יעד המשלוח | USD ($) | HE

וי-טריט - פורמולה עוצמתית לשיפור חיי המין 60 כמוסות - הומאוטריט לאב

מחיר: $39.30
הנחה: 
25%
מחיר שלנו: $29.50
כמות:

פורמולה עוצמתית לשיפור חיי המין וי-טריט - הומאוטריט לאב

טבליות V-Treat הן טבליות המכילות מיצוי מצמחים שונים והן מיועדות לסייע במצבים של ירידה ביכולת ובחשק המיני, ולשפר כל פגיעה בתפקוד המיני. טבליות וי טריט מכילות תמציות של צמחים הידועים בהשפעתם להגברת החשק ולשיפור היכולת המינית, והשילוב ביניהם הוא המאפשר את ההשפעה היעילה והמהירה.

הצמחים שבטבליות וי-טריט מגבירים את יכולת הביצוע ומאפשרים פעולה יעילה וממושכת יותר.

מרכיבי V-Treat והשפעותיהם:

  • קנידיום מוניירי (Cnidium Monnieri Ext) - צמח הקנידיום מוניירי גדל ברחבי סין והוא ידוע כאחד מצמחי המרפא היעילים ביותר לשיפור התפקוד המיני ולהגברת הליבידו וכן הוא משפר תפקוד כללי ובעל השפעה מגינה על מערכת הרבייה.
  • ג'ינסנג קוריאני (Panax Ginseng Ext) - הג'ינסנג הקוריאני הוא צמח סיני המוכר בכל רחבי העולם ונמצא בשימוש ברפואה העממית למעלה מ-7000 שנה. זהו צמח בעל פעילות המוכחת מחקרית על בלוטת האדרנל, הוא מגביר אנרגיה ומסייע בשיפור הכושר הגופני, וכן מסייע בשיפור התפקוד המיני הגברי ומתאים למצבי אין אונות.
  • ג'ינסנג סיבירי (Eleutherococcus Senticosus) - הג'ינסנג הסיבירי נמצא בשימוש רפואת הצמחים הסינית למעלה מ-4000 שנה. הסינים מאמינים שלצמח השפעה על שיפור החיוניות הכללית של גוף האדם ועל עיכוב תהליכי זקנה. היכולת של כל זני הג'ינסנג להגביר את האון הגברי ולהמריץ פעילות מינית מוכרת היטב ברפואה המסורתית של סין וקוריאה. הג'ינסנג הסיבירי מסייע לשפר את זרימת הדם, להגביר את ייצור תאי הזרע, להעלות את רמות הטסטוסטרון ולהמריץ את הפעילות המינית.
  • גוארנה (Paullinia Cupana Ext) - גוארנה הוא צמח הגדל בברזיל וונצואלה, זרעיו משמשים הן להכנת משקה עממי והן למטרות רפואיות. הצמח מוכר כממריץ ומעורר, והוא מתאים לשיפור היכולת המינית.
  • טריבולוס טרטסטריס (Tribulus terrestris Ext) - הצמח טריבולוס טרטסטריס מוכר היטב ברפואה ההודית המסורתית ומשתמשים בו שנים רבות לטיפול בבעיות של הערמונית ודרכי השתן, ומחקרים אף אישרו שלמיצוי הצמח השפעות ממריצות על הליבידו. הטריבולוס מעלה זמנית את רמות הטסטוסטרון בגוף ובכך ומחזק את הליבידו ומסייע לשיפור החשק והיכולת המינית.
  • סו פלמטו (Serenoa Serrulata Ext) - צמח הסו פלמטו מוכר ברפואת הצמחים כיעיל לטיפול בבעיות בערמונית, והשפעתו זו הוכחה במחקרים קליניים מבוקרים. הסו פלמטו מוכר היטב ברפואת הצמחים ומשמש כבר שנים רבות כאפרודיזיאק וכמחדש התפקוד המיני הגברי. בנוסף, הוא ידוע גם כמחזק את כוח הגברא וכן מגביר את מספר תאי הזרע.
  • ל-ארגנין (L-arginine) - ל-ארגנין היא חומצת אמינו חיונית למחצה, כלומר, לרוב הגוף מסוגל לייצר מספיק ארגנין לתפקוד תקין של כל המערכות, אך ישנם מקרים שבהם אין ייצור של ארגנין בכמות מספקת. ל-ארגנין יעיל להגברת התפקוד המיני, וכמו כן נחוץ להיווצרות תאי זרע תקינים, הוא משפר את התנועתיות ואת ספירת הזרע.

כמוסה צמחית

הוראות שימוש: 1 כמוסה של וי-טריט בכל בוקר באופן קבוע. בנוסף, 1 כמוסה כשעה לפני פעילות, עם שתייה.

תגובות בין-תרופתיות:  אנשים הנוטלים תרופות ללחץ דם, יש להיוועץ ברופא.

כשר-פרווה בהשגחת הבד"ץ מהדרין, הרב אברהם רובין.

תכולה: 60 קפסולות.

ארץ ייצור: ישראל

תוספי תזונה נוספים של חברת הומאוטריט לאב

נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם - יש להיוועץ ברופא.


  • ברקוד: 7290005999895
  • משקל כללי: 0.16ק"ג
  • יוצר ע"י: הומאוטריט לאב - תספי תזונה

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.