יעד המשלוח | USD ($) | HE

ציפורי - לק לציפורניים אטומות ומעובות למראה 10 מ"ל - עשבי קדם

מחיר: $38.80
הנחה: 
25%
מחיר שלנו: $29.10
כמות:

ציפורי - לק לציפורניים אטומות ומעובות למראה  - עשבי קדם

המרכיבים הפעילים: זני קורנית, אזובית, צטרה, ציפורן, אילנג-אילנג, רוזמרין, ניאולי וקינמון.

אופן השימוש: התכשיר מכיל שמנים אתריים חריפים במיוחד. יש להימנע ממגע ישיר עם העיניים, עם אזורים רגישים של העור או עם פצעים פתוחים.

התכשיר מכיל שמנים אתריים חריפים במיוחד. יש להימנע ממגע ישיר עם העיניים, עם אזורים רגישים של העור או עם פצעים פתוחים.

במקרה של עור מתקלף ומגורה סביב לציפורן המטופלת, יש לטפל קודם בעור על ידי משחה לטיפול בעור בעייתי מזור לפחות שבוע (פעמיים ביום) לפני תחילת הטיפול עם ציפורי.

יש למרוח וזלין משחת השדה על העור שמסביב לציפורן לפני מריחת התכשיר עליה, למניעת מגע עם העור. למרוח בעזרת המברשת טיפה אחת על הציפורן הבעייתית, ולפזר על כל שטח הציפורן. לחזור על טיפול זה 10 ימים, פעמיים ביום, ולאחר מכן פעם ביום משך 10 ימים נוספים. מומלץ לטפל (פעם ביום) גם בציפורניים הנמצאות בצידי הציפורן הבעייתית.

לאחר מחזור טיפול כנ"ל יש להפסיק לשבועיים והתחיל מחזור חדש באותו האופן. במקרים של ציפורן בעייתית מזה שנים, עשויים להידרש מספר מחזורי טיפול.

מגבלות שימוש: לא לשימוש ע"י ילדים מתחת לגיל 10. במקרים שבהם מופיעה אדמומיות בעור שמסביב לציפורן המטופלת, למשך יותר ממספר דקות, יש להפסיק את הטיפול לחלוטין. במקרים של המשך טיפול למרות האדמומיות עלולות להופיע שלפוחיות כתוצאה מכוויה בעור.

הערות: הציפורן הינה איבר מת, ולכן שינוי בה ניכר רק עם הופעת צימוח חדש. בין סימניו של טיפול מוצלח,יש לצפות לשינוי בצבעה של אבקה לבנה שבציפורן לגוון כהה.

במקרים של ציפורן בעייתית ברגל, מומלץ לטפל בנעליים עם תרסיס טהר. במקרים של מספר רב של ציפורניים בעייתיות, מומלץגםעל שתיית חליטה מצמחים מנקזים: סירפד, אתרוג, מרווה, שערות תירס ועוד.

מומלץ לשלב הטיפול עם שתיית חליטת צמחים ניקוזית.

בפעם הראשונה יש להשתמש במינון זהיר, ולוודא שאין רגישות מיוחדת אצל המשתמש. בכל מקרה של תגובה חריגה (כאב ראש, אודם ממושך על העור, בחילה, סחרחורת) יש להפסיק את השימוש.

תכולה: 10 מ"ל

יצרן: עשבי קדם, ישראל

מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


  • ברקוד: 7290006296139
  • משקל כללי: 0.06ק"ג
  • יוצר ע"י: עשבי קדם - מוצרים טיפוליים מצמחי מדבר יהודה

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.