יעד המשלוח | USD ($) | HE

פיטו באלאנס (פיטו פימייל) קומפלקס כשר למהדרין 60 כמוסות - סופהרב

מחיר: $46.00
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $27.60
כמות:

 פיטו באלאנס (פיטו פימייל) קומפלקס כשר למהדרין - סופהרב

פיטו באלאנס מבית סופהרב הוא קומפלקס ייחודי של תמציות צמחים המיועד להגן על המערכת ההורמונלית הנשית, לאזן את תפקודה, למזער גורמי סיכון תלויי גיל (כגון עלייה בשכיחות למחלות כלי-דם של הלב), למנוע תסמינים של תסמונת קדם-ויסתית ואי-סדירות במחזור החודשי, וכטיפול טבעי ובטוח כנגד תופעות גיל המעבר, הן הנפשיות והן הגופניות.
בזכות הרכב הצמחים הייחודי שבו מהווה קומפלקס זה טיפול תשתית לכל מצב בו מעורבים חוסר איזון או הפרעה במערכת ההורמונלית הנשית.
המערכת ההורמונלית הנשית היא מערכת מורכבת ביותר ולעיתים, מסיבות אשר חלקן אינו ברור עדיין, חלים שיבושים בתפקודה. שיבושים אלה עשויים לבוא לידי ביטוי בצורות שונות כגון תסמונת קדם-ויסתית (PMS), הפרעות במחזור הווסת, אל-ווסת, בעיות פוריות, גידולים סרטניים, והחל מגיל מסוים גם תופעות האופייניות לגיל המעבר כגון גלי-חום, שינויים במצב הרוח, חרדה, דיכאון, יובש בנרתיק וכדומה.
עולם הרפואה הקונבנציונלי "פותר", בדרך כלל, את הבעיה, ויהא מקורה אשר יהא, על-ידי מתן תוספת הורמונלית סינתטית כזו או אחרת, המעלימה את התסמינים, במקרה הטוב. אך לכך מתלוות תופעות לוואי רבות, חלקן מסוכנות, החל מעלייה במשקל, שיעור-יתר וגודש בחזה וכלה בעלייה בסבירות ללקות בסוגי סרטן שונים ואף עלייה בסבירות למחלות כלי-דם של הלב ובשיעור התמותה ממחלות אלה.
ההנחה אשר גרסה, כי טיפול הורמונלי חלופי באסטרוגן ובפרוגסטרון מקטין הסיכון למחלות כלי דם של הלב ולסרטן, הופרכה לחלוטין במחקרים רבים, שהאחרון שבהם פורסם לאחרונה בכתב העת JAMA.
מחקר זה הופסק טרם זמנו היות והחוקרים מצאו כי טיפול הורמונלי חלופי מגדיל את הסיכון ללקות בסרטן השד ב-26%, במחלות-לב כליליות (CHD) ב-29% ובשבץ ב-41% !

פיטו באלאנס (פיטו פימייל) קומפלקס הוא קומפלקס ייחודי, המספק מענה למגוון הבעיות ההורמונליות מהן עלולות לסבול נשים. פורמולה זו משלבת תמציות צמחים תקניות יחד עם הצמח השלם, ומיועדת לתמוך ולאזן את פעילותה של המערכת ההורמונלית הנשית ולשמור על מצב בריאותה התקין של האישה.
היא עוזרת להתמודדות עם התופעות השונות של גיל המעבר וניחנה בהשפעה מאזנת הודות לצמחי המרפא שבה, המקלים על תסמינים של תסמונת קדם-ויסתית, כגון כאבי בטן, עצבנות, נפיחות וכדומה, ותורמים להסדרת שיבושים במחזור הווסת.

צמחים פעילים בקומפלקס פיטו באלאנס (פיטו פימייל):

 • שיח אברהם מצוי (Cheste berry-Vitex Agnus castus) - אחד הצמחים הפופולריים לטיפול במערכת ההורמונלית הנשית. מחקרים מצביעים על יכולתו לפעול כמאזן הורמונלי בין אסטרוגן לפרוגסטרון.
  לצמח זה פעילות אנדוקרינית הבאה לידי ביטוי בעבודתו על בלוטת ההיפופיזה תוך כדי הפחתת ייצור הורמונים מסוימים דוגמת פרולקטין, והעלאת ייצורם של הורמונים אחרים. הצמח מסייע בבעיות פריון הנובעות מחוסר איזון הורמונלי, מווסת בעיות דימום מוגבר ומקל על תסמינים כגון: PMS ותופעות גיל המעבר. ממחקרים עולה כי שימוש בשיח אברהם מצוי מביא לשיפור ניכר בתופעות קדם-ויסתיות כגון: עצבנות-יתר, שינויים קיצוניים במצבי-רוח ודיכאון. במחקרים שנערכו בגרמניה, נבדקו 1,542 נשים אשר סבלו מתסמינים קשים של PMS. 90% מבין הנבדקות דיווחו על העלמות התסמינים לחלוטין לאחר 3-5 חודשים בלבד.
 • דונג-קוואי (Dong quai-Angelica sinensis) - צמח מרפא זה משמש ברפואה הסינית מזה אלפי שנים לטיפול במגוון בעיות בריאות בקרב נשים. הוא מסייע בהסדרת מחזור הווסת ובדימום וויסתי לא-סדיר. דונג קוואי הוא אחד הצמחים היעילים ביותר לטיפול בכאבים ובעוויתות במהלך הווסת ולפניה, בזכות השפעתו נוגדת הדלקת ונוגדת העוויתות ופעילותו המרגיעה על כלי-דם מכווצים. השימוש בשורש תורם להריון תקין וללידה קלה. כמו כן יעיל הצמח דונג קוואי במניעת גלי-חום ותסמינים נוספים של גיל המעבר.
 • קוהוש שחור (Black cohosh-Cimicifuga tomentosa) - קוהוש שחור הוא אחד הצמחים המדוברים ביותר בקרב אנשי המקצוע הן ברפואה המשלימה והן ברפואה הקונבנציונלית. הסיבה לכך היא תכונותיו הייחודיות של הקוהוש השחור, בזכותן משמש הצמח כתחליף הפופולרי ביותר לתחליף לטיפול הורמונלי חלופי הניתן לנשים עם הפסקת מחזור הווסת.
  מחקרים מראים כי נטילת קוהוש שחור מביאה להטבה, הן בתסמינים הפיזיים והן בתופעות הפסיכולוגיות, האופייניים לגיל המעבר.
  במחקר רחב היקף, אשר התפרסם כבר בשנת 1982 והקיף 629 נשים ו-131 רופאים נמצא, כי תמצית תיקנית (סטנדרטית) של קוהוש שחור הביאה לשיפור בתופעות גיל המעבר בקרב למעלה מ-80% מן הנשים, תוך פרק זמן בן 6-8 שבועות.

  חשוב לציין, כי הטיפול בתמצית הצמח הביא להטבה, הן מבחינת התסמינים הפיזיים והן מבחינת התופעות הפסיכולוגיות, האופייניות לגיל המעבר. במהלך המחקר לא נצפו כל תופעות לוואי, למעט אי-נוחות קלה במערכת העיכול בקרב 7% בלבד מן המטופלות.
  מחקרים מוכיחים גם כי הקוהוש השחור מפחית את רמת ההורמון LH ,(luteinizing hormone) עובדה הגורמת להשפעתו האסטרוגנית.

  למרות פעילותו האסטרוגנית העדינה של הקוהוש השחור, אין הוא משפיע על שגשוג תאים מרקמת השד. מחקרים vitro in מצביעים דווקא על השפעתו המעכבת על תאים אלה. יתרה מזו, מתן תמצית הקוהוש השחור במשולב עם טיפול בטמוקסיפן (Tamoxifen) הביא להגברת האפקט המעכב של תרופה אנטי-סרטנית זו.
 • גינסנג אמריקאי (American ginseng-Panax quinuefolium) - ברפואה הסינית נחשב הגינסנג האמריקאי לבעל השפעה "מקררת". פעולתו עדינה יותר והוא פחות ממריץ מזני הגינסנג האחרים. הוא מחזק את אנרגית ה"יין" (היסוד הנשי) ועל-כן מומלץ לנשים בגיל המעבר.
  החוקרים מצאו כי הג'ינסנג האמריקאי משרה ביטוי של גן המווסת על-ידי אסטרוגן ,(Ps2) בשיעור שניתן להשוותו לאסטרוגן, אך שלא כמו האסטרוגן, אין הוא מגביר את שגשוג תאי הסרטן.
  נטילה משולבת של גינסנג אמריקאי עם מרבית התרופות המקובלות לטיפול בסרטן השד, הצביעה על עיכוב משמעותי בגדילת תאי הסרטן.
 • תלתן אדום (Red clover-Trifulium pratence) - תלתן אדום הוא אחד הצמחים הנפוצים ביותר בשימוש במזרח ובמערב אירופה וכן בצפון אמריקה. צמח זה מכיל רמה גבוהה של נוגדי-חמצון וכן פיטו-אסטרוגן ממשפחת האיזופלבונים בעל פעילות אנטי-סרטנית. שילוב של נוגדי-חמצון, תכונות אנטי-סרטניות יחד עם פעילות מטהרת ורמה גבוהה של רכיבי תזונה, מסביר את השימוש בתלתן אדום למניעת התפתחות גידולים סרטניים.

  במחקר מבוקר כפול סמיות, בחנו החוקרים את יכולתם של האיזופלבונים ג`ניסטאין ודידזאין, המצויים בתלתן אדום, להגדיל את גמישותם של העורקים. תוצאות המחקר הראו כי בקבוצת הטיפול עלתה גמישות העורקים בצורה מובהקת, עלייה קלה חלה ברמות ה- HDL והפחתה קלה ברמות ה-LDL. בקבוצת הפלסבו לא חל כל שינוי. החוקרים הסיקו כי גמישות העורקים - גורם סיכון מרכזי להופעתן מחלות קרדיו-וסקולריות - השתפרה משמעותית בעקבות נטילתם של איזופלבונים שמקורם בתלתן אדום.
 • גדילן מצוי (Milk thistle-Silybum marianum) - צמח מרפא זה חשוב לשמירה על תפקודו התקין של הכבד. הוא מסייע בנטרול ובהרחקת חומרים מזיקים ובכך תורם לטיהור הגוף מרעלים. פעילות תקינה של הכבד חשובה גם למטבוליזם (חילוף חומרים) של הורמונים.
  נראה כי גדילן מצוי פועל על-ידי העברת רעלנים המנסים להיקשר לכבד, כמו גם על-ידי עזרה לכבד לחדש את עצמו במהירות רבה יותר.
  הוא גם מסלק רדיקלים חופשיים ומייצב את הממברנות של תאי הכבד.

פיטו פימייל - שימושים עיקריים:

 • הקלה על תופעות גיל המעבר (גלי חום, עצבנות, דיכראון ויובש בנרתיק)
 • הקלה על תסמיני PMS (תסמות קדם-וסתית)
 • הסדרת המחזור החודשי
 • איזון המערכת ההורמונאלתי הנשית

משקל כל כמוסה של פיטו פימייל 720 מ"ג, ובה:
תמצית תקנית קוהוש שחור - מ"ג ............... 100
תמצית תקנית דונג קוואי - מ"ג ................. 75
תמצית תקנית גדילן מצוי - מ"ג ................. 75
תמצית תקנית תלתן אדום - מ"ג ................ 50
תמצית תקנית ג'ינסנג אמריקאי - מ"ג .......... 50
תמצית תקנית שיח אברהם מצוי - מ"ג ......... 50

רכיבים נוספים: תאית, מגנזיום סטארט, סיליקה.
כמוסות פיטו-פימייל של סופהרב אינן מכילות: תירס, שמרים, חיטה, סויה, סוכר, גלוטן ועמילן ומיוצריות ללא חומרים משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

הוראות שימוש: 1-3 כמוסות ביום, עם הארוחה.

פיטו פימייל מומלץ לשלב עם:
קליימקס - סופהרב
ויטמין E-400 - סופהרב
ביו פימייל - סופהרב
ביו קראן - סופהרב

כשר למהדרין בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית, ירושלים
ובהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית

תכולה: 60 כמוסות.

יצרן: סופהרב, ישראל.

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


 • ברקוד: 7290013465702
 • משקל כללי: 0.27ק"ג
 • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

מ ע ו ל ה !!! עונה על הציפיות ואף יותר מכך
גלי החום נעלמו כלא היו !

, IL

הופתעתי מהשפעתו המהירה של ה -"פיטו פימייל" כבר עם נטילת הכדור הראשון פסקו תופעות גלי גלי החום . אני מרגישה משוחררת מהלחץ של גלי החום , פשוט לא להאמין - מומלץ לכל אישה הסובלת מגלי חום, פשוט נפלא !

, IL