יעד המשלוח | USD ($) | HE

ארט-טרי-פלקס לטיפול באוסטאוארתריטיס, דלקות מפרקים , שחיקת סחוסים 90 טבליות - סופהרב

מחיר: $30.20
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $18.10
כמות:

אוט-3-פלקס - סופהרב

"ויטמין גלובל" גאה להציג את החידוש האחרון בתחום הטיפול באוסטאוארתריטיס, דלקות מפרקים , שחיקת סחוסים וכאב דלקת מפרקים היא אחת המחלות הניווניות הקשות, הנפוצה בעיקר בגיל המבוגר. היא גורמת לכאבים ולמגבלה בתנועת המפרק כתוצאה משחיקת הסחוס ומהתפתחות דלקת במקום. מאחר ובגיל המבוגר חלה האטה בתהליכי ההחלמה הספונטניים, כמעט ולא ניתן לרפא דלקת מפרקים בשיטות הקונבנציונליות. הדרך היחידה לסייע לטיפול בדלקת היא לחזק את מנגנוני השיקום הפועלים ברקמות המפרקים הפגועים, בד בבד עם מתן מענה יעיל לכאבים העזים הפוקדים את המטופלים.

מחקרים מוכיחים, כי רכיבי תזונה מסוימים יכולים לעכב את הידרדרות המחלה, למנוע את הדלקת ואף להאיץ את תהליך השיקום של רקמות החיבור והסחוסים.

ארט-3-פלקס היא פורמולה חדשנית ייחודית פרי פיתוחה של חברת SUPHERB, המכילה ריכוזים גבוהים במיוחד של MSM, גלוקוזאמין וכונדרויטין החיוניים לשיכוך כאב, לשיקום רקמות בכלל ורקמת הסחוס בפרט, ולהפחתת מצבי דלקת. פורמולה זו מכילה גם מגנזיום, וויטמין C,החיוניים למינרליזציה מושלמת של העצם ולהטמעה יעילה של הגלוקוזאמין והכונדרויטין ברקמת הסחוס. השילוב בין MSM במינון גבוה, גלוקוזאמין, כונדרויטין, וויטמין C הוא השילוב האופטימלי לשמירה ולחידוש רקמות החיבור בגוף (מפרקים, כלי-דם, עור, שיער, ציפורניים ועוד).

לשימוש בפורמולה חשיבות רבה בשל העובדה שנטילתה משמשת הן להקלה על הסימפטומים והכאב והן למניעת הידרדרות המחלה תוך סיוע בשיקום הרקמות.

שימושים עיקריים

ארט-3-פלקס יעילה ביותר לטיפול במצבים הבאים:

  • שיכוך כאב
  • הפחתת מצבי דלקת
  • שיקום רקמות

אודות הרכיבים

 MSM

MSM (Methyl-sulfonyl-methane) הוא רכיב תזונה אורגני המצוי באופן טבעי בגופנו כמו גם באורגניזמים חיים נוספים ובמזונות. גופרית אורגנית היא הרכיב התזונתי השלישי בתכולתו בגוף האדם.
שימוש תרפויטי בגופרית הוכח כמספק הקלה במצבים בריאותיים רבים ללא כל תופעות לוואי, והיא נחשבת בעיני מומחי תזונה ברחבי העולם כבעלת תרומה ותועלת בכל הקשור לבריאות המפרקים, לשיכוך כאבי שרירים ושלד, ולעידוד תהליכי צמיחה והתחדשות של השיער, העור והציפורניים.
ממחקרים ומניסיון טיפולי ב- MSM, עולה כי רכיב זה יעיל במצבים הבאים:

שיקום מפרקים

גופרית היא אחד המינרלים השכיחים ביותר בגוף, אך מסתבר כי חסר בגופרית עלול להוות אחד הגורמים להתפתחותה של ארתריטיס. מחקרים מצאו כי ריכוז הגופרית ברקמת המפרק של חולי ארתריטיס נמוך בכשליש מריכוזה ברקמות של אנשים אשר אינם סובלים מבעיות מפרקים כלשהן.
מטופלים הסובלים מבעיות מפרקים מדווחים על שיפור והקלה הן ברמת הכאב והן ביכולת התנועה כתוצאה מנטילת השלמה של MSM.

במחקר שנערך בקרב חולי אוסטיאוארתריטיס בגילאי 78-55 ואשר בדק השפעת טיפול ב- MSM לעומת פלסבו, נמצא כי לאחר שישה שבועות של טיפול, ניכר שיפור של 82% ברמת הסימפטומים האופייניים למחלה בקרב החולים אשר נטלו MSM, לעומת 18% שיפור בלבד בקרב המשתתפים אשר נטלו פלסבו. במחקר אחר נערכה השוואה בין קבוצת חולי ארתריטיס אשר טופלה ב- MSM לבין קבוצת חולי ארתריטיס אשר טופלה בתרופות נוגדות-דלקת לא-סטרואידיות (NASID`s). שתי הקבוצות דווחו על שיפור זהה ברמת הסימפטומים, אך בקבוצת ה- MSM נמצאו באופן מובהק, פחות מקרי דימום כיבי - תופעת לוואי נפוצה של תרופות NASID`s.

שיכוך כאב

מטופלים הנוטלים MSM מדווחים על הקלה משמעותית ברמת הכאבים הראומטיים. יתכן כי פעולתו נוגדת הדלקת משפיעה בעקיפין גם על רמת הכאב. הניסיון הטיפולי בשימוש ב- MSM מצביע על יכולת שיכוך של כאבי שרירים ושלד המאפיינים ספורטאים, חולי פיברומיאלגיה, חולי תסמונת התשישות הכרונית (CFS) וחולי סרטן.

שיקום רקמות חיבור

גופרית, בשילוב עם ויטמיני B וויטמין C, מהווה רכיב חיוני לסינתזת קולגן - סיב חלבוני בלתי-מסיס המצוי בבעלי חוליות ומהווה רכיב דומיננטי ברקמות חיבור ובעצמות. מכאן שנוכחותה של גופרית חיונית גם לאיברים ככלי-הדם, העיניים, ומפרקים הכוללים רקמות חיבור, אשר תוספת אופטימלית של גופרית תיטיב את תפקודם ותשמור על פעילותם התקינה.

גלוקוזאמין

גלוקוזאמין הוא מרכיב חיוני לייצור רקמות חיבור בגוף. הוא משתייך למשפחת המוקופוליסכרידים (mucopolysaccharides), המהווה, בין היתר, חלק אינטגרלי במבנה ממברנות התאים שבגופנו. לגלוקוזאמין תפקיד חשוב בבניית העור והציפורניים; הנוזל הסינוביאלי; העצמות, והריריות של דרכי העיכול, הנשימה והשתן. קיימות צורות קשירה שונות של גלוקוזאמין. שתיים מהן הוכחו כיעילות ביותר והן מופיעות בפורמולה זו.

- גלוקוזאמין סולפאט:

השפעתו הפיזיולוגית העיקרית של גלוקוזאמין סולפאט (Glucosamine Sulfate) היא על המפרקים. רכיב זה מעודד סינתזה של מרכיבי הסחוס ואחראי לא רק על תפקודם התקין של המפרקים, אלא גם על חידושם בעקבות פציעות ומחלות.
מחקרים אשר נערכו ב- 10 השנים האחרונות, מצביעים על יעילות רבה של גלוקוזאמין סולפאט בהפחתת הסימפטומים של אוסטיאוארתריטיס.
מחקרים כפולי סמיות הראו כי טיפול בגלוקוזאמין סולפאט הביא לתוצאות טובות יותר בהשוואה לטיפול בתרופות לא סטרואידיות נוגדות דלקת הן בהפחתת הכאב והן בהקלה על הדלקת. עבודות אלה הראו, כי הטיפול עזר להפחתת נפיחות במפרקים ולהפחתת עוצמת הכאב מבלי לגרום לתופעות לוואי. לסולפאט תפקיד חשוב בתרכובת זו בייצוב רקמות החיבור של הסחוס, הגידים והרצועות.

- גלוקוזאמין הידרוכלוריד:

מחקרים הוכיחו כי נטילה ממושכת של גלוקוזאמין הידרוכלוריד (Glucosamine HCL) מפחיתה בצורה משמעותית כאב, רגישות ונפיחות במפרקים ומגדילה את טווח תנועתם. בדומה לגלוקוזאמין סולפאט מהווה גלוקוזאמין הידרוכלוריד חומר גלם לבנייתם של גליקוזאמינוגליקנים (glycosaminoglycans), מעודד ייצור נוזל סינוביאלי ומהווה מרכיב חיוני בשמירה ובחידוש של הסחוס, רקמות החיבור והרצועות. השילוב בין גלוקוזאמין סולפאט וגלוקוזאמין הידרוכלוריד מבטיח ספיגה והטמעה מושלמת, לייצוב ולחידוש הסחוס במפרקים, להפחתת כאב ולהקלה על הדלקת.

כונדרויטין סולפאט

רכיב זה, המופק מסחוס בקר, הוא מוקופוליסכריד (mucopolysaccharide) הבנוי משרשרת של יחידות די-סכרידיות. יחידות אלה מורכבות מגלוקוזאמין או גאלאקטוזאמין (galactosamine) וחומצה גלוקורונית (glucuronic acid). כונדרויטין מהווה מרכיב חשוב במבנה הסחוס, הגידים והרצועות ועל-כן, מעודד את יצירתן של רקמות אלה. ניסויים קליניים ארוכי טווח אשר בדקו את השפעתו הטיפולית של כונדרויטין סולפאט
על חולי אוסטיאוארתריטיס, הראו האטה ניכרת בקצב התפתחות המחלה, שיפור בתפקוד המפרקים וירידה בכאבים, המתלווים לדלקת.
כונדרויטין סולפאט אף מעכב את הפעילות האנזימטית הגורמת לפירוק הסחוס ובכך מביא להאטה בהידרדרות המחלה.

ויטמין C

ויטמין C משפר הטמעת כונדרויטין וגלוקוזאמין בתוך רקמת הסחוס. כמו כן, לוויטמין C תפקיד מכריע בסינתזת וייצוב מבנה הקולגן החלבון ה"מדביק" את רקמת החיבור לעצמות.

מגנזיום

מסת העצם בגופנו מכילה למעלה ממחצית מתכולת המגנזיום בגוף. למינרל זה תפקיד מכריע בשימור ובאחזקת עצם בריאה בשל עובדת היותו חיוני לתהליך המינרליזציה התקין של העצם. תפקיד נוסף, חיוני לא פחות של המגנזיום הוא בשמירה על תפקודם התקין של השרירים ומערכת העצבים.

כל טבלית של ארט-3-פלקס מחברת SupHerb מכילה:

MSM-Methyl-sulfonyl-methane ......500 mg
Glucosamine HCL ........................300 mg
Glucosamine sulfate ...................200 mg
Chondroitin sulfate ......................100 mg
Vitamin C (as ascorbic acid) ........ 60 mg
Magnesium ................................ 50 mg

הנחיות לשימוש: 3-2 טבליות ביום, עם הארוחה.

תכולה: 90 טבליות.

ארץ ייצור: ישראל

נשים הרות, מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


  • ברקוד: 7290001697504
  • משקל כללי: 0.39ק"ג
  • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

Arth-3-Plex
מוצר מצויין. מעדיפה את סופהרב כי הוא טוב, יעיל, לא יקר והוא שלנו...
מאוד טוב ונכון שאתם מביאים רשימה מפורטת של מרכיבי המוצר ומטרות השימוש בו.

, IL