יעד המשלוח | USD ($) | HE

וירמל לחיזוק מערכות ההגנה של הגוף 120 גרם - צוף גלובוס

מחיר: $27.00
הנחה: 
25%
מחיר שלנו: $20.20
כמות:

וירמל לחיזוק מערכות ההגנה של הגוף - צוף גלובוס

וירמל נועד לחזק את מערכות ההגנה של הגוף, ובעיקר את מערכת ההגנה הייחודית ובכך לתת לגוף סיכוי טוב יותר להתמודד עם מיקרואורגניזמים החודרים אליו כולל וירוסים וכולל הוירוס H1N1 המחולל את שפעת החזירים.
מערכות ההגנה הן ששומרות על הגוף מפני מיקרואורגניזמים וחומרים העלולים לחדור לתוכו. לגוף יש מערכת הגנה לא-ייחודית ומערכת הגנה ייחודית.
למערכת ההגנה הלא-ייחודית יש שני קווי הגנה:

  • קו ההגנה הראשון משמש גבול בין הסביבה הפנימית של הגוף לסביבה החיצונית. עור האדם, למשל, הוא מעטה חיצוני המונע מיצורים ומחומרים שונים לחדור אל תוך הגוף. באזורי הפתחים בגוף האדם, כמו האף, הפה, פתחי הרבייה וההפרשה, יש אמצעים לסילוק יצורים וחומרים מן הסביבה.
  • קו ההגנה השני של המערכת הלא-ייחודית נמצא בתוך הסביבה הפנימית של הגוף. אלה הם תאים בלעניים (פגוציטים) המסוגלים להבחין בין מרכיבים "עצמיים" של הגוף לבין מרכיבים זרים לו ("לא-עצמיים"). תאים אלה תוקפים ובולעים חומרים ומיקרואורגניזמים שמצליחים לעבור את קו ההגנה הראשון ולחדור לסביבה הפנימית.

בסביבה הפנימית של הגוף נמצאת גם מערכת ההגנה הייחודית, הפועלת נגד חומרים ומיקרואורגניזמים שחדרו דרך שני קווי ההגנה הלא-ייחודיים. גם מערכת ההגנה הייחודית פועלת  על בסיס הבחנה בין מרכיבים "עצמיים" של הגוף לבין מרכיבים זרים לו ("לא-עצמיים"), כגון מיקרואורגניזמים, רקמות זרות, חלבונים זרים. אולם כל אחד מן התאים במערכת זו "מכיר" גורם זר מסוים ותוקף אותו באופן ייחודי או מפריש נוגדנים ייחודיים נגדו.

מרכיב מרכזי במערכת ההגנה של הגוף הם האינטרפרונים שהם הם חלבונים המופרשים מתאים בתגובה לחדירה של גורמים פולשניים כגון וירוסים, חיידקים, פרזיטים או בתגובה להפיכת התא לסרטני. האינטרפרונים מספקים הגנה מפני זיהומים נגיפיים על-ידי עיכוב צמיחת הנגיף. לאינטרפרונים תפקיד גם בהגנה מפני סוגים מסוימים של סרטן ומחלות אחרות.

כל סוגי השפעת, כולל שפעת החזירים, נגרמים על ידי וירוסים שהם מיקרואורגניזמים שכנגדם אמור גוף האדם לייצר נוגדנים ואינטרפרונים. אלא שתהליך ייצור זה שונה מאדם לאדם ותלוי בחוזקה של מערכת ההגנה הייחודית. מערכת הגנה זו יכולה להיות חלשה מסיבות רבות ומגוונות, החל ממחלות דרך תרופות שהאדם מקבל וכלה בעייפות ותשישות של גוף האדם.

הצמחים העיקריים בהם נעשה שימוש בייצור דבש וירמל:
אונקריה, אכיניציאה, סלק אדום, אלפלפא, סמבוק שחור, ג'נסינג סיבירי, רימון.

צמחים אלה ידועים כבעלי יכולת להשמיד את המיקרואורגניזמים החודרים לגוף, וכמסייעים לגוף לייצר נוגדנים ואינטרפרונים המגינים עליו.
שילוב סינרגטי של צמחים אלה מבטיח פעולה יעילה מאד של הוירמל על מערכות ההגנה של הגוף.

ערך תזונתי ל-100 גרם דבש וירמל:
אנרגיה ..................... 327 קק"ל
חלבונים .................... 0.3 גרם
פחמימות ................... 79.5 גרם
שומנים ..................... 0 גרם
נתרן ....................... 10 מ"ג
כולסטרול .................. 0 מ"ג

הוראות שימוש בדבש וירמל:
למניעה:
שתי כפיות ביום 30 דקות לפני הארוחה, אחת בבוקר ואחת בערב, במציצה איטית. הדבש וירמל יחזק את מערכת ההגנה הספציפית ויגרום לה לייצר נוגדנים ואינטרפרונים שישמידו את הוירוסים התוקפים את הגוף. בנוסף פועלים החומרים הפעילים שבדבש וירמל ישירות על הוירוסים ומסייעים בהשמדתם.
אחרי הדבקה: שלוש כפיות ביום, בוקר צהריים וערב, במציצה איטית. הדבש וירמל יזרז את פעולת הגוף להבראה מהשפעת ויחליש את הסימפטומים של המחלה.
במקרה של הדבקה מומלץ להשתמש בשני מוצרים נוספים של מעבדות צוף גלובוס:
בונכומל - להקלה על שיעול ולמניעת סיבוכים בריאות
גרונמל - להקלה על כאבי גרון

כשר-פרווה בהשגחת  הרב צפניה דרורי שליט"א, קרית שמונה
מאושר מטעם הבד"ץ של העדה החרדית, ירושלים

דבש וירמל הינו מוצא כוורת טהור, וככל מוצר כוורת טהור עשוי להתגבש בחודשי החורף או עם הזמן. ההתגבשות איננה משנה או פוגעת בתכונות המוצר, וניתן להשתמש בו ללא חשש.

תכולה: 120 גרם

יצרן: מעבדות צוף גלובוס בע"מ

למוצרי דבש ייחודיים נוספים של צוף גלובוס לחץ כאן 

נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא


  • ברקוד: 7290011654252
  • משקל כללי: 0.29ק"ג
  • יוצר ע"י: מעבדות צוף גלובוס בע"מ

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.