יעד המשלוח | USD ($) | HE

קוורצטין קומפלקס כשר בד"ץ 60 כמוסות - סופהרב

מחיר: $33.70
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $20.10
כמות:

 קוורצטין קומפלקס - סופהרב

קוורצטין בעל השפעה אנטי-דלקתית חזקה, המסייע גם בשיכוך כאבים. מקל על תופעות אלרגיות. מחקרים מצביעים על קיום השפעה אנטי-סרטנית של ביופלבנואידים אלה. קוורציטין קומפלקס מכיל ביופלבנואידים החשובים למניעת קטרקט ונזקים אחרים של מחלת הסוכרת. הקוורצטין, נוגד החמצון שנמצא בבצל לסוגיו בכמויות גבוהות ובעירית, מנטרל רדיקלים חופשיים, עשוי לתרום למניעת תהליכי הזדקנות ומחלות רבות. הוא מסוגל להלחם בנגיפים שונים ולהגביר את יכולת ההתנגדות של הגוף בפני פתוגנים.

יחד עם פלבונואידים נוספים, נלחם קוורצטין גם בדלקות, לכן משתמשים בו להקלה על בעיות דלקתיות כמו דלקות במפרקים (gout), בלבלב ובערמונית. כמו כן משתמשים בו כדי לטפל במצבים אלרגיים כמו אסטמה, חום גבוה ודלקות בעור. קוורציטין הינו אנטי-אינפלמטורי חזק ואנטי-היסטמיני. לכן קוורצטין מסייע לטיפול במחלות שונות, כגון: מחלות דלקתיות ואלרגיה - אסטמה (דלקת הסימפונות), סינוסיטיס (דלקת הגיתות), דלקות פרקים וסחוסים (ראומטואיד-ארטריטיס ואוסטאוארטריטיס), דלקות עור (דרמטיטיס). הוא מונע את הפרשת ההיסטמין וחומרים גורמי דלקות אחרים. בכך הוא מפחית במידה רבה את התופעות האלרגיות / דלקתיות בגוף וזאת ללא תופעות לוואי. מחקרים מראים כי צריכת מזונות עתירי קוורצטין קשורה גם בהפחתת הסיכון לכל סוגי הסרטן, במיוחד סרטן ריאות. מנגנוני הפעולה של קוורצטין נגד סרטן כוללים עיכוב גדילה של תאים ממאירים והגברת ההרס העצמי של תאים לא נורמליים (אפופטוזיס). בנוסף, נמצא לאחרונה, כי בתאי סרטן הפרוסטטה במעבדה, הקוורצטין הגביל את ייצור הרצפטורים להורמון אנדרוגן על ידי התאים. נראה כי גרויי יתר של הרצפטורים הללו על ידי ההורמונים הגבריים מניע את ההתפתחות של סרטן הפרוסטטה. לפי מחקר נמצא כי הקוורציטין מקטין את הנטייה לחלות בסרטן הקיבה בכ- 74%.

מכיוון ששומר על LDL (הכולסטרול הרע) מפני חמצון וכך מונע את הצטברותו על דפנות כלי הדם. קוורצטין גם מונע הסמכת דם ויצירת קרישים. קוורצטין נמצא קשור לעיכוב אנזים שמעלה רמות סורביטול הקשור לנזק לכליות עיניים ועצבים אצל חולי סוכרת.

מקורות במזון: בבצל (אדום ולבן), בתפוחים (בעיקר בקליפה), בענבים ובתה ירוק ושחור. כמיות קטנות יותר נמצאות בירקות עלה ירוקים ובשעועית. מצוי גם ביין אדום פלפלים ירוקים עגבניות וברוקלי. עם זאת מאחר שיש צורך בכמות גדולה , כדאי לצרוך תוספים.

השפעות בין תרופתיות:
על נוטלי תרופות מדללות דם ונוגדי קרישה להיוועץ ברופא לשם התאמת מינון קוורצטין.

משקל כל כמוסה של קוורצטין 720 מ"ג, ובה:
קוורצטין - מ"ג .................................. 250
NAC - מ"ג ...................................... 150
(נ-אצטיל-ל-ציסטאין)
ויטמין C - מ"ג .................................. 150
(קלציום אסקורבט)
ברומלין - מ"ג ..................................... 50
ביופלבונואיד הדרים - מ"ג .................... 20

רכיבים נוספים: מגנזיום סטארט.
כמוסות קוורצטין אלרג'י קומפלקס של סופהרב אינן מכילות: תירס, שמרים, סויה, סוכר וגלוטן ומיוצרות ללא חומרים משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

הוראות שימוש:  כמוסות אחד ביום, עם הארוחה

כשר למהדרין בהשגחת בד"ץ  של העדה החרדית, ירושלים ובהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית.

תכולה: 60 כמוסות

יצרן: סופהרב, ישראל

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל


  • ברקוד: 7290017243924
  • משקל כללי: 0.26ק"ג
  • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.