יעד המשלוח | USD ($) | HE

ביו-קראן פרוביוטיק 60 כמוסות - סופהרב

מחיר: $35.30
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $21.20
כמות:

ביו קראן - סופהרב

זיהומים בדרכי השתן ובעיקר דלקות בשלפוחית השתן (UTI-Cystitis) הם מן הזיהומים הנפוצים ביותר, הפוגעים בנשים בתכיפות גבוהה פי חמישה מאשר בגברים.

במקרים רבים הופך הזיהום לכרוני (מרבית הנשים בעלות היסטוריה של זיהומים בדרכי השתן, תסבולנה לפחות פעם אחת בשנה מן התופעה) ומטופל בעיקר על-ידי אנטיביוטיקה.

דלקת בדרכי השתן נגרמת כאשר שלפוחית השתן מותקפת על-ידי חיידקים שמקורם במעי הגס. המחלה נפוצה יותר בנשים עקב הקירבה האנטומית לפי הטבעת.

למעלה מ-60% מן הנשים סובלות מזיהום במערכת השתן, בשלב כלשהו בחייהן (1). כשליש מהן תחוונה זיהום חוזר בתדירות של 27%- 48% תוך שנה. זיהומים חוזרים נפוצים יותר בקרב נשים בשנות ה-25 לחייהן, או בקרב נשים בנות 55 ויותר.
מבחינים במספר גורמי סיכון להופעתה של דלקת בדרכי השתן:

 • קיום יחסי מין עם מספר בני זוג
 • שימוש בקוטלי זרע להם השפעה על פלורת הנרתיק
 • ירידה באוכלוסיית חיידקי לקטובצילוס
 • שינוי הסביבה החומצית (pH) המעודדת צמיחת אורגניזמים מסוג גרם שלילי המביאים להתפתחותה של דלקת בדרכי השתן
 • הפרעות בדרכי השתן וירידה בהורמון אסטרוגן בקרב נשים לאחר גיל המעבר
 • סוכרת
 • טיפול בתרופות המדכאות את מערכת החיסון
 • ליקוי אנטומי בדרכי השתן - חזרה של השתן מן השלפוחית אל השופכן בעת הטלת שתן.
 • מצב של עימדון (stasis) של השתן
 • בקרב 5% מן הנשים ההרות

התלונות המאפיינות דלקת בדרכי השתן הן צריבה וכאב במתן שתן, דחיפות בהטלת שתן, תכיפות, הטלת שתן מספר פעמים בלילה, דם בשתן, כאבי-בטן, כאבים בגב או בצידיו.

כאשר לממצאים הללו מתלווה רגישות למכה על המותניים וסטייה בספירת כדוריות הדם הלבנות, הדבר מעיד בדרך-כלל על מעורבות של הכליות. הזיהום עלול להתפתח לזיהום כרוני ולהידרדרות בתפקוד הכלייתי עד כדי אי-ספיקת כליות.

ב-90% מן המקרים הגורם הוא חיידק E.Coli המצוי בצואה ובנרתיק, הנודד אל השופכן ולשלפוחית השתן. הוא גורם לדלקת על-ידי הידבקות לתאים המצפים את צינור השופכן והשלפוחית.

חיידקים נוספים הידועים אף הם כמחוללי דלקת הם Staphylococcus saprophyticus ו- Enterococci.

הטיפול המקובל בדלקת בדרכי השתן הוא מתן אנטיביוטיקה ושתייה מרובה. במקרים מסובכים יותר יש צורך במתן נוזלים בעירוי לשטיפת החיידקים ותוצרי הדלקת, מדרכי השתן.

אולם אליה וקוץ בה, שימוש ממושך באנטיביוטיקה מביא להתפתחותם של זני חיידקים אלימים במעי הגס ובשופכן ההופכים עמידים לאנטיביוטיקה ולהופעת פטרייה בנרתיק עקב שינוי באיזון פלורת המעיים והנרתיק.
נוסף על כך, ידוע כי לנטילת אנטיביוטיקה נזקים נוספים, חמורים יותר.

מחקר אשר פורסם בשנת 2000 מראה כי לנשים אשר נטלו אנטיביוטיקה לטיפול בזיהום בדרכי השתן סיכון מוגדל ללקות בסרטן השד.

מחקר נוסף אשר פורסם בחודש פברואר השנה הראה כי לנשים מתחת לגיל 50 אשר נטלו אנטיביוטיקה לטיפול בדלקות חוזרות ונישנות בדרכי השתן, סיכון גבוה יותר ללקות בסרטן השד לעומת נשים שלא נטלו אנטיביוטיקה.

לשם כך פיתחה חברת SupHerb פורמולה טבעית ייחודית לטיפול בדלקות ובזיהומים בדרכי השתן ובעיקר במניעת הישנותן, בשם ביו קראן.

יתרונותיה של פורמולת ביו קראן:

 • שילוב ייחודי של חמוציות ופרוביוטיקה
 • טיפול יעיל בדלקות בדרכי השתן
 • מניעת הישנות המחלה
 • הפחתת הסיכון להופעת זני חיידקים אלימים עקב טיפול אנטיביוטי
 • שילוב ייחודי של חמוציות ופרוביוטיקה

תמצית החמוציות מונעת השתרשותם של חיידקים על דפנות דרכי השתן ואילו הפרוביוטיקה מספקת תמיכה לפעילותן של החמוציות ומונעת את הישנות הדלקת בדרכי השתן.

טיפול יעיל בדלקות בדרכי השתן:
פורמולת ביו קראן מהווה טיפול יעיל בדלקות בדרכי השתן.

מחקרים אשר בדקו את מנגנון פעולת החמוציות על זיהומים בדרכי השתן, זיהו מספר תרכובות פעילות המונעות את הידבקותם של החיידקים הפתוגניים לרירית הדפנות של דרכי השתן ומאפשרות את סילוקם היעיל על-ידי זרם השתן. פעילותן של החמוציות, מונעת את "השתקעות" הבקטריות והתפתחות הזיהומים.

מניעת הישנות המחלה
שימוש בפורמולת ביו בראן מונע את הישנות הדלקת.
מחקרים שנערכו בנושא מוכיחים את תרומתה המשמעותית של תמצית חמוציות לא רק בטיפול, כי אם גם במניעת דלקות בדרכי השתן.

הפחתת הסיכון להופעת זני חיידקים אלימים עקב טיפול אנטיביוטי
לשימוש בפורמולת ביו קראן יתרון נוסף, הפחתת הסיכון להתפתחותם של זנים אלימים של חיידקים המופיעים כתוצאה מנטילת אנטיביוטיקה. במחקר  אשר התפרסם בשנת 2002 ב-JAMA, הוכח כי שימוש בחמוציות יכול לשמש תחליף לשימוש באנטיביוטיקה. החמוציות מנעו את התאחיזה של זני חיידקים העמידים לאנטיביוטיקה לתאים בדרכי השתן. יתרה מזו, מניעת דלקת בדרכי השתן תוך שימוש בחמוציות, הפחיתה את הצורך במתן אנטיביוטיקה ומונעת התפתחותם של זני חיידקים עמידים.

אודות הרכיבים של ביו קראן:

 • תמצית חמוציות תיקנית (Cranberry-Vaccinium macrocarpon) - משך מאות שנים משתמשות הרפואה המסורתית והטבעית בהצלחה רבה בפרי החמוציות לטיפול ולמניעת זיהומים בדרכי השתן.

  מחקרים שונים אשר נערכו בנושא  מראים כי החומרים הפעילים המצויים בפירות גרגריים אלה, מפריעים לקשירתם של מרכיבים ספציפיים הנמצאים על מעטפת החיידק לתאי הרירית המצפים את דרכי השתן, ובדרך זו נמנעת "התיישבותם" של החיידקים על דפנות דרכי השתן והתפתחותה של הדלקת.

  פרי החמוציות מכיל פרואנטוציאנידינים, רכיבים המעניקים את הצבע האדום-כחול למרבית הפירות הגרגריים - בילברי, חמוציות, אוכמניות, דובדבנים ועוזרר. רכיבים אלה נמצאים בחמוציות ובאוכמניות כחולות וזוהו כהרכב האחראי לפעילות הנוגדת היצמדות של חיידקים לתאים.

  חומרים פעילים אלה, מפריעים לקשירת מרכיבים ספציפיים המצויים על-גבי מעטפת החיידק לתאי הרירית המצפים את דרכי השתן ובכך מונעים זיהום ודלקות. מספר מחקרים הראו את יעילותם של פרואנטוציאנידים במניעת התהליך הדלקתי.

  מחקרים רבים אשר נערכו במהלך השנים מוכיחים את יעילותו של פרי החמוציות הן בטיפול והן במניעת זיהומים בדרכי השתן.
  מנגנון פעולתן של החמוציות התפרסם במחקרים אשר נערכו בשנות ה-80.

  לפרואנטוציאנידין שבחמוציות היכולת למנוע מחיידקים (Pseudomonas, Proteus ,Klebsiella , E.Coli) להידבק לתאים המצפים את השופכן.
  המחקרים אשר בדקו את מנגנון פעולת החמוציות על זיהומים בדרכי השתן, זיהו מספר תרכובות פעילות (d-Mannose) ונגזרותיהן, ובראשן methyl-alpha-d-Mannopyranoside. תרכובות אלה מונעות את היצמדות החיידקים הפתוגניים לרירית הדפנות של דרכי השתן ומאפשרות את סילוקם היעיל על-ידי זרם השתן. פעילותן של החמוציות, מונעת את "השתקעות" הבקטריות והתפתחות הזיהומים.
  החומרים הפעילים הנמצאים בחמוציות, ובעיקר Alpha-d-Mannopyranoside מפריעים לקישור מרכיבים ספציפיים המצויים על- גבי מעטפת החיידק לתאי הרירית המצפים את דרכי השתן.
  מחקרים הראו, כי התרכובות המצויות בחמוציות נקשרות לקולטנים של החיידק הפתוגני ובכך מונעות את עגינתם על דפנות דרכי השתן ומסייעות לגוף להיפטר מסכנת הזיהום.

  מחקר אשר פורסם כבר בשנת 1968 הראה כי צריכה יומיומית של מיץ חמוציות הביאה להטבה ניכרת בקרב 73% ממשתתפי המחקר (44 נשים ו-16 גברים) אשר סבלו מזיהום בדרכי השתן.
  החוקרים ציינו כי הפסקת הטיפול גרמה לחזרת הדלקת ב-60% מן המקרים.

  המחקר הראשון אשר הראה את יעילות השימוש בחמוציות פורסם בשנת 1994 בירחון JAMA, המחקר נעשה בקרב נשים מבוגרות אשר שתו מיץ חמוציות משך 4 שבועות.

  סקירה אשר פורסמה בירחון JAMA חוזרת ומדגישה את יתרונה של תמצית חמוציות בטיפול בדלקות בדרכי השתן. בסקירת-על זו מציינים המחברים, כי מחקרים קודמים מצאו כי צריכת תמצית חמוציות הפחיתה את הופעת הגורמים המזהמים (בקטריוריה ופיוריה) וכמות החיידקים בדרכי השתן ב- 50%

  במחקר אשר פורסם בשנת 1997 דווח על שימוש בתמצית חמוציות מרוכזת בכמוסות.
  הנחקרות, בנות 18-45 אשר סבלו מדלקות חוזרות ונישנות בדרכי השתן, חוו ירידה משמעותית מ-6 דלקות בשנה ל-2.4, הודות לנטילת כמוסות של תמצית חמוציות במינון של 400 מ"ג, משך 3 חודשים.

  מחקר נוסף שנסקר כלל 19 נשים פעילות מבחינה מינית, ובדק את השפעתו של תמצית חמוציות במיצוי יבש. במחקר זה נטלו
  המשתתפות 2 כמוסות של 400 מ"ג תמצית חמוציות ביום או פלסבו, משך 3 חודשים. החוקרים מצאו הבדלים משמעותיים סטטיסטית בתדירות ובחריפות הופעתן של דלקות בדרכי השתן עם טיפול בחמוציות.
  המחברים מציינים גם כי מחקרים נוספים שנערכו בנושא מוכיחים אף הם את תרומתה המשמעותית של תמצית חמוציות לא רק בטיפול, כי אם גם במניעת דלקות בדרכי השתן וכי נתונים קליניים ואפידמיולוגיים מראים כי תמצית חמוציות מפחיתה את הסיכון להתפתחות דלקת בדרכי השתן.

  במחקר אשר התפרסם בשנת 2002 ב-JAMA, הוכח כי שימוש בחמוציות יכול לשמש תחליף לשימוש באנטיביוטיקה. החמוציות מנעו את הצמדות חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה לתאים בדרכי השתן. יתרה מזו, מניעת דלקת בדרכי השתן תוך שימוש בחמוציות, הפחיתה את הצורך במתן אנטיביוטיקה ומנעה התפתחותם של זני חיידקים עמידים.
  זהו מחקר ראשון אשר מצא כי פעילות החמוציות מתחילה כשעתיים לאחר נטילת התכשיר ומשך פעילותו כ-10 שעות. מכאן, שעל-מנת להשלים פעילות יעילה לאורך היממה, יש לצרוך את החמוציות פעמיים ביום, בוקר וערב.

  עוד נמצא כי חמוציות מונעות את היצמדותם של חיידקים לחניכיים וסביב השן, ועשויות לשמש תפקיד בהיגיינת הפה.
  החמוציות מונעות גם את פעילותו של החיידק Helicobactor. pylori, הידוע ביכולתו לחולל כיב קיבה. מכאן, ייתכן כי לחמוציות תפקיד גם במניעת כיבים.
  מינון מבוקר של תמצית חמוציות, יעיל ובטוח גם בקרב נשים הרות הנוטות לסבול בתדירות גבוהה מדלקות בדרכי השתן בתחילת הריון, וברור כי הוא בטוח ועדיף לאין שיעור על נטילת טיפול אנטיביוטי במהלך הריון.

  מתן אנטיביוטיקה אינו יעיל דיו, לא בריפוי דלקת בדרכי השתן, ובודאי שלא במניעת הישנותה.
  חשיבות רבה ניכרת לנטילת תמצית חמוציות, לאחר הטיפול לשם מניעת הישנות הדלקת, האופיינית כל כך לבעיה זו.
 • פרוביוטיקה - אנטיביוטיקה, הניתנת לטיפול במצבי דלקת בדרכי השתן, משמידה את החיידקים הידידותיים השוכנים במערכת העיכול ומהווים חלק בלתי-נפרד ממערכת עיכול תקינה, ובכך מפרה את האיזון העדין של פלורת המעיים והנרתיק, ותורמת לשגשוגם של חיידקים ושמרים.
  מחקרים עדכניים מצביעים על תרומתם הרבה של חיידקים פרוביוטיים בתחומים רבים:

הגברת עמידות למחלות דלקתיות של מערכת העיכול (IBD)

 • שיפור המטבוליזם של לקטוז ועיכול חלב ומוצריו
 • מניעת שלשול, עצירות, נפיחות, צרבות והצטברות גזים במערכת העיכול העליונה
 • שיפור תנועתיות המעי ובכך מניעת עצירות
 • שיפור ספיגת מזון, ויטמינים ומינרלים (בעיקר סידן)
 • שיפור עיכול פחמימות וחלבונים
 • הפחתת רמות כולסטרול בסרום
 • ייצור ויטמיני B וחומצות אמיניות
 • העלאת חומציות המעי וניטרול חיידקים ושמרים פתוגניים, תוך יצירת תחרות על מקורות המזון
 • מניעת היווצרות ניטריטים - תרכובות רעילות ומסרטנות הנוצרות ע"י חיידקים במערכת העיכול
 • מניעת התפתחותם של זני חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה
 • מניעת התפתחותן של אלרגיה והפרעות בנשימה
 • מניעת אקנה, אקזמה, מחלות עור אטופיות (כולל בילדים) ופסוריאזיס
 • מניעת תופעות לוואי בעקבות מתן אנטיביוטיקה
 • מניעת כניסתם של רעלים ופרזיטים לזרם הדם
 • מניעת היצמדותם של חיידקים פתוגניים במערכת האורוגניטלית

טיפול בחיידק H. Pylori
במערכת העיכול קיימים מאות זנים של חיידקים. שני הזנים העיקריים הם לקטובצילוס אסידופילוס וביפידובקטריה, הזנים הראשונים מבין המיקרואורגניזמים היוצרים מושבות במעי הפעוט לאחר הלידה.

פורמולת ביו קראן מכילה 3 זני חיידקים פרוביוטיים:* לקטובצילוס אסידופילוס - Lactobacillus Acidophilus
קבוצת חיידקים ידידותיים זו היא מאכלסת טבעית של המעי הדק והגס בגוף האדם ומצויה גם בפה ובנרתיק. שמם נגזר מפעילותם בהפיכת סוכר החלב לחומצה לקטית.

מחקרים הראו כי לקטובצילוס אסידופילוס הוא אחד מסוגי החיידקים הפרוביוטיים החשובים והמועילים ביותר המצויים במערכת העיכול:

חיידקים אלה מאפשרים ומגבירים עיכול תקין של סוכר החלב (לקטוז) על-ידי ייצור אנזים הלקטאז ואף מגבירים אותו ומסייעים לעיכול המזון; מעכבים ומשבשים את פעילותם של מיקרואורגניזמים לא-רצויים במעי על-ידי ייצור חומצה לקטית המשנה את חומציות המעיים ואינה מאפשרת לחיידקים ופתוגנים זרים להתקיים; הם מונעים את הצמדותם והתרבותם מיקרואורגניזמים גורמים פתוגנים  ביניהם אלה הפועלים בדרכי השתן ובמיוחד קנדידה, ומסייעים להרס של בקטריות פתוגניות על-ידי ייצור חומר אנטיביוטי טבעי.

בשנות ה-70 הבחין ד"ר ברוס כי הפלורה במערכת האורוגניטלית בנשים עם דלקות חוזרות של דרכי השתן, אינה תקינה בהשוואה לנשים בריאות  וכי פלורה תקינה חייבת לכלול חיידקי לקטובצילוס אסידופילוס.

ביפידובקטריום ביפידום (Bifidobacterium bifidum) - קבוצת חיידקים אנארובים זו מצויה במערכת העיכול (במעיהם של ילודים ומבוגרים כאחד) ובנרתיק (הם נצמדים לדפנותיו).

חיידקים אלה חשובים במיוחד לבריאותה של מערכת העיכול ולאיזון רמת החומציות תוך מניעת קיומם של פטריות ופתוגנים בלתי-רצויים. הם מייצרים חומצה לקטית ואצטית וכמות נמוכה של חומצה פומרית, המפחיתות את רמות ה-pH (מעלות את רמת החומציות) ובכך הופכות את הסביבה לקשה למחיה עבור חיידקים פתוגניים. קבוצה זו היא אחת הקבוצות העיקריות של מיקרואורגניזמים חיוביים בפלורת המעי הגס ושוכנים בממברנה.

חיידקי ב. ביפידום מגנים מפני שלשול הנגרם על-ידי rotavirus וסלמונלה, עוזרים לשמירה על מאזן החיידקים במעי בעקבות מתן אנטיביוטיקה, להאצת התגובה החיסונית על-ידי מערכת החיסון ומונעים הרס של הפלורה בעקבות טיפול בהקרנות.

חשיבות יתרה מיוחסת לקבוצת חיידקים זו הודות ליכולתם לייצר ויטמינים מסוג B וחומצות אמיניות. אוכלוסיית הב. ביפידום פוחתת עם הגיל כמו גם בעת מחלה, ועל-כן חשוב לדאוג להשלמתה.

נמצא כי מבין החיידקים השוכנים במערכת דרכי השתן, לחיידקי לקטובצילוס וביפידובקטריום תפקיד חשוב בשמירה על בריאות מערכת דרכי השתן ובהפחתת הסיכון לדלקות, על-ידי תחרות עם פתוגנים העוברים מפי הטבעת.* סטרפטוקוקוס תרמופילוס - Streptococcus thermophilus

קבוצת חיידקים אנ-אירובית זו חיה בחמצן או במצבי חסר בחמצן ועמידה בפני שינוי טמפרטורה קיצוניים (מ- 20°C ל- +44 C).

חיידקי ס. תרמופילוס משפרים את עיכול סוכר החלב על-ידי ייצור האנזים לקטאז; מייצרים חומרים בעלי פעילות נוגדת-רעלים, נגד רעלים המיוצרים על-ידי חיידקי Streptococci, Staphylococci Bacterium coli, במעיים, עוזרים לטיפול בשלשולים ודלקות במעי ובנרתיק; זנים מסוימים מייצרים חומר אנטיביוטי טבעי.

נוגד-החמצון (Superoxide Dismutase) SOD מבודד מחיידקי ס. תרמופילוס. נוגד-חמצון זה ידוע בפעילותו לתיקון נזקיהם של רדיקלים חופשיים בתהליכי הזדקנות, עקה חימצונית, נטילת אנטיביוטיקה, כימיקלים ורעלים.

הוצעו מספר מנגנונים אפשריים באמצעותם נלחמים החיידקים הפרוביוטיים בפתוגנים הגורמים להתפתחותה של דלקת בדרכי השתן ובהם, שמירה על רמת חומציות האיזור והרג ישיר של הפתוגן על-ידי שחרור פנים (מולקולות של מי-חמצן, בקטריוצידים ותרכובות Biosurfactants).

נטילת תוספת פרוביוטית מונעת דלקות בדרכי השתן ובמערכת המין הנשית ומשפרת את בריאות מערכת העיכול ועל-כן יש לצרוך פרוביוטיקה ולהמשיך בנטילתה גם לאחר סיום השימוש באנטיביוטיקה על-מנת לחדש את מאזן החיידקים הטבעית במערכת העיכול.

ויטמין C - במחקר אשר התפרסם בירחון J Can Urotology דווח כי ויטמין C הפחית את הסיכון לדלקת כתוצאה מהדבקה ב- Enterococcus faecalis, חיידק נוסף הידוע כגורם לדלקות בדרכי השתן.

מחקרי מעבדה העלו השערה כי ויטמין C מעלה את מספר החיידקים מסוג לקטובצילוס.

פורמולת ביו קראן מבית SupHerb* תמצית חמוציות תיקנית פטנטית Vita Cran Hi Actives Cranberry

תמצית הפרי מופקת מפרי שלם, המיובש ללא חומרי שימור ואשר עבר סטנדרטיזציה (תיקנון) לפיטוכמיקלים ולתרכובות פעילות: אנטוציאנינים (0.75%) פרואנטוציאנינים, פנולים (18 מג`/גר`), ליקופן, ויטמין C, ונוגדי-חמצון (200 מיקרומול ET/גר`) המבוטאים ביחידות ORAC.

מהו ORAC?
(Oxygen Radical Absorption Capacity) ORAC - מונח המתאר את תכולת ספיגתם רדיקלים של חמצן - זוהי מידה סטנדרטית, מוכרת על- ידי משרד החקלאות האמריקאי המשמשת לאמוד את יכולת פעילותם של נוגדי-חמצון בתזונה ובתוספי-תזונה, בניטרולם של רדיקלים חופשיים.

הערך של ORAC מציין את מידת תכולת נוגדי-החמצון הכללית במזון או בתוסף-התזונה.

היות וקיים שוני בין יבול פרי חמוציות ממקורות שונים ניכרת חשיבות לציון תכולת רכיבים הפעילים ורמת ה-ORAC של התמצית.

ליבול חמוציות בעל ערך ORAC גבוה תכולה גבוהה של פנולים ואנטוציאנינים - הרכיבים הפעילים המצויים בפרי החמוציות.

ערך ה-ORAC משתנה בהתאם לטמפרטורת אחסון יבול החמוציות: גבוה יותר בטמפרטורה נמוכה. התנאים האידיאליים לאחסון הפרי הם 2-4 °C.

יחידת ORAC מבוטאת ביחידות של עוצמת אור (פלורסצנציה) המתקבלת על-ידי ערעור של PE בתא (פיקואריתרין) בתהליך יצירתם של רדיקלים חופשיים.

היחידות יחסיות לפעילות של ויטמין E הנמס במים - טרולוקס לפי: 1 יחידה של ORAC = 1 מיקרומול טרולוקס (Trolox).

ביו קראן מבית SupHerb הוא לא רק הוא התכשיר היחיד המגדיר את רמת ה- ORAC של תמצית החמוציות הוא גם בעל עוצמת ORAC גבוהה פי 3 ותכולת אנטוציאנינים פי 7.5 יותר, ממיץ חמוציות ומתכשירי כמוסות אחרים הקיימים בשוק.

החיידקים הפרוביוטיים הפטנטיים בביו קראן:
לחיידקים המצויים בפורמולה מספר יתרונות ייחודיים:

 • כמות, איכות וחיות - הפורמולה מכילה 3 זני חיידקים איכותיים המספקים למעלה מ-2 מיליארד אורגניזמים פעילים בכל כמוסה, בעלי יכולת מוכחת באיזון ההגיינה של מערכת העיכול. המקור הראשוני של זני הפורמולה הומני בלבד.
 • התאמה ספציפית לטיפול בדלקות בדרכי השתן - חיידקי ל. אסידופילוס שוכנים במושבות בחלקם העליון והתחתון של המעיים הדקים, בעוד שחיידקי ב. ביפידום ממוקמים בחלקו התחתון של המעי הדק ולאורך המעי הגס. שילוב זה של חיידקים יוצר "מטריית" הגנה כוללת מפני חיידקים ופתוגנים מזיקים לאורך דרכי העיכול, מערכת השתן ומערכת המין.

  זני החיידקים אשר נבחרו להרכבת ביו קראן מייצגים את הזנים בהם נעשה שימוש ספציפי במחקרים קליניים בבני אדם. זנים ספציפיים החיוניים לבריאות מערכת העיכול וזנים אשר נבחרו ספציפית הודות ליעילותם למערכת האורוגניטלית.
 • תהליך ייצור פטנטי ייחודי - חיידקים פרוביוטיים הם מיקרואורגניזמים חיים ועל-כן ניכרת חשיבות רבה לאיכות ולחיות החיידקים הן בתהליך הייצור וההפצה והן בעמידות על המדף ובמעבר בסביבה החומצית שבקיבה לאתר הפעולה במעי.

  החיידקים הפרוביוטיים בפורמולה עוברים ייבוש והקפאה בתהליך פטנטי בלעדי לחברת Cell BioTech העוטף את החיידקים בציפוי חלבוני כפול, ומבטיח את הישרדותם בתנאי חומציות הקיבה ואת מעברם ובעיקר השתרשותם במעי הדק והגס תוך שמירה על חיות גבוהה וללא ירידה בזמינותם הביולוגית.

הטכנולוגיה המתקדמת בה מיוצר הציפוי הפטנטי מעניקה לתכשיר:

 • עמידות באחסון בטמפרטורת החדר ובטמפרטורות גבוהות
 • יציבות החיידקים בתנאי לחות
 • חיי מדף ארוכים יותר
 • עמידות גבוהה בפני חומציות הקיבה ומיצי המרה
 • חיות גבוהה במעיים הדקים
 • זמינותם הביולוגית - עוצמת הידבקות גבוהה לממברנת המעיים
 • תקני ייצור ובקרת איכות תרופתיים

החיידקים הפטנטיים בפורמולה מוגדרים (Generally Recognized As Safe) GRAS על-פי קביעת מינהל המזון והתרופות האמריקאי, ,(Food and Drug Administration) FDA המרכז לתזונה בטיחותית ושימושית, ומיוצרים בתקני ISO-9001 ו- GMP.

השפעות בין תרופתיות:
לא מומלץ לנוטלי קומדין.

משקל כל כמוסה של ביו קראן 500 מ"ג, ובה:
תמצית תקנית של חמוציות - מ"ג ............. 250
ויטמין C - מ"ג ...................................... 60
ל. אסידופילוס ....................................... 700 מיליון חיידקים פעילים
ב. ביפידום ........................................... 700 מיליון חיידקים פעילים
ס. תרמופילוס ....................................... 700 מיליון חיידקים פעילים

רכיבים נוספים: תאית, מונו קלציום פוספאטת מגנזיום סטארט, סיליקה.
כמוסות ביו קראן אינן מכילות: שמרים, חיטה, גלוטן, סוכר ועמילן ומיוצרות ללא חומרים משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

הוראות שימוש: 1-3 כמוסות ביום, עם הארוחה.
ביו קראן מומלץ לשלב עם:
ויטמין C קומפלקס 1000 - סופהרב
ביו פימייל - סופהרב
תמצית תקנית רימונים - סופהרב

כשר-חלבי בהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית

למוצר זה יציבות גבוהה בטמפרטורת חדר קריר ומוצל, עם זאת לאחר הפתיחה מומלץ לאחסנו בקירור.

תכולה: 60 כמוסות

יצרן: סופהרב, ישראל

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


 • ברקוד: 7290006488572
 • משקל כללי: 0.27ק"ג
 • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

בתור אחת שסבלה במשך שנים מדלקות חוזרות בדרכי השתן אני חייבת לציין שהמוצר הזה עשה לי פלאים. מאז שאני משתמשת בביו קראן הדלקות נעלמו והכי חשוב - הסבל בעקבות הדלקות נעלם. המצב שלי היה יחסית חמור משום שהדלקות חזרו כל חודשיים-שלושה ולכן נטלתי 2 כמוסות ביום ולאחר מכן ירדתי במינון לכמוסה אחת ואני עדיין נוטלת אותן למניעה.
ממליצה בחום לכל אותן הנשים שסובלות מדלקות בדרכי השתן ומאסו באנטיביוטיקות וכל אותן "התרופות הקונבנציונליות" שלא באמת עוזרות ואף מזיקות לנסות את המוצר הזה.

, IL