יעד המשלוח | USD ($) | HE

"ליבר אפ" תמצית צמחים לניקוי כבד 150 מ"ל (3X50 מ"k) - נטע

מחיר: $42.90
הנחה: 
25%
מחיר שלנו: $32.20
כמות:

ליבר אפ - תמצית צמחים לניקוי כבד - נטע רוקחות מהטבע

הכבד משמש כמחסן אגירה, בית חרושת לייצור חומרים שונים וכמערכת טיהור המרחיקה פסולת ורעלנים. לכבד מספר תפקידים חשובים:מסנתז מרה, אחראי לחילוף חומרים של פחמימות, חלבונים ושומנים, מווסת את כמות הסוכר בדם, מאחסן ומפרק שומנים ומבצע נטרול של רעלים לכל מה שנכנס לגוף.
פעילות לקויה של הכבד משפיעה על תפקוד תקין של הגוף וגורמת למחלות עור, מערכת חיסון חלשה, אלרגיות, דלקות ועוד.
ליבר אפ מכיל צמחים בעלי תכונות תרפויטיות שהוכחו במחקרים וידועים בספרות המקצועית כיעילים*:

  • שינן רפואי - משפר תהליך נטרול רעלים, מעכב את התפתחות חיידקים. מכיל פקטין המרחיק מהרקמות מתכות כבדות ואלמנטים רדיואקטיביים, מגביר הפרשת מיצי מרה, משתן, מסייע לעיכול.
  • גדילן - נוגד הרעלות כבד הגורמות לדימומים, מפחית רמת שומנים בדם, מגן על תאים מפני חדירת רעלנים, מנטרל רדיקלים חופשיים, חוסם את פעילות הטוקסינים על ממברנת התא ומונע חדירת רעל.
  • קלנדולה - מגביר הפרשת מיצי המרה, מרחיב כלי דם היקפיים, מוריד את רמת השומנים בדם, אנטיספטי וממריץ פגוציטוזיס ( מערכת חיסון ).
  • ארטישוק - מנטרל רעלים בכבד, מסייע לרגנרציה (בנייה מחדש) של הכבד ע"י זירוז חלוקת תאים, מפחית את רמת הכולסטרול, מעכב סינתזה של הכולסטרול בכבד ומזרז את הפרשתו עם מלחי המרה, מגביר ייצור מיצי המרה .
  • כורכום - אנטי אוקסידנט יעיל, מנטרל רדיקאלים חופשיים, מונע נזק לתאים ולרקמות.
  • ליקוריץ - פעילות ספסמוליטית, פעילות נוגדת אלרגיה, אנטי אוקסידנט, מגן על הכבד. מחזק טחול, מנטרל רעלנים, מרכך, מזרז ייצור פרוסטגלנדינים, אנטי בקטריאלי, מפחית תגובות של רגישות יתר.

ליבר אפ- מומלץ לשימוש כמו במקרים של: שימוש ממושך בתרופות, גרודי עור, גירויים, אקנה, פריחות, לסובלים ממחלות עור, אלרגיות, מערכת חיסון חלשה, חולשה, עצירות.

רכיבים: מים, כהל, תמצית גדילן, תמצית קלנדולה, תמציץ שן ארי, תמצית ארטישוק, תמצית כורכום, תמצית ג'ינג'ר, תמצית ליקוריץ

תזונה מומלצת: מומלץ להוריד מהתפריט מזונות המכילים צבעי מאכל, חומרים משמרים, מונוסודיום גלוטומט, מלח וקמח לבן. במצב אלרגי רצוי להמעיט באכילת מוצרי חלב ולהפחית סוכר.

הוראות שימוש: יש לקחת את התוסף ליבר אפ חודשיים וחצי 3 פעמים ביום ע"פ המינון המומלץ. בזמן ההתנקות מומלץ להרבות בשתייה, להמעיט בעישון ככל האפשר, להרבות באכילת פירות בשלים וירקות מבושלים, להפחית בצריכת מזון שומני ועשיר בסוכר ולעסוק בפעילות גופנית.
מינון מומלץ:  למהול 40 טיפות ליבר אפ בחצי כוס מים, 3 פעמים ביום, כ-חצי שעה לפני האוכל.

אזהרה: לסובלים ממחלות עור תיתכן התפרצות למספר ימים ואח"כ יבוא השיפור, וזאת עקב תהליך ההתנקות. אסור לסובלים מאבנים בכיס המרה ומכיבים במעי. אסור למקבלי דיגוקסין או תרופות להשתנה.

תכולה:  150 מ"ל (50X3 מ"ל).

ארץ יצור: ישראל
מיוצר עבור נטע רוקחות מהטבע

מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


  • ברקוד: 7290011070205
  • משקל כללי: 0.49ק"ג
  • יוצר ע"י: נטע רוקחות מהטבע

תודה על הסקירה שלך!

שלום!
ראשית אני מבקש לציין שיש לכם אתר יפה, ידודתי , ומעניין. רכשתי בתחילת השבוע דרך האתר 3 ערכות של ניקוי כבד +כמה חבילות של זרעים, אני רוצה לציין מס' עובדות המחיר שלכם היה זול יחסית למתחרים, מהירות תגןבה שלכם הייתה 10, השירות היה 10 , והיחס של אתו עןבד שיצר עימי קשר היה 10, ותןך 3 ימים וכבר השתמשתי במוצר שרכשתי.
לעומת המתחרים שלכם שניסתי לרכוש דרכם את המוצר, ולא הצלחתי במשך שבוע ימים, להם הייתי נותן ציון כולל 0. כמו כן כשחזרו אלי לבירור אחרי מס' ימים הודעתי להם זאת. כל הכבוד , תודה רבה ורכשתכם לקוח וממליץ חדש. אז שוב תודה בואדר מרקו.

,