יעד המשלוח | USD ($) | HE

מבצע! פרוביוטיקה ביו-25 LR כשר בד"ץ 30 כמוסות - סופהרב

מחיר: $37.20
הנחה: 
47%
מחיר שלנו: $19.70
כמות:

פרוביוטיקה ביו-25 LR - סופהרב

ביו 25 LR פורמולה חדשנית המכילה 8 זנים שונים של חיידקים פרוביוטים פטנטים ולמעלה מ-25 מיליארד חיידקים פעילים בכל כמוסה.

פורמולת ביו-25 LR ייעודית להקלה על בעיות עיכול שונות ובעיקר לסובלים ממחלות מעיים דלקתיות (קרוהן, קוליטיס) ומתסמונת המעי הרגיש (IBS).
נטילת ביו-25 LR כל יום ולתקופה ממושכת תקל על הפרעות בעיכול כגון: שלשול, עצירות, גזים, נפיחות וכאבי בטן, תחזק את מערכת החיסון ותפחית מצבי אלרגיה שונים.

לחיידקים פרוביוטים תפקידים רבים הכוללים ניצול יעיל של רכיבים תזונתיים מן המזון שכולל פירוק של חלבון וסינתזה של וויטמיני B ו-K, חיזוק מערכת החיסון, דטוקסיפיקציה של המעי (ניקוי רעלים) וייצור של חומצות שומן קצרות שרשרת שחיוניות לפעילות תקינה של המעי.

מערכת עיכול שמתפקדת באורח תקין וסדיר מבטיחה מערכת חיסון חזקה. אורח חיים לקוי הכולל תזונה לא איכותית, סטרס, חוסר פעילות גופנית ושימוש ממושך בתרופות גורם לפגיעה בכמות החיידקים הפרוביוטים ולכן משבש את תפקודה של מערכת העיכול.

כתוצאה מהפגיעה במערכת העיכול, נפגעת גם יכולתה של מערכת החיסון שלנו להגן עלינו מפני מזהמים. מצב זה מאפשר לחיידקים פתוגנים (מחוללי מחלה), פטריות שמר ופרזיטים נוספים לשגשג במערכת העיכול ולגרום לתסמינים רבים הפוגעים באיכות החיים.

ביו - 25 LR היא פורמולה פרוביוטית מתוחכמת ועשירה המכילה כמות חיידקים גבוהה במיוחד. קיימת חשיבות עליונה למגוון החיידקים ולכמותם בפורמולה. כאשר אנו מספקים כמות גבוהה של חיידקים קיים סיכוי גבוה יותר של החיידקים לאכלס את המעי ולשגשג בו. מחקרים של השנים האחרונות מדברים על מינון יומי של מינימום 10 מיליארד חיידקים פעילים בכדי שהטיפול הפרוביוטי יהיה יעיל.

פרוביוטיקה ביו-25 LR - שימושים עיקריים:

 • מחלות מעיים דלקתיות (IBD) - מחלות המעיים הדלקתיות קרי מחלת קרוהן (Crohn's disease) ומחלת קוליטיס (Ulcerative colitis) הן מחלות המאופיינות בעלייה בגורמים דלקתיים שגורמים לרקמת המעי להיות כל הזמן במצב דלקתי, כמו כן הן מהוות סיכון לפתח סרטן הקולון.

  לשמירה על מערכת מיקרוביאלית תקינה במעי על ידי תוספת פרוביוטית קיימת חשיבות עליונה בפרט כשמדובר על מחלות מעיים דלקתיות. ישנן עדויות מחקריות רבות שמוכיחות את יעילותם של החיידקים הפרוביוטים בהקלה על תסמינים אופייניים למחלות אלו. נראה כי מנגנון הפעולה של החיידקים הפרוביוטים הוא בשמירה על שלמות רירית המעי ומניעת השפעתם של ציטוקינים דלקתיים הפוגעים בשלמות רקמת המעי.
 • תסמונת מעי רגיש (IBS) - תסמונת המעי הרגיש שנקראת גם תסמונת המעי הרגיז היא מצב כרוני שמשפיע באופן חמור על איכות החיים של הסובלים ממנה. שכיחות התופעה נעה בין 3%-25% מן האוכלוסייה הכללית (קיים שוני בהתאם לאורח החיים באוכלוסיות השונות). התסמונת שכיחה יותר בקרב האוכלוסייה המערבית ומאופיינת בפעילות לא תקינה של מערכת העיכול. לא ידוע על גורם אחד שגורם לשיבוש בפעילות העיכול וכנראה מדובר במספר גורמים וביניהם אורח החיים המודרני שכולל תזונה לקויה ,סטרס מתמשך וחוסר פעילות גופנית.

  התסמינים האופייניים למחלה הם כאבי בטן חזקים, עצירות ושלשול לסירוגין, נפיחות וגזים. תופעות נלוות  שלמעשה מהוות את המשך המחלה במידה והטיפול לא עוזר הן פגיעה בתפקודה של מערכת החיסון ואלרגיות למזון. גורמי סיכון עיקריים של המחלה הם זיהומים קשים במעיים.
  נכון להיום אין טיפול תרופתי למחלה והתרופות הקיימות משמשות להקלה על התסמינים בלבד ולא תמיד בהצלחה.

  אצל הסובלים מהתסמונת קיים שיבוש במיקרופלורה של המעיים ונמצא כי תוספת של פרוביוטיקה אצל אותם חולים יכולה להקל על התסמינים שלהם.


כמוסות ביו-25 LR של סופהרב אינן מכילות: שמרים, חיטה, סוכר, גלוטן ועמילן ומיוצרות ללא חומרים משמרים, חומרי צביע, טעם וריח מלאכותיים.

משקל כל כמוסה של ביו-LR 25  של סופהרב 550 מ"ג, ובתוכה: לפחות 25 מיליארד חיידקים פעילים.

הוראות שימוש: כמוסה אחת ליום, עם הארוחה.

ביו-25 מומלץ לשלב עם:
תמצית כורכום בתוספת פיפרין - סופהרב
משקה אלוורה - סופהרב

כשר למהדרין מאושר מטעם הבד"ץ של העדה החרדית, ירושלים ובהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית.

תכולה: 30 כמוסות

יצרן: סופהרב, ישראל

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


 • ברקוד: 7290014546530
 • משקל כללי: 0.15ק"ג
 • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.