יעד המשלוח | USD ($) | HE

גיל המעבר - תוסף תזונה למנעית תופעות גיל המעבר 60 כמוסות - טינקטורה טק

מחיר: $26.60
הנחה: 
30%
מחיר שלנו: $18.60
כמות:

גיל המעבר - תוסף תזונה למנעית תופעות גיל המעבר - טינקטורה טק

גיל המעבר הינו תהליך טבעי, המתחיל לקראת הפסקת המחזור החודשי, והמאופיין בשינויים הורמונאליים. פורמולת גיל המעבר הינה תרכובת צמחית מרוכזת המיועדת לתופעות המתבטאות בגלי חום, עצבנות, נדודי שינה ועוד. הפורמולה מכילה פיטואסטרוגנים ממקור טבעי, ללא תופעות לוואי.

רכיבים: בטטת-בר, שיח אברהם, קוהוש שחור, תלתן אדום, מרווה רפואית.

בטטת בר: צמח אנטי דלקתי, בעל פעילות הורמונאלית המחקה את פעילות האסטרוגן. נוגד עוויתות והתכווצויות. בפורמולה משמש לפעילות פיטואסטרוגנית, מחזור לא סדיר ולתופעות גיל המעבר.

שיח אברהם: שיח אברהם מוכר מזה שנים רבות כצמח המסדיר את פעילות המחזור ומגביר יצור חלב. פעילותו ידועה כמאזן הורמונלי, וכמסדיר מחלות עור על רקע הורמונלי.

קוהוש שחור: שורש קוהוש שחור ידוע כתרופה עממית פופולארית לגלי חום, מצבי רוח משתנים, ויובש בנרתיק הנובע ממנופאוזה. הצמח אינו ממריץ יצור אסטרוגן אך קיימת בו השפעה המהווה מעין פיצוי על המחסור באסטרוגן.

תלתן אדום: מכיל איזופלאבונים הידועים כמסייעים בטיפול בתופעות גיל המעבר ומשכך את הכאבים הנובעים מתסמונת קדם מחזור. צמח פיטואסטרוגני המפחית בצורה ניכרת את תופעת התלקחות גלי החום. מפחית גם את הסיכון לקבל התקף לב.

מרווה רפואית: צמח פיטואסטרוגני המשפיע על המערכת ההורמונאלית, אנטיספטי, מחטא, מסדיר את המחזור, ומפחית הזעה. נוגד עוויתות. מיועד לטיפול בתופעות גלי החום והזעת היתר הנובעים מגיל המעבר.

הנחיות לשימוש: 1-3 כמוסה יום, לפי הצורך, עם כוס מים.

תכולה: 60 כמוסות.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ מהדרין הרב אברהם רובין

ארץ ייצור: ישראל

לא לשימוש לנשים בהריון או נשים מיניקות. אנשים הנוטלים תרופות מרשם - יש להיוועץ ברופא.


  • ברקוד: 7290008198356
  • משקל כללי: 0.2ק"ג
  • יוצר ע"י: טינקטורה טק - מיצוי צמחי מרפא

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.