יעד המשלוח | USD ($) | HE
מוצר זה אזל זמנית מהמלאי.
כאן ניתן לבחור מוצרים דומים:
תוספי תזונה לנשים

מנו פמינין למנעית תופעות גיל המעבר 30 כמוסות צמחיות - הומאוטרריט לאב

מחיר: $18.30
הנחה: 
25%
מחיר שלנו: $13.70
Sold Out

  מנו פמינין - למנעית תופעות גיל המעבר - הומאוטריט לאב

כ- 80% מכלל הנשים בסביבות גיל הארבעים עוברות תהליך של הפסקת הפריון שנקרא "גיל המעבר". מה שמאפיין גיל זה, אלה תסמינים של מחזור לסירוגין בשלב הראשון. בשלב השני ( מנופאוזה ) מפסיק המחזור לגמרי.

מנו פמינין - יתרונות: 

  • נמצא יעיל לתופעות גלי החום וההזעה.
  • אפקטיבי להורדת תחושת הגודש.
  • מסייע להפחת יובש בעור והיובש הוגינלי.
  • מווסת מצבי רוח משתנים והפרעות שינה.

מבחינה מעשית זהו תהליך של הפסקת הביוץ שבו קיימת הפחתה משמעותית ברמות הורמון האסטרוגן וכן הורמון הפרוגסטרון, וחסרונם של אלה גורם למין "בלבול" הורמונלי בתוך הגוף. הגישה השמרנית היא הוספה של הורמונים אלה , אלא שרופאים רבים טוענים לקיום רמה גבוהה של סיכון בשימוש בהורמונים אלה, כמו הגדלת הסיכון לחלות בסרטן שד או סרטן צוואר הרחם. הגישה של השלמות תזונתיות גורסת ובהצלחה רבה, כי ניתן להתגבר על סינדרום "גיל המעבר" באמצעות צמחי מרפא שמתנהגים כמו ההורמונים החסרים, אך אין להם את ההשפעה המזיקה שלהם.

חברת הומאוטריט בדקה תופעות אלה ומסקנותיה מוגשים בתכשיר הנקרא מנו פמינין שתכונות מרכיביו השונים עונים במידה רבה על הצורך לתת איכות חיים לנשים ביעילות ובנוחות. המענה של חברת הומאוטריט בא בצורת 30 כמוסות המכילות מרכיבים צמחיים ( פיטו-הורמונים ) במינונים אופטימליים.

המרכיבים הפעילים ותכונותיהם:

תרזה
מכיל חומרים כמו: פרנסול, פלבונואידים: קוורצטוזיד הספרידין, אסטראלאגין. חומרים אלו פועלים בדומה לפרוגסטרון בהרגעה וכנוגדי מתח וחרדה. כמו כן במניעת תחושת גודש ויובש ריריות.

 תמצית כישות
הוא תהליך מיצוי ייחודי השומר על אפקטיביות מלאה של המרכיבים הפעילים). מכיל שמנים חיוניים כמו הומולן, מירצרן, קאורופילין B, פלבונואידים: קוורצטין, אסטראלאגין, רוטין חומרים דמויי אסטרוגן, לומולין, לופולין. חומרים אלו פועלים בשילוב צמח טיליה (סינרגיזם) וביחד הם מפחיתים את תחושת גלי החום, תחושת הקדחת. הכישות מווססת מחזור לא סדיר ובמידה מסוימת יכולה להאריך את תקופת הופעת המחזור. היא משפרת את איכות השינה ומונעת הפרעות שינה תוך שהיא מחזקת את מערכת העצבים מרגיעה אותו ומונעת מתח וחרדה.

שורש קוהוש שחור
 קוהוש שחור זהו צמח הגדל אמריקה צפונית בעיקר. לשורשים שלו תכונות אסטרוגניות. וזאת בגלל הימצאות חומר בשם Formononentin אשר מסווג תחת קבוצת Isoflavons שבאופן תחרותי נקשר לרצפטורים של אסטרוגן ומפעיל אותם. חשוב לציין - Isoflavons מסוג שכזה אינו משפיע באופן שלילי על תאי רקמת השד. מצד שני בגלל הימצאות של סליצילטים בקוהוש שחור, יש תכונה אנטי דלקטית בצמח זה, ובגלל הימצאות של סיליקטים ישנה תרומה רבה למבנה בריא של עצמות. מעבר לכך, לקוהוש שחור יש פעילות בתחום הפחתה וסילוק מתח וחרדה. יש ביכולתו למנוע דפיקות לב (טכיקרדיה) למנוע אטרופיה של רירית הנרתיק ומסדיר את המחזור ועוויתות המחזור. גורם להרפיה של שרירי הרחם. נוגד דיכאון ומרגיע מצבי רוח משתנים

תמצית סקוטלריה 5:1 

הנחיות לשימוש: כמוסה אחת ליום לפני השינה.

תכולה: 30 כמוסות צמחיות.

ערך קלורי לכל כמוסה פחות מ-10 קק"ל.

הכמוסות אינן מכילות סוכר, מלח, גלוטן, סויה, לקטוז, צבעי מאכל.

כשר-פרווה לימות השנה - בהשגחת הבד"ץ מהדרין, הרב אברהם רובין.

ארץ ייצור: ישראל 

לא לשימוש לנשים בהריון או נשים מיניקות. אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.


  • ברקוד: 7290005999468
  • משקל כללי: 0.06ק"ג
  • יוצר ע"י: הומאוטריט לאב - תספי תזונה

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.