יעד המשלוח | USD ($) | HE
מוצר זה אזל זמנית מהמלאי.
כאן ניתן לבחור מוצרים דומים:
השלמות מזון ייחודיות

מולטי הייר לטיפול ומניעת נשירת שיער 180 (60+60+60) טבליות - סופהרב

מחיר: $62.90
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $37.70
Sold Out

מולטי הייר - סופהרב
לטיפול ומניעת נשירת שיער

התהליך התקין של צמיחת השיער מתרחש במחזוריות בת שלושה שלבים:
שלב הצמיחה הפעילה - בו מצוי זקיק השערה בצמוד לעור הקרקפת, שלב הפסקת הצמיחה, ושלב הנתקות השערה, המלווה בנשירה נורמלית בעת סירוק השיעור או חפיפתו.
תהליך מחזורי זה מווסת על-ידי גורמים שונים ובהם: חלבונים, והורמונים אנדרוגניים (כגון (VEGF-Vascular Endothelia Growth Factor

המופרשים על-ידי תאי הדם; או על-ידי גורם התורשה. גורמים אלה משפיעים על האטה או צמיחה מואצת של השיער, על היווצרותם של כלי דם חדשים, ועל שיפור אספקת הדם בשלב הצמיחה הפעילה.
נשירת שיער נפוצה בקרב כשני שליש מאוכלוסיית הגברים, אך מופיעה גם בקרב נשים לפרקי זמן קצרים או ממושכים, בתקופות שונות בחייהן (במהלך ההיריון, לאחר הלידה, עם הפסקת מחזור הווסת). נשירת שיער ממושכת עד הידלדלותו, נחשבת חריגה.

בין הסיבות הבולטות לפגיעה בבריאות השיער ולנשירה חריגה ניתן לציין נטייה גנטית, הפרעות בזרימת הדם לאזור זקיקי השיער, הפרת האיזון ההורמונלי, מחלות מסוימות, תזונה שאינה מאוזנת, דיאטה קיצונית, ואנמיה קשה המתפתחת עקב חסר בברזל או בוויטמין 12-B.

חסר ברכיבי-תזונה חיוניים כגון חלבונים, ויטמינים ומינרלים משבש את תפקודיהן של מערכת החיסון ומערכת העצבים המרכזית ומלווה בין היתר בתופעות של דיכאון, חרדה וסטרס אשר להן השלכות על בריאות השיער: פגיעה במבנה השערה, חוזקה וצבעה, האטת הצמיחה ונשירה.

גורמים נוספים המזרזים את נשירת השיער ופוגעים במבנה השערה, הם רעלנים שונים המצויים באוויר, בזיעה או בחומרי צבע ותרסיסים, הנספחים לגוף השערה. כמו-כן קיימים דיווחים על נשירת שיער בעטיו של טיפול תרופתי לאיזון רמות הכולסטרול ולהפחתת יתר-לחץ-דםובעקבות נטילת תרופות מסוימות.

עדויות מחקריות אשר הצטברו בעשור האחרון מראות כי התהליך של נשירת השיער ופגיעה בחיוניותו הפיך, ובמקרים רבים ניתן אף לעצרו באמצעות נטילת השלמה של רכיבי-תזונה שונים ובכללם חומצות אמיניות, ויטמינים מקבוצת B, והמינרלים ברזל ואבץ.

Multi Hair היא פורמולה ייחודית אשר פותחה בחברת סופהרב, המכילה רכיבי-תזונה שונים המשתתפים בתהליכים ביולוגיים מרכזיים בגוף, המשפיעים על צמיחתו התקינה של השיער, חוזקו ובריאותו, כגון מטבוליזם של חלבונים הדרושים לבניית השיער, איזון הורמונלי והיווצרות של כלי-דם באזור זקיק השערה.

מולטי הייר - שימושים עיקריים:

 • חיזוק שורשי השיער ומניעת נשירה
 • למראה שיער בריא ומלא חיוניות
 • חיזוק ומראה בריא של הציפורניים ורקמות החיבור

אודות הרכיבים של מולטי הייר:

 • MSM - התצורה הטבעית של גופרית אורגנית המצויה בכל האורגניזמים החיים. הוא מצוי בריכוזים נמוכים בנוזלי הגוף וברקמות, ובריכוז גבוה בשיער ובציפורניים.
  MSM מכונה גם "מינרל היופי הטבעי" בשל יכולתו לסייע רבות לעידוד תהליכי צמיחה והתחדשות ולמראה בריא של העור, השיער והציפורניים.
  הגופרית מתאחדת לתוך חלבון הקרוי קרטין, המצוי בריכוז גבוה במיוחד בעור, בשיער ובציפורניים ומהווה מרכיב חלבוני עיקרי ברקמת השיער.
  בפועל, החלבון קרטין הוא זה המעניק לציפורניים את חוזקן.
  MSM אף מהווה מרכיב במספר חומצות אמיניות מכילות גופרית, אשר הפעילה שבהן היא ל-ציסטאין.
 • ל-ציסטאין - הפורמולה מכילה מינון גבוה של החומצה האמינית ציסטאין - מרכיב הכרחי ביצירת קולאגן וקרטין - החלבונים העיקריים הבונים את העור, השיער והציפורניים. כנוגדת-חמצון חזקה, מגינה ל-ציסטאין על השיער מפני חומרים רעילים הפוגעים במבנה השערה ובצמיחתה וגורמים לנשירה חריגה.
  מחקר, כפול סמיות, מצא שיפור ניכר בבריאות השיער בקרב קבוצה של 72 נשים אשר נטלו ל-ציסטאין בשילוב עם ויטמיני B משך ארבעה חודשים.
 • ויטמיני B - רמה מאוזנת של ויטמינים מקבוצת בי  B-12, B-5, B-6 (חומצה פנטותנית) וביוטין - מונעת שיבושים בתהליכים ביולוגיים שונים (איזון הורמונלי, מטבוליזם של חומצות אמיניות ושל חומצות השומן וייצור נוירו-טרנסמיטורים) המשפיעים על פעילות תקינה של מערכת העצבים המרכזית. רמה נמוכה של ויטמיני B בדם ובעיקר של 12-B, גורמת להפרעות רבות בתפקוד, דוגמת דיכאון וחרדה,המלוות, לעיתים קרובות, בנשירת שיער.
  רמות נמוכות מהנורמה של ויטמין B-12 אובחנו בקרב נשים אשר סבלו מנשירת שיער.
  נטילת השלמה של B-12 תרמה לעליית רמתו בדם והשפיעה על החייאת השיער וצמיחתו המחודשת.

  טיפול בביוטין במינון של 0.3 מ"ג ליום למשך 4 חודשים, זרז את קצב צמיחת השיער ושיפר משמעותית את מירקמו בקרב אנשים אשר סבלו מ- Uncombable Hair Syndrome.
 • אבץ - מינרל זה מצוי בריכוז גבוה בשיער ויש לו השפעה בולטת על תפקוד וחיוניות רקמות הגוף ועל תהליכי צמיחה והתחדשות השיער. חסר באבץ מתבטא בשיער דק ושביר ובנשירת שיער, וכן בנקודות לבנות על-גבי הציפורניים. קשירתו של אבץ לחומצה פיקולינית (אבץ פיקולינאט) משפר את ספיגתו והטמעתו בגוף ומייעל את השפעתו.
  מחקר הראה כי בקרב מטופלים אשר סבלו מנשירת שיער לאחר ניתוח כטיפול בהשמנת יתר נצפתה הטבה לאחר מתן 200 600- מ"ג אבץ ליום.
 • ברזל - ברזל מהווה מרכיב מרכזי ביצירת חלבוני תאי הדם האדומים ההמוגלובין והמיוגלובין, המשמשים כמובילי חמצן לרקמות ולאיברי הגוף. חסר בברזל מתפתח עקב תזונה דלה בברזל זמין או כאשר קיימת בעיה בספיגתו מן המזון בשל ירידה ברמת חומציות הקיבה ובפעילות אנזימי העיכול, מצב שכיח באוכלוסייה מבוגרת.
  בארצות מפותחות נע שיעור הנשים והגברים הסובלים מאנמיה כתוצאה מחסר בברזל בגיל מבוגר בין 3.5%-5.3%.
  חסר חמור בברזל פוגע בייצור תאי הדם האדומים ומוביל להתפתחות אנמיה המתבטאת במגוון ביטויים קליניים ביניהם פגיעה בתהליך התקין של צמיחת השיער והופעת נשירה חריגה.
  מתן תוסף ברזל כמניעה ראשונית לאוכלוסייה בסיכון למחסור בשלבים קריטיים במהלך החיים (ילדות, פריון, גיל מבוגר) הוכיח ירידה בשיעורי אנמיה כתוצאה מחסר בברזל.

כל טבלית של מולטי הייר מכילה:
MSM - מ"ג ............................ 250
ל-ציסטאין - מ"ג ....................... 200
ויטמין B6 - מ"ג ....................... 50
ויטמין B5 - מ"ג ....................... 50
אבץ פיקולינאט - מ"ג ................ 10
ברזל - מ"ג ............................. 3
ביוטין - מק"ג .......................... 100
ויטמין B12 - מק"ג ................... 50

רכיבים נוספים: תאית, מניטול, מלטודקסטרין, מונו קלציום פוספאט, מגנזיום סטארט, סיליקה, טיטניום דיאוקסיד, צבע צהוב טבעי (כורכום).
טבליות מולטי הייר של חברת סופהרב אינן מכילות: שמרים, סויה, חיטה, גלוטן, סוכר, עמילן, ומיוצרות ללא חומרים משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

הוראות שימוש: טבלית אחת ביום, עם הארוחה.
לא מומלץ לנוטיל קומדין.

מולטי הייר של סופהרב מומלץ לשלב עם:
B-50 קומפלקס - סופהרב

כשר בהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית

תכולה: 180 (60+60+60) טבליות.

מולטי הייר של סופהרב לא נוסה על בעלי חיים

יצרן: סופהרב, ישראל

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


 • ברקוד: 7290006488480
 • משקל כללי: 0.7ק"ג
 • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.