יעד המשלוח | USD ($) | HE

ביו פימייל פרוביוטיק 60 כמוסות - סופהרב

מחיר: $39.50
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $23.70
כמות:

פורמולה פרוביוטית ביו פימייל - סופהרב

מחקרים מראים כי נטילת תוספת פרוביוטית מביאה לעלייה בספירת מיקרואורגניזמים ידידותיים אלה במעי ובנרתיק, במקביל לירידה במספרם של החיידקים הפתוגניים ופטריות השמרים (קנדידה).
את חשיבותה העצומה של נטילת פרוביוטיקה מדגימות עבודות מדעיות רבות המצביעות על הקשר שבין חוסר איזון באקולוגית המעי בשל תזונה לקויה או לחץ נפשי, לבין מצבי מחלה שונים, כגון בעיות עיכול, חסר איזון הורמונלי, זיהומים חוזרים בנרתיק האישה ועוד.
פרוביוטיקה היא תוספת תזונתית חשובה וחיונית בקרב נשים אשר צריכה להינטל במצבי בריאות רבים ולא רק במצבי כורח הקשורים ישירות או צמודים לנטילת אנטיביוטיקה.
לנטילת פרוביוטיקה תרומה רחבת היקף לבריאות, החל בטיפול ובמניעת בעיות עיכול, דרך טיפול בזיהומים נרתיקיים (וגינוזיס, וגיניטיס), במיגור פטריות על-ידי שיקום אוכלוסיית המעי, וכלה בחיזוק ותמיכה במערכת החיסון.
מורכבותה של המערכת הנשית מביאה לכך שנשים סובלות יותר מגברים מבעיות הקשורות לחוסר איזון במיקרופלורה של המעי, הקשור ישירות לחוסר איזון במיקרופלורה של הנרתיק.
נשים רבות סובלות מזיהומים חוזרים ונישנים בנרתיק לאחר נטילת אנטיביוטיקה; סוכרת; שימוש ממושך בגלולות; קיום יחסי מין ושינויים הורמונליים בתקופת המחזור החודשי, במהלך ההריון ובמנופאוזה.
נטילת תרופות כגון Metronidazole לטיפול בזיהום בקטריאלי או Fluconazole לטיפול בקנדידה, נכשל במקרים רבים, ומביא להישנות הדלקת.

יתרונותיה של פורמולת ביו פימייל:
ביו-פימייל משלבת 5 זני חיידקים פרוביוטיים באיכות גבוהה, בעלי יכולת מוכחת ביעילות בטיפול בדלקות בנרתיק, ואשר השתרשותם במעי ובנרתיק.
המקור הראשוני של זני הפורמולה הם זנים של תינוקות בני 2-6 חודשים אשר ניזונו מהנקה בלבד. המיקרואורגניזמים בפורמולת Female Bio עברו תהליך של ייבוש בהקפאה וציפוי חלבוני כפול, המבטיח את הישרדותם בתנאי חומציות הקיבה והשתרשותם ושגשוגם במעי ובנרתיק ללא ירידה בזמינותם הביולוגית.
הבחירה בזני החיידקים וההחלטה לחזק את עוצמתם נבעה מתוך תוצאות המחקרים האחרונים בתחום תוספי התזונה הפרוביוטיים.
המגוון הרחב של זני המיקרואורגניזמים ומספרם הגבוה בכל כמוסה, תורמים ליכולתה של פלורה פרוביוטית תקינה לשגשג הן במעי והן בבנרתיק. יתרה מזו, מינון גבוה יותר של מיקרואורגניזמים מהווה יתרון טיפולי מובהק.

הנחיות:

טיפול פנימי: 1-2 כמוסות ליום לבליעה.
טיפול חיצוני: להקלה מקומית של הסימפטומים יש לערבב משקה אלו-ורה עם כמוסה
אחת של ביו פימייל לטבול טמפון ולהחדיר לנרתיק, יש להשאיר כשעה בנרתיק.

כל כמוסה מכילה לפחות 10 מיליארד חיידקים פעילים:
FOS (מ"ג) ...................... 300
ל. אסידופילוס
ל. רמנוסוס
ל. קאזאי
ל. רוטרי
ל. גאסרי

תכולה: 60 כמוסות.

כשר באישור הרבנות המקומית נצרת עילית

ארץ ייצור: ישראל

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


  • ברקוד: 7290010030569
  • משקל כללי: 0.22ק"ג
  • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.