יעד המשלוח | USD ($) | HE

תמצית סו-פלמטו 60 כמוסות - סולגאר

מחיר: $69.10
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $41.50
כמות:

תמצית סו פלמטו - סולגאר

פעילות ורכיבים: תמצית פירות הצמח מכילה חומצות שומן שונות וריכוז גבוה של פיטוסטרולים. חומרים אלה הוכחו כיעילים בשיפור הסימפטומים הנלווים להגדלת בלוטת הערמונית (פרוסטטה), כולל הפחתת התדירות במתן שתן, הן ביום והן בלילה. כמו כן, מחזקים פירות סו פלמטו את מערכת המין והשתן ומפחיתים את ההפרעה שגורמת הערמונית המוגדלת לזרימת שתן תקינה. תכונה חשובה נוספת טמונה ביכולתו האנטי-דלקתית והמחטאת של הצמח, המביאה להקלה בזיהומים ודלקות בערמונית ובדרכי השתן.

במחקרים נמצא, כי חומרים מסוימים הנמצאים בריכוז גבוה בצמח זה, פועלים כמעכבים טבעיים של ההורמון דהידרו-טסטוסטרון, הנחשב לאחראי להגדלת הערמונית ולהפרעות שהגדלה זו גורמת. ניסויים שבדקו את השפעתו המיטיבה של סו פלמטו על בעיות פרוסטטה הראו הטבה של 30% לאחר טיפול של מספר שבועות בלבד. בנוסף לכך, משפר סו פלמטו פעילות של מערכת הרבייה הגברית.

הנחיות: כמוסה אחת עד שלוש ביום עם הארוחה

רצוי לשלב עם: אבץ פיקולינט, תמצית חמוציות, קומפלקס קרוטנואידים

תכולה: 60 כמוסות

פורמולה צמחית

מתאים לצמחוניים

 

Supplement Facts
Serving Size 1 Vegetable Capsule

Amount Per Vegetable Capsule

Standardized Saw Palmetto Extract (berry)
(free fatty acids 68 mg-75mg[45%-50%])

150 mg*

Raw Saw Palmetto Powder (berry)

300 mg*

Other Ingredients: Vegetable Cellulose, Silica, Vegetable Magnesium Stearate, Microcrystalline Cellulose, PhytO2X® Blend (Natural Vitamin E [mixed tocopherols], Rosemary Extract [aerial], Vitamin C [L-ascorbic acid]), Water. May contain vegetable glycerin.

 

 

מוצר זה אינו מכיל סוכר, מלח, שמרים, חיטה, תירס, חלב, צבעי מאכל וחומרי טעם וריח מלאכותיים, רכיבים שמקורם מן החי וחומרים משמרים.

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.

התכשירים פותחו באמצעות תהליך ייחודי, המשלב תמציות צמחים שעברו תקינה (סטנדרטיזציה) יחד עם הצמח השלם. שיטה זו קובעת את כמות החומרים הפעילים ומבטיחה אחידות ועקביות במינון בכל כמוסה וכמוסה מחד, ותכולה אופטימלית של כל אותם המרכיבים החשובים המצויים בצמחים באופן טבעי, מאידך. בנוסף, כל כמוסות בסדרת תכשירי הצמחים של סולגאר עשויות על בסיס צמחי - vegicaps ומכילות קומפלקס נוגדי חימצון ייחודי PHYTO2X.
קומפלקס זה, שפותח במעבדות "המרכז לחקר תזונה" של סולגאר, נועד לשמור על טריות הצמחים ולהגן על המרכיבים הפעילים של התמציות מפני חימצון.
התוצאה - תכשיר בעל עוצמה באיכות מעולה. התכשיר, המשלב את כל תכונות הצמחים יחד עם מינון מדויק של חומרים פעילים, מהווה כלי טיפולי יעיל במיוחד.

ארץ ייצור: ארה"ב

מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


  • ברקוד: 33984041431
  • משקל כללי: 0.22ק"ג
  • יוצר ע"י: סולגאר- תוספי מזון טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.