יעד המשלוח | USD ($) | HE

רד כורכום - כורכום אדום - אצה המטוקוקוס עם כורכום 30 טבליות - סיקורה

מחיר: $31.60
הנחה: 
25%
מחיר שלנו: $23.70
כמות:

רד כורכום - כורכום אדום - אצה המטוקוקוס עם כורכום – סיקורה

רד כורכום הינו תוסף תזונה מתקדם במיוחד המשלב את שורש הכורכומין ואצת המטוקוקוס – שני רכיבים טבעיים הידועים מחקרית כנוגדי חמצון ונוגדי דלקת עוצמתיים. שילוב הכורכומין והחומר הפעיל באצת ההמטוקוקוס (אסטקסנטין) מציע חיבור מדויק בו השלם גדול מסך חלקיו – כורכום פורטה.
הכורכומין הינו החומר הפעיל בשורש הכורכום והוא נחשב לחומר פעיל רב עצמה המכיל רכיבים אנטי דלקתיים, אך למרבה הצער יכולת הספיגה של הכורכומין נמוכה וזאת מכמה סיבות: היותו מולקולה שאינה מסיסה במים ולכן לא נספגת בקלות, חשיפה לסביבה בסיסית היוצרת הרס של המולקולה והתפרקות החומר הפעיל בכבד. אחוזים בודדים בלבד מהחומר הפעיל של הכורכום נספגים דרך המעי אל מחזור הדם והיתר מתפנה במהירות מהגוף. לכן, סיקורה פיתחה פורמולה ייחודית עם יכולת ספיגה מיטבית בזכות שימוש בטכנולוגיה ליפוזומאלית – שימוש בפוספוליפידים מאפשר ליצור מעטפת שומנית לכורכומין, המסיסה גם בשמן וגם במים. יצירת מולקולת כורכומין המכיל מעטפת שומנית ייחודית השומרת שהחומר הפעיל לא יתפרק בסביבה חומצית של הקיבה או על ידי אנזימי הכבד. המעטפת נספגת היטב במעי ומאפשרת שחרור מושהה של החומר הפעיל. באופן הזה הכורכומין יכול להגיע בקלות אל מחזור הדם ולהתפרק באיברי המטרה, לעבור את מחסום הדם-מוח ולהפחית תהליך חמצוני ופעילות דלקתית בתאים. בנוסף, השילוב של כורכומין עם האוליגוסכריד הצמחי מעניק לחומר הפעיל של הכורכום מעטפת פטנטית המגבירה אף היא את הספיגה.
כמו כן, התוסף מכיל גם את אצת ההמטוקוקוס, אסטקסנטין הינו החומר הפעיל באצה והוא מאפשר לה להגן על עצמה מפני חשיפה ארוכה לשמש או כתגובה למצבי דחק. הוא נחשב לאחד מנוגדי החמצון החזקים בטבע (פי 500 מוויטמין אי ופי 200 מבטא קרוטן) וייחודיותו היא היותו מסיס במים ושומן, ולכן אחוז גבוה ממנו נספג בגוף. הוא מסוגל להגיע אל תוך התאים, במחזור הדם ואף לחדור את מחסום דם-מוח ולפעול במערכות רבות בגוף. האסטקסנטין נקשר לשיפור מערכות שונות בגוף כגון המערכת הקרדיו – וסקולרית, שיפור תהליכים קוגניטיבים ואף שיפור פני העור.

כורכום אדום - אצה המטוקוקוס עם כורכום של סיקורה – יתרונות:

  • מכיל שילוב של שני סוגי כורכומין (לונגווידה + קאווכורמין) הידועים מחקרית כבעלי פוטנציאל ספיגה גבוה (כורכומין ליפוזומאלי)
  • אינו מכיל פיפרין העלול לייצר גירוי בדופן הקיבה
  • בכל כמוסה 4.5 מ"ג של אצת המטוקוקוס – אצה עשירה במיוחד בנוגדי חמצון
  • שילוב מרוכז ויעיל של חומרים אנטי אוקסידנטים ואנטי-דלקתיים
  • ללא שימוש בטכנולוגיה של הנדסה גנטית
  • תנאי ייצור נאותיםGMP
  • מיוצר בישראל

רכיבים: מייצבים (קלציום קרבונט, תאית, שעוות קרנאובה, מלטודקסטרין, סודיום קרוסקרמלוז, הידרוקסי פרופיל מתיל צלולוז, מגנזיום סטארט), אבקת שורש כורכום, גמא ציקלודקסטרין, אצת המטוקוקוס, כורכומין, מים, חומר מונע התגיישות (סיליקה דיאוקסיד), צבע מאכל (ברזל אוקסיד, טיטניום דיאוקסיד).

כמות בטבליה:

קומפלקס קאבקורים
המכיל 75 מ"ג כורכומינואידים
500 מ"ג
אצת המטוקוקוס
המספקת 4.5 מ"ג אסטקסנטין
225 מ"ג

מידע על אלרגנים: מכיל לציטין סויה.

משקל כל טבליה: 1170 מ"ג

הוראות שימוש: טבליה אחת ביום עם האוכל.

כשר מטעם הבד"ץ העדה החרדית ירושלים ןבהשגחת הרבנות המקומית נוף הגליל.

תכולה: 30 טבליות.

ארץ ייצור: ישראל

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


  • ברקוד: 7290005157059
  • משקל כללי: 0.17ק"ג
  • יוצר ע"י: סיקורה - תוספי תזונה מאצות אולווה

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.