יעד המשלוח | USD ($) | HE
מוצר זה אזל זמנית מהמלאי.
כאן ניתן לבחור מוצרים דומים:
צמחים תיקניים

תמצית שורש ליקוריץ 60 כמוסות - סולגאר

מחיר: $25.80
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $15.50
Sold Out

תמצית שורש שוח קירח (ללא גליציריזין) - סולגאר

פעילות ורכיבים: צמח המשמש לטיפול בדלקות בדרכי הנשימה, בזכות היותו מכייח יעיל ובזכות השפעתו המרגיעה שיעול. ליקוריץ ידוע ביכולתו להקל על שיעול הנובע מברונכיטיס, אסתמה, אלרגיות והצטננויות. מחקרים שנעשו בשנים האחרונות הוכיחו, כי הצמח מסייע לחידוש רירית מערכת העיכול, מזרז את ריפוייה, ולכן יעיל לטיפול בכיבים ובמחלות דלקתיות של הקיבה והמעיים. משפר את פעילות בלוטת האדרנל. נמצא, כי לשורש הליקוריץ השפעה אנטי-דלקתית ולכן, הוא משמש גם להקלה על ארתריטיס, דלקות ראומטיות, מחלות עור ומחלות אוטו-אימוניות.

הנחיות: כמוסה אחת עד שלוש ביום עם הארוחה

הערה: תמצית שורש ליקוריץ של סולגאר אינה מכילה גליציריזין, החומר האחראי לתופעת הלוואי האופיינית של הצמח -אגירת נוזלים ואיבוד אשלגן.

רצוי לשלב עם: קוורצטין קומפלקס, גלוקוזמין קומפלקס, ל- גלוטמין

תכולה:  60 כמוסות

פורמולה צמחית

מתאים לצמחוניים

Supplement Facts
Serving Size 1 Vegetable Capsule

Amount Per Vegetable Capsule


TotalCarbohydrate

<1 g

 

Standardized Deglycyrrhized
Licorice Extract (root)
(glycyrrhizin<3mg[<1%])

250 mg

 

Raw Licorice Powder (root)

225 mg

 


 Other Ingredients: Vegetable Cellulose, Vegetable Magnesium Stearate, PhytO2X® Blend (Natural Vitamin E [mixed tocopherols], Rosemary Extract [aerial], Vitamin C [L-ascorbic acid]), Water. May contain vegetable glycerin.

מוצר זה אינו מכיל סוכר, מלח, שמרים, חיטה, תירס, חלב, צבעי מאכל וחומרי טעם וריח מלאכותיים, רכיבים שמקורם מן החי וחומרים משמרים.

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.

התכשירים פותחו באמצעות תהליך ייחודי, המשלב תמציות צמחים שעברו תקינה (סטנדרטיזציה) יחד עם הצמח השלם. שיטה זו קובעת את כמות החומרים הפעילים ומבטיחה אחידות ועקביות במינון בכל כמוסה וכמוסה מחד, ותכולה אופטימלית של כל אותם המרכיבים החשובים המצויים בצמחים באופן טבעי, מאידך. בנוסף, כל כמוסות בסדרת תכשירי הצמחים של סולגאר עשויות על בסיס צמחי - vegicaps ומכילות קומפלקס נוגדי חימצון ייחודי PHYTO2X.

קומפלקס זה, שפותח במעבדות "המרכז לחקר תזונה" של סולגאר, נועד לשמור על טריות הצמחים ולהגן על המרכיבים הפעילים של התמציות מפני חימצון.

התוצאה - תכשיר בעל עוצמה באיכות מעולה. התכשיר, המשלב את כל תכונות הצמחים יחד עם מינון מדויק של חומרים פעילים, מהווה כלי טיפולי יעיל במיוחד.

ארץ ייצור: ארה"ב 

מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


  • ברקוד: 33984041189
  • משקל כללי: 0.22ק"ג
  • יוצר ע"י: סולגאר- תוספי מזון טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.