את גישתך לאתר בכל עת ולכל סיבה ללא הודעה מוקדמת.

4. תוכן והתנהגות המשתמש:

יתכן ויהיה לך אפשרות להגיש תוכן, כולל ביקורות, דירוגים ותגובות לאתר ("תוכן המשתמש"). באמצעות הגשת תוכן המשתמש, אתה נותן לנו רישיון לא בלעדי, חינם, ברחבי העולם, ללא הגבלה זמנית ובלתי הפיכה להשתמש, לשפר, להתאים, לפרסם, לתרגם, להפיץ ולהציג את תוכן המשתמש לכל מטרה. אתה מסכים שלא להגיש תוכן המשתמש שהוא בניגוד לחוק, מכפה, גזעני, פוגע בפרטיות, פוגע בזכויות הקניין הרוחני או מעולם לא נעים. שומרים על הזכות להסיר או לשנות תוכן המשתמש שפורסם בניגוד להסכם זה.

5. זכויות יוצרים, סימנים מסחר וקניין רוחני אחר:

האתר ותוכנה ותכניות האתר, כולל אך לא מוגבל לטקסט, גרפיקה, לוגואים, תמונות, וידאו ותוכנה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר וחוקים על קניין רוחני נוסף. אתה אינך רשאי לשכפל, לשנות, להפיץ, לשדרג, להציג או להשתמש באופן אחר בחומרים מהאתר ללא הסכמתנו הכתובה מראש.

6. צרו איתנו קשר:

אם יש לך שאלות, דאגות או שאילתות בנוגע להסכם זה או לאתר, אנא צור קשר עמינו באמצעות המידע המצוין למטה:

ויטמין גלובל בע"מ.
כתובת: 4, הנרייטה סולד, באר שבע, ישראל.
דוא"ל: [email protected]
טלפון: 08-6280203

יש לציין שכל משוב שתספק עשויים להשתמש על ידינו לכל מטרה ללא הגבלה או פיצויים.

בכניסה או בשימוש באתר, אתה מצהיר ומעיד כי קראת והבנת את תנאי השימוש המצוינים כאן ומסכים להם.

Back