יעד המשלוח | USD ($) | HE

מירכוזון קיד - סירופ צמחים בטעם תות לטיפול בהפרעות קשב וריכוז 125 מ"ל - טינקטורה טק

מחיר: $12.90
הנחה: 
30%
מחיר שלנו: $9.00
כמות:

מירכוזון קיד - סירופ צמחים בטעם תות, לטיפול בהפרעות קשב וריכוז - טינקטורה טק

המוח האנושי רגיש מאוד לשינויים בביוכימיה שלו. חוסר איזון בפעילות המוחית כתוצאה של צריכת אלכוהול או עישון, כמו גם חוסרים חיוניים פיזיים (רעב, מחסור במינרלים וכיו"ב) ואף מחשבות שליליות וטורדניות, בעלי יכולת להפר את מאזן הכוחות במערכת המוחית ולהביא לחוסר ריכוז.
איך? המוח מעביר אותות חשמליים. כאשר ההולכה תקינה נוצר פולס חשמלי, והעברה טובה של אות חשמלי תעיד על יכולת טובה של זיכרון וחשיבה. על מנת שההעברה תהיה טובה, אנו זקוקים לתאי מוח בריאים ואיכותיים, כלומר גם לתאי מוח בעלי קרום גמיש.
סביב תאי המוח קיים קרום המורכב מחומצות שומן בלתי רוויות ופוספוליפידים. חומרים אלה מעניקים לו גמישות ויכולת טובה של העברת אותות חשמליים. אם לא נסייע בהגמשתו של קרום תאי המוח, תתחיל להיווצר תקלה אשר תגדל לאורך זמן ותביא לנזק שיתבטא ביכולות השכליות, בריכוז, בזיכרון, בחשיבה, בעייפות מנטאלית ואף במחלות כרוניות - כל אלו כמצב נתון ובלתי הפיך.
המוח שלנו דורש וזקוק להזנה ולתחזוקה מתמדת. אפשר לסייע לו באמצעות זניחתם של ג'אנק פוד, צבעי מאכל, סוכרים פשוטים, עישון, אלכוהול ושאר מרעין בישין, והעדפת ויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיוניות על פניהם.
הילד מפריע בשיעור, לא מסוגל לשבת זמן ממושך על כסא, קופצני, מרעיש, מתחצף, שמעתם את המורה מתלוננת עליו, מפנים אתכם לבדיקות קשב וריכוז וממליצים לכם על ריטלין? ובכן, הורים יקרים, יש לכם אוצר ביד!
ילדים עם הפרעות קשב וריכוז הם ילדים נבונים ביותר אשר תמיד מעניין להיות במחיצתם. אלו ילדים מלאי שמחת חיים, עירניים, בעלי רגישות יוצאת דופן לסביבתם, בעלי תושייה רבה או יותר נכון רצון לשנות דברים או מצבים למען עולם טוב יותר, ודבר חשוב נוסף- הם בעלי חוש הומור מצוין.
עד עכשיו נשמע ממש טוב ואל לכם לשכוח ולהעריך תכונות אלו, אבל מה באמת קורה להם? מה עובר אצלם בראש ואיך אנו יכולים לעזור להם ולנו לשפר את המצב?

ADHD,ADD הפרעת קשב וריכוז מוגדרת כשינוי נוירולוגי אותו ניתן לראות כשינוי בחילוף החומרים באזורים שונים של המוח. בעיקר מדובר במוליכים עצביים של דופמין ונוראדרנלין במוח הגורמים לחוסר איזון זה. ההפרעה עצמה כוללת היפראקטיביות או ללא, אך לא נעמיק כרגע בהסברים הרפואיים והמקצועיים כי אם נדגיש את הקשיים של אותם ילדים ונמליץ על פתרונות להקלת תסמינים אלו.

הסימפטומים לבעיה הנוירולוגית הזו רבים: בעיות קשב וריכוז לאורך זמן, חוסר בריכוז, אימפולסיביות, היפראקטיביות, תנועתיות יתר וחוסר שקט, וכנגזרת - קושי לשבת זמן ממושך על כסא, קושי בהאזנה לשיעור פרונטאלי, קושי ללמוד במסגרת סטנדרטית, בעיות ארגון, מעבר תדיר בין פעילויות לאור הקושי בהתמדה בביצוע מטלות וסיומן, חוסר מחויבות למושג הזמן ועוד.

הורים יקרים, הבעיה המרכזית והכאובה ביותר של התופעה היא שמי שסובל ממנה בטוח שכולם חווים את מה שהוא חווה, בדיוק כמותו. הוא אינו מרגיש חריג או חולה עד אשר מסבירים לו ועוזרים לו להכיר בבעיה. ריטלין וחברותיה הן התרופות עליהן ימליצו הרופאים, ואשר יביאו מזור למטופלים מסוימים. יחד עם זאת לתרופות אלה נילוות גם תופעות לוואי לא מעטות, ובנוסף מרביתן מטפלות בתסמינים ולא בהפרעה, כלומר מנסות להילחם בסימפטום במקום במקור.

אז מה עושים? מקבץ פתרונות יעזרו לשפר את איכות החיים והתפקוד היומיומי. החל בטכניקות טיפוליות, הדרכה ואימון אישי, וכלה בצמחי מרפא ותזונה נכונה.

פורמולת מירכוזון-קיד היא פורמולה המורכבת מצמחים אשר נבחרו בקפידה על מנת להקל על בעיות הריכוז ולשפר את איכות החיים מקטן ועד גדול.
הפורמולה מירכוזון-קיד מגבירה את זרימת הדם למוח ומעצימה את היכולת הקוגניטיבית, היא למעשה תרכובת סינרגטית.

רכיבים אקטיבים:

  • גינקו בילובה (Ginkgo Biloba) - העץ העתיק ביותר בעולם, אשר עליו, עלי הגינקו, מהווים מושא נחקר ביותר לאורך השנים. זאת בעיקר לאור יכולתם המוכחת בתחום שיפור הקשב והריכוז, באמצעות שיפור זרימת הדם וקליטת החמצן במוח.
  • ג'ינסנג סיבירי (Eleutherococcus Senticosus) - הג'ינסנג נחשב לאחד הצמחים האדפטוגנים החזקים ביותר. הוא יעיל לטיפול בבעיות של לחץ ומתח (סטרס), מזרז החלמה ממחלות, ומביא לשיפור רמת האנרגיה ולשיפור הזיכרון.
  • אספסת (Medicago Sativa)-  צמח עשיר מאוד בכלורופיל וקרטונואידים. בנוסף מכיל מגנזיום, אשלגן, ויטמיני  C,E,A,D,B, וחומצות אמינו. מספק מענה משלים תזונתית לשיפור המערכת הקוגניטיבית.
  • רוזמרין ( Rosmarinus Officinalis) - צמח שמוצאו באגן הים התיכון וניחן ביכולת להאיץ את זרימת הדם. הרוזמרין נוגד חימצון (אנטי אוקסידנט)  ולפיכך יעיל בהגברת זרימת הדם והחמצן למוח כמו גם בשיפור תהליכי זיכרון וריכוז.

באמצעות ריכוזון-קיד משיגים שיפור זיכרון וריכוז, מחזקים יכולות לימוד ומסייעים ללקויי למידה.

רכיבים: סורביטול (ממתיק), מים, עלי בקופה, שורש אשוגנדה, עלי ג'ינקו בילובה, עלי אספסת, שורש ג'נסינג סיבירי, פרי מורינדה, עלי גוטו קולה, עלי רוזמרין, פוטסיום סורבט, תמצית טעם תות. 

הוראות שימוש: כפית אחת 1-3 פעמים ביום.
יש לנער היטב לפני השימוש.

כשר-פרווה בהשגחת הרבנות בית שמש
בד"ץ מהדרין בהשגחת הרב אברהם רובין - לימות השנה בלבד

מירכזון-קיד לא נוסה על בעלי חיים

תכולה: 125 מ"ל

ארץ ייצור: ישראל
תוספי מזון נוספים של חברת טיקטורה-טק
נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.


  • ברקוד: 7290012056642
  • משקל כללי: 0.23ק"ג
  • יוצר ע"י: טינקטורה טק - מיצוי צמחי מרפא

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.