יעד המשלוח | USD ($) | HE

ביו פלוס פרוביוטיק 60 כמוסות - סופהרב

מחיר: $31.10
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $18.70
כמות:

ביו-פלוס פריביוטיק - סופהרב

המונח פרוביוטיקה (Probiotics), מקורו ביוונית פירושו המילולי "למען החיים", והוא מתייחס למיקרואורגניזמים "ידידותיים", כגון חיידקי הלקטובצילוס והביפידום החשובים לשמירה על האיזון המיקרוביאלי במערכת העיכול. התפתחותם ושגשוגם של מיקרואורגניזמים "טובים" כגון אלה במערכת העיכול, הכרחיים לתהליכי ניקוי הגוף ולשמירה על בריאות תקינה ומחקרים מראים כי נטילת תוספת פרוביוטית מביאה

לעלייה בספירת מיקרואורגניזמים אלה במעי, במקביל לירידה במספרם של החיידקים הפתוגניים.

את חשיבותה העצומה של נטילת פרוביוטיקה מדגימות עבודות מדעיות רבות אשר מצביעות על הקשר שבין חוסר איזון באקולוגיית המעיב של תזונה לקוייה או לחץ נפשי, לבין מצבי מחלה שונים, כגון קוליטיס, תסמונת המעי הרגיז (IBS), בעיות הורמונליות שונות, זיהומי קנדידה, בעיות על-פני עור ועוד.

פרוביוטיקה היא תוספת תזונתית חשובה אשר צריכה להינטל במצבי בריאות רבים ולא רק במצבי כורח הקשורים ישירות או צמודים לנטילת אנטיביוטיקה. לנטילת פרוביוטיקה תרומה רחבת-היקף לבריאותנו, החל בטיפול ובמניעת בעיות עיכול כגון שלשולים, עצירויות, אולקוס ומחלות מעיים דלקתיות, עבור דרך בעיות עור, וגינוזיס, שיפור בספיגתם של רכיבי-תזונה חיוניים, מיגור פטריות על-ידי שיקום אוכלוסיית המעי, וכלה בחיזוק ותמיכה במערכת החיסון.

ביו פלוס - שימושים עיקריים:

 • הסדרת פעילותה של מערכת העיכול - פלורת מעיים מאוזנת שומרת על בריאות תקינה. היא מסייעת רבות להסדרת בעיות עיכולשונות; תורמת לשיפור ספיגתם של מרכיבי מזון חיוניים,לפעילות מעיים סדירה ולחילוף חומרים יעיל ותומכת את פעילותה התקינה מערכת החיסון.
 • שמירת על הגיינת המעי - אוכלוסיית חיידקי מעיים מאוזנת מייצרת חומצה אורגנית היוצרת תנאי סביבה חומציים המונעים זיהומים של מערכת העיכול ומעכבים את התפתחותם של חיידקים פתוגניים, פטריות ושמרים במעי הגס. כמו-כן, מתאפשרת סינתזה תקינה של רכיבים המשמשים כאנטיביוטיקה טבעית ומונעים את שגשוגם של גורמים פתוגניים שונים.
 • חיזוק מערכת החיסון - נטילת פרוביוטיקה מעודדת המרצתם של תהליכי פאגוציטוזיס בתאי-דם לבנים.
  במחקר אשר התפרסם לאחרונה נבדקה יכולתה של תוספת פרוביוטית לעורר את מערכת החיסון ולשפר את יכולת החיסון של התא.
  מבחינת תוצאות בדיקות הדם של הנבדקים לאחר שנטלו את הטיפול הפרוביוטי עולה, כי נמצאה עלייה מובהקת בתפקודה של מערכת החיסון על-פי המדדים שנבדקו. עלייה כוללת נמדדה בפרופורציות תאי ה-T, הלימפוציטים, ובקיבולת הפגוציטית. למנוע דלקות במערכת הנשימה ודלקות מחקר עדכני אחר, אשר נמשך 7 חודשים, בדק האם יכולה צריכה ממושכת של פרוביוטיקה מעיים בקרב ילדים בגיל הגן.

  תוצאות המחקר העלו במובהק כמה הבדלים ברורים בין שתי הקבוצות:
  * הילדים בקבוצה אשר נטלה פרוביוטיקה נעדרו פחות בשל מחלה.
  * בקרב משתתפי הקבוצה אשר נטלה פרוביוטיקה נצפתה הפחתה של 17% בשיעור הילדים הסובלים מדלקות במערכת הנשימה עם סיבוכים, ובדלקות של דרכי הנשימה התחתונות.
  * השפעת הפרוביוטיקה, אף שהייתה מתונה, הוכיחה עקביות והביאה לשיפור בכל המקרים בהם ניטלה.
 • הגברת זמינותם לגוף של רכיבי-תזונה - ויטמינים מסוימים מיוצרים על-ידי המיקרואורגניזמים המצויים במעיים כגון ביוטין, ויטמיני B-3 ו- B-6 וחומצה פולית. כמו- כן, מסייעים מיקרואורגניזמים אלה בשלב הראשוני של עיכול החלבון ובהעלאת הסבילות ללקטוז.
  מחקרים הראו שיפור בתהליך העיכול והסילוק תסמינים של אי-סבילות למזון כגון ריח רע מן הפה, תחושת נפיחות, גזים וכאבים בבטן.
 • מיזעור נזקיה ותופעות הלוואי של נטילת אנטיביוטיקה - לטיפול אנטיביוטי תופעות לוואי רבות וביניהן פגיעה בתהליך תקין של עיכול המזון, התפתחותן של פטריות שמר במעי, בנרתיק ובפי הטבעת המוכרות כקנדידה הפוגעות בתורן במערכת החיסון ובבריאות הכוללת וגורמות גם לנפיחות ולגזים.
  נטילת פרוביוטיקה במקביל לנטילת הטיפול האנטיביוטי ובמשך פרק זמן נוסף לאחרי סיום נטילתו, ממזערת חלק ניכר מתופעות לוואי אלה.

  הטיפול התרופתי המקובל כיום במקרים של חיידק ה- H.pylori הוא קוקטייל אנטיביוטי ספציפי במינון של 3 פעמים ביום למשך שבוע.
  "קוקטייל" זה מהווה טיפול יעיל, אך חסרונו בתופעות הלוואי והנזקים שטיפול זה גורם והפגיעה באיזון האקולוגי של המעי וברירית המעי, הפגועה לרוב ממילא במקרים אלה. מחקר אשר התפרסם לאחרונה בירחון Digestion מעלה כי הוספת הגורם הפרוביוטי Lactobacillus לטיפול אנטי-בקטריאלי למיגור חיידק H.pylori, מהווה תמיכה חשובה המגבירה את סבילות הגוף לקוקטייל התרופות האנטיביוטי,מייעלת את הטיפול ומפחיתה את נזקיו.
 • תמיכה בשלב ההריון וההנקה ובמניעת אלרגיות למזון ודלקות אוזניים בקרב תינוקות - נטילת פרוביוטיקה במהלך הריון ובהנקה, תורמת להקלה על קשיי עיכול של האישה ההרה, מונעת טחורים, תומכת בחבלי העיכול של הרך הנולד, ועל-פי מחקר אשר פורסם לאחרונה עולה כי ביכולתה למתן ואף למנוע אלרגיות למזון אצל הרך הנולד.

  מחקר עדכני זה מוכיח כי חיזוק פלורת המעיים באמצעות פרוביוטיקה, מונע הישנותה של דלקת האוזן התיכונה בילדים ומסייע במניעת עמידותם של חיידקים מסוכנים בפני אנטיביוטיקה. ממחקר חדש אשר התפרסם בירחון The Lancet עולה כי נטילת פרוביוטיקה על-ידי נשים הרות ומניקות עוזרת למנוע רגישות אלרגית בקרב ילדים בהמשך חייהם. אך הנתון החשוב העולה ממחקר זה, הוא העובדה כי תוצאות המחקר הראו כי סיכוייהם של ילדים אשר קיבלו פרוביוטיקה לפתח אלרגית-עור היו נמוכים פי 2 בהשוואה לילדים בקבוצת הפלסבו. עוד מציינים החוקרים כי לבקטריות המעי תפקיד חשוב בחיזוק ושמירה על מערכת החיסון.
 • צמצום ההסתברות להתפתחותו של סרטן המעי הגס - אוכלוסייה משגשגת של מיקרואורגניזמים "טובים" מפחיתה היווצרותם של חומרים בעלי פוטנציאל סרטני על-ידי החיידקים ה"רעים", ובכך מקטינה את הסיכון ללקות בסרטן המעי הגס.
 • דטוקסיפיקציה (סילוק רעלים) - נטילת פרוביוטיקה מסייעת בניקוזם של רכיבים פתוגניים ובדיכויים של חיידקים ופתוגנים אשר מוצאם במזון. לטיהור המעי מרכיבים רעילים השלכות בריאותיות וקוסמטיות נרחבות. ה"מאבק הבקטריאלי" המתחולל בגופנו מוכרע על-ידי הבקטריות שמספרן הגבוה ביותר ועל-כן לשימור רמה גבוהה יותר של בקטריות "ידידותיות" בכל זמן נתון חשיבות עצומה לבריאותנו. מיקרואורגניזמים אלה אינם פתוגניים מטבעם ונטילה משולבת של מספר זנים שלהם יוצרת עבורם סביבה מועדפת במעי הפונדקאי תוך כדי יצירת סביבה עוינת לגורמים הפתוגנים.

רכיבי ביו-פלוס:
קיימים זנים רבים מאד של מיקרואורגנזמים ידידותיים. בפורמולה זו נכללו הזנים החיוניים והנחקרים ביותר כולם בקטריות של חומצה לקטית, דהיינו אלה המייצרים חומצה לקטית כתוצר עיקרי של תסיסת פחמימות ויוצרים סביבה חומצית המעכבת את פעילותם של אורגניזמים בלתי-רצויים ומזיקים.

 • ל. אסידופילוס (Lactobacillus acidophilus) - חיידק זה הוא מאכלס טבעי של המעי הדק והגס בגוף האדם. הוא מצוי במעי בני-אדם וחיות, בפי האדם ובנרתיק. הוא מגביר ומאפשר עיכול תקין של סוכר החלב (לקטוזה) על-ידי ייצור אנזים הלקטאז; מסייע לעיכול המזון; מעכב ומשבש את פעילותם של מיקרואורגניזמים לא רצויים במעי באמצעות ייצור חומצה לאקטית ועיכוב תוצריהם במנגנון תחרותי ייחודי; מסייע להרס של בקטריות מזיקות על-ידי ייצור חומר אנטיביוטי טבעי. זנים מסוימים של לקטובצילוס אסידופילוס מפחיתים רמות כולסטרול.
 • ל. בולגריקוס (Lactobacillus bulgaricus) - מיקרואורגניזם זה חשוב לאקולוגיית האדם. משמש, במשולב עם Streptococcus thermophilus, להרכבת התרבית ממנו מופק יוגורט; משפר את עיכול סוכר החלב על-ידי ייצור האנזים לקטאז. זנים מסוימים של מיקרואורגניזם זה מייצרים חומר אנטיביוטי טבעי.
 • ס. תרמופילוס (Streptococcus thermophilus) - מיקרואורגניזם אנארובי - החי בחמצן או במצבי חסר בחמצן; משפר את עיכול סוכר החלב על-ידי ייצור האנזים לקטאז ברמה הגבוהה אף יותר מן הלקטובצילוס בולגריקוס. זנים מסוימים שלו מייצרים חומר אנטיביוטי טבעי.
 • ל. ביפידום (Lactobacillus bifidum) - מצוי הן במעי הדק והן במעי הגס. מסייע במניעת התפתחותם של חיידקים פתוגניים, פטריות ושמרים ובתהליך עיכול לקטוז על-ידי סינתזה של האנזים לקטאז. לקטובצילוס ביפידום היא אחת הקבוצות העיקריות של מיקרואורגניזמים "טובים" בפלורת המעי הגס. אוכלוסיית מיקרואורגניזמים זו פוחתת עם הגיל כמו גם בעת מחלה ועל-כן חשוב לדאוג להשלמתה.

השפעות בין תרופתיות:
יש להרחיק שעתיים מנטילת אנטיביוטיקה

כל כמוסה של ביו-פלוס מכילה 6 מיליארד חיידקים פעילים לפחות:
פרוקטואוליגוסכרידים (FOS) - מ"ג ................. 300
ל. אסידופילוס ........................................... 1.5 מיליארד חיידקים פעילים
ל. בולגריקוס ............................................ 1.5 מיליארד חיידקים פעילים
ב.ביפידום ............................................... 1.5 מיליארד חיידקים פעילים
ס. תרמופילוס ........................................... 1.5 מיליארד חיידקים פעילים

רכיבים נוספים: מגנזיום סטארט.
כמוסות ביו-פלוס של סופהרב אינן מכילות: שמרים, חיטה, סוכר, גלוטן, עמילן. ומיוצרות ללא חומרים משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

הוראות שימוש: 1-2 כמוסות ביום, עם הארוחה.
ביו פלוס מומלץ לשלב עם:
משקה אלוורה - סופהרב
תמצית תקנית רימונים - סופהרב

לאחר הפתיחה יש לשמור בקירור

כשר חלבי בהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית

תכולה: 60 כמוסות

ביו פלוס של סופהרב לא נוסה על בעלי חיים

יצרן: סופהרב, ישראל

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


 • ברקוד: 7290001697658
 • משקל כללי: 0.2ק"ג
 • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.