יעד המשלוח | USD ($) | HE
מוצר זה אזל זמנית מהמלאי.
כאן ניתן לבחור מוצרים דומים:
מולטי ויטמינים טבעיים

פריים טיים 60+60 טבליות - סופהרב

מחיר: $128.80
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $77.30
Sold Out

מולטי ויטמין פריים טיים - סופהרב

 מבצע 1 + 1 מתנה

האם תהליך ההזדקנות כפי שהוא מוכר לנו הוא כורח המציאות?

הניסיון האנושי, המגובה גם במחקרים קליניים רבים מוכיח, כי תזונה לקויה היא הגורם העיקרי בהופעתן של מחלות כרוניות.
ככל שהולך הגוף ומזדקן, חלים בו שינויים פיסיולוגיים וביוכימיים הדורשים מאתנו תשומת לב והסתגלות.

שינויים אלה כוללים ירידה ביכולתו של הגוף לספוג ביעילות את מכלול רכיבי-התזונה מן המזון, האטה בקצב חילוף החומרים, ירידה בכושר הייצור העצמי של רכיבי-תזונה ורכיבים ביוכימיים בגוף, הגברת קצב תמותת התאים בגוף ועלייה ברגישותם של התאים לפגיעתם של רדיקלים חופשיים.

התאמת התזונה למצבו הפיזיולוגי המשתנה של הגוף תוך השלמתה עם רכיבי-תזונה מתאימים, תפחית ואף תמנע חלק ניכר מן התופעות הנלוות לתהליך ההזדקנות.

מה מייחד את PRIME TIME?

התאמה מושלמת לצורכי הגוף בגיל המבוגר

הפורמולה מותאמת לתנאי הסביבה ולאורח החיים המודרני ומורכבת ממכלול רכיבים המשלימים את התזונה היומיומית ומספקים לגוף את כל הדרוש לו על-מנת להתמודד עם שינויים תלויי-גיל.

מענה פיזיולוגי רחב היקף לעיכוב תהליכים תלויי-גיל
הרכב הפורמולה הוא תוצאה של גיוס הידע העדכני ביותר שנצבר בתחום רכיבי-התזונה, ידע זה אשר הביא ליצירת פורמולה המעניקה טיפול מקיף למערכות הגוף השונות.

הפורמולה מכילה רכיבים המסייעים לשמירת על בריאות המוח ועל תפקודו התקין, רכיבים נוגדי-חמצון הפועלים למניעת מחלות כרוניות, רכיבים המאפשרים חילוף חומרים יעיל של שומנים וסוכרים בגוף, רכיבים התורמים לשיפור תפקודי הריאה, מערכת כלי הדם והראייה, ורכיבים המגינים על הגוף מפני התפתחותם של תהליכים סרטניים.

עושר של רכיבי-תזונה טבעיים ואיכותיים מן המתקדמים ביותר
המגוון העשיר של הרכיבים הכלולים בפורמולה זו, נבחר בתהליך קפדני ביותר תוך קביעת מינונים המאפשרים אפקטיביות מלאה, ספיגה אופטימלית ובטיחות מרבית למטופל ותוך שימוש בחומרי הגלם הטבעיים והאיכותיים ביותר, מן המתקדמים המוכרים כיום בתחום חקר רכיבי- התזונה.

כיצד תורמת פורמולת
PRIME TIME לבריאותנו ולאיכות חיינו?

1. מניעת מחלות כלי-דם של הלב וסרטן

על-פי נתוניה של המחלקה לסטטיסטיקה בארה"ב, מחלות כלי-דם של הלב וסרטן הם הגורמים המובילים בסיבות לתמותה בשנים האחרונות. גם באירופה מהוות מחלות כלי-דם של הלב 40% מכלל מקרי התמותה וכל התחזיות מצביעות על כך שמחלות אלה ימשיכו להוות גורם מוביל בסיבות לתמותה, גם בשנים הקרובות.

פורמולת PRIME TIME, מכילה מגוון רחב של רכיבים חשובים במניעת מחלות כלי-דם של הלב וסרטן.

א. מחלות כלי-דם של הלב

- קו-אנזים Q-10
קו-אנזים Q-10 הוא נוגד-חמצון דמוי ויטמין המיוצר על-ידי הגוף ומצוי בכל תא מתאיו.
מאגרי קו-אנזים Q-10 בגוף הולכים ומדלדלים כבר בגיל עשרים. תזונה לקויה, אורח החיים המודרני וצריכת תרופות להפחתת כולסטרול הם רק חלק מן הגורמים המעלים משמעותית את דרישתו של הגוף לרכיב חיוני זה. צריכתו הממוצעת מן המזון של 2 עד 5 גרם ביום, אין בה די, עובדה חשובה לציון בעיקר בשל מעורבותו של קו-אנזים Q-10 בייצור אנרגיה בתאים ובעיקר בתאי שריר הלב שם הוא מצוי בריכוז גבוה במיוחד.
קו-אנזים Q-10 הוא מרכיב חיוני בתהליך הנשימה התאית. יעילות ההגנה שמספק קו- אנזים Q-10 הודגמה במחקרים רבים.
במחקר שנערך על-ידי קבוצת Singh, בו נבדקה השפעתו של קו-אנזים Q-10 על קבוצת חולים הסובלים מהתקף מיוקרדי (AMI), נרשמה ירידה של 50% בשיעור מקרי התמותה כתוצאה מאירוע לבבי בקרב החולים בקבוצה אשר נטלה קו-אנזים 10-Q, לעומת קבוצת הביקורת.
מרבית המחקרים שנערכו על הקשר שבין חסר בקו-אנזים Q-10 ומחלות כלי-דם של הלב, מצאו כי העשרה של התזונה בקו-אנזים 10-Q, במינונים של 60 עד 120 מ"ג בצורת אבקה, מעלה את רמות קו-אנזים Q-10 לרמה נורמלית ואף לרמות של פי 2 עד 4 מן הנורמה.
השלמת החסר הביאה לשיפור תפקודו של שריר הלב, העלתה את תפוקת הלב, תרמה להגנה מפני איסכמיה של הלב, ועוד.

- ויטמין E
ויטמין E נחשב לנוגד-החמצון החשוב יותר במלחמה נגד הרדיקלים החופשיים ומונע את הנזק שהם גורמים לרקמותיהן של האברים הרגישים ביותר לחמצון - הלב, כלי-דם, המוח, העור והמערכת הורמונלית. לעיקר תהילתו זכה בשל פעילותו למניעת חמצון ה-LDL וכתוצאה מכך למניעת התפתחותה של שכבת פלאק על דפנות העורקים הידועה כטרשת העורקים (אתרוסקלרוזיס).
מחקרים אפידיומיולוגיים בהם ניטל ויטמין E לאורך זמן, הראו תוצאות חד-משמעיות לגבי יעילותו במניעת מחלות כלי-דם של הלב. במחקר האחיות Nurses Health Study)) הוכח קשר ישיר בין ירידה ברמת הסיכון ללקות במחלות כלי-דם של הלב, לבין נטילת ויטמין E.
נצפה הבדל מובהק בין קבוצת הנשים אשר היו באחוזון הגבוה בנטילת ויטמין E לבין הקבוצה שהייתה באחוזון הנמוך - 0.87 לעומת 0.50 בהתאמה. ירידה בשיעור דומה נצפתה גם במחקרים נוספים.
קיים הבדל ניכר בין פעילותו של ויטמין E טבעי - d-alpha-tocopherol או בצורתו המסיסה במים והמומלצת - d alpha-tocopheryl succinate - לבין זה הסינטתי -acetate -dl -alpha-tocopheryl. מחקרים מוכיחים כי יעילותו של ויטמין E הטבעי עולה על זה הסינתטי בטיפול ובמניעת מחלות של הגיל המבוגר כגון מחלות כלי-דם של הלב, סוכרת אלצהיימר ואחרות.

- ויטמין C
ויטמין C משתתף בתהליך פירוק הכולסטרול ונטילה קבועה שלו מפחיתה את הסיכון להתפתחותן של מחלות כלי-דם של הלב.
במחקר האחיות (1-NHANES) נבחנה השפעתו של ויטמין C על תמותה ממחלות כלי-דם של הלב. החוקרים מצאו כי ויטמין C הפחית את שיעור התמותה ב-43%. יכולת זו נובעת ממספר מנגנונים בעזרתם פועל ויטמין C למניעת מחלות כלי-דם של הלב. עיקר פעילותו במניעת חמצון ה-LDL ובמניעת היווצרותם של מחסומים בכלי הדם הידועים בשם Foam Plaque, במניעת היווצרותם של קרישי דם, במניעת הידבקותן של טסיות הדם ובשמירה על מבנה אנדותלי תקין.

- תה ירוק
לצריכת צמח התה הירוק (Camellia sinensis) חשיבות במניעת מחלות כלי-דם של הלב.
במחקר אשר הקיף 7 ארצות ונמשך 25 שנה, נמצא כי צריכה של פנולים במזון, המצויים בכמות גדולה בתה הירוק, עומדת ביחס הפוך לתמותה ממחלות כלי-דם של הלב.
מחקרים הוכיחו, כי צריכה יומיומית של תמצית תה ירוק יכולה להפחית את רמות הכולסטרול והכולסטרול ה"רע" - LDL. בנוסף לכך, נמצא כי בזכות פעילותם נוגדת החמצון של הפוליפנולים בתה הירוק, הוא מסוגל למנוע את חימצון הכולסטרול ה"רע" באופן דרמטי.

ב. סרטן

- קו-אנזים
Q-10
גם בתחום חקר הסרטן קיימת פעילות מחקרית המאששת את תרומתו של קו-אנזים 10-Q. במחקרו של Portakal נבחנו רמתו של קו-אנזים Q-10 ומדדים אנזימטיים המעידים על פעילות בתאי סרטן השד. בתאים אלה נצפתה ירידה משמעותית בריכוז קו-אנזים 10-Q, לעומת תאים ברקמות לא-סרטניות.
כמו-כן, נרשמה עלייה ניכרת ברמת פעילותו של קו-אנזים 10-Q.
המחקר הענף בתחום חקר הסרטן מצביע על קשר בין רמות קו-אנזים Q-10 בתא לבין דרגת חומרתו של הסרטן.

- סלניום
אנשים הסובלים מחסר בסלניום מצויים ברמת סיכון גבוהה יותר ללקות בסוגי סרטן שונים ובמקרים מסוימים אף באיידס, זאת בשל תפקידו המרכזי של סלניום בשמירה על תפקודה התקין של מערכת החיסון, הבא לידי ביטוי במחלה בווירוסים שונים וביכולתו לתקן נזק הנגרם לתאים ובמניעת התפתחותן של מוטציות סרטניות.
מחקרים רבים הוכיחו יחס ישר בין קרקע ענייה בסלניום לבין שיעור גבוה של סרטן על סוגיו השונים באוכלוסייה. חשוב להדגיש כי התזונה במאה ה- 21 לוקה בחסר במינרל זה בשל העובדה שהמזון שאנו צורכים גדל על קרקעות עניות בסלניום.
המינון היומי המומלץ למניעת תסמינים של חסר בסלניום, הוא 55-75 מק"ג. הוכח כי במינונים גבוהים יותר לסלניום חשיבות במניעה ובטיפול במחלות כלי-דם של הלב ובסרטן. המינון בו נמצא סלניום כגורם אנטי-סרטני הוא 300 מק"ג.

- תה ירוק
האפקט האנטי-סרטני של התה הירוק נחקר בהרחבה בעשור האחרון.
מחקרים רבים אשר בחנו את פעילותם של רכיבי התה הירוק מצביעים על חשיבותו במניעת סרטן על-ידי נטרול רדיקלים חופשיים (ביניהם Nitrosamines - קבוצת חומרים קרצינוגנים המצויה בטבק, כמו גם סילוקה של קבוצת רדיקלים חופשיים הנוצרים בעת צלייתם של בשר ודגים) ועוסקים לא רק בהשפעתו הישירה על תאים סרטניים, אלא גם במניעת היווצרותם של חומרים מסרטנים בגוף ומוטציות גנטיות כתוצאה מעישון.
הרכיב EGCG-epigallocathecin galate הוא החומר הפעיל העיקרי בתה הירוק, לו מייחסים את השפעתו האנטי-סרטנית של הצמח.
חוקרים יפניים מציינים במיוחד את פעילות של ה- EGCGלמניעת סרטן השד, הקיבה, הלבלב ומעי הגס.

- פטריות כוח - ראישי, שיטאקי, מאיטקי
תערובת פטריות הכוח המצויה בפורמולה מכילה שלושה סוגים של פטריות: Reishi,  Maitake, Shitake. פטריות-הכוח - ראישי, שיטאקי ומאיטקי - נחקרו רבות על-ידי מדענים במהלך העשור האחרון.
הרפואה המודרנית אשר חקרה את הפוליסכרידים המצויים בפטריות הכוח, גילתה פוליסכריד בשם
beta-D-glucan המעורר את מערכת החיסון לפעול כנגד גורמים קרצינוגנים.
בעקבות גילויו של ה-beta-D-glucan אישרה ממשלת יפן באופן רשמי את השימוש בפטריות כוח לטיפול בסרטן. מחקרים רבים מאשררים את יכולתן האנטי-סרטנית של הפטריות.

2. שמירה על בריאות המוח

בגידת המוח היא אחד המאפיינים העצובים והמאמללים ביותר בגיל המבוגר עבור האדם כמו גם עבור סביבתו הקרובה. לשמירה על חדות המחשבה, זיכרון ותפקוד מנטלי תקינים, השפעה רבה על איכות חיינו ואושרנו.

- אצטיל ל-קרניטין
אצטיל ל-קרניטין Acethyl L-Carnitine)) הוא תוצר של החומצה האמינית ל-קרניטין, רכיב המופק בגוף באופן טבעי משתי החומצות האמיניות ליזין ומתיונין. הוא גורם לייצורו של אצטיל-כולין במוח, דומה לו במבנהו הכימי ועשוי להגביר את פעילותו של דופמין, מתווך עצבי בעל תפקיד חשוב בכוח המניע לפעולה (מוטיבציה), בתנועת הגוף ובתפקודן של המערכת הרגשית ומערכת החיסון.
מחקרים הראו כי אצטיל ל-קרניטין יעיל בטיפול במחלת האלצהיימר ובדיכאון קליני בקרב קשישים, כמו גם במחלות ניווניות כגון דמנטיה, סניליות, ושיטיון המאופינות בפגיעה בזיכרון ובשינויים התנהגותיים, המשתפרות משמעותית בעקבות נטילתו.
במספר מחקרים קליניים אשר בדקו את השפעתו על חולי אלצהיימר נמצא כי רכיב זה מאט את מהלך המחלה, במיוחד בקרב חולים עד גיל 56. כמו כן, נמצא שיפור מובהק במספר תפקודים מוחיים, ובהם חשיבה לוגית ועיבוד סלקטיבי של גירויים מן הסביבה.
במחקר נוסף, בקרב מטופלים הלוקים בדמנטיה, חל שיפור מובהק בתפקודיהם של משתתפי הקבוצה אשר טופלה באצטיל ל-קרניטין: זיכרון, חלוקת קשב, שטף מילולי וההתנהגות הכוללת.
אצטיל ל-קרניטין משמש גם לטיפול בנוירופתיה סוכרתית באמצעות שיפור ההולכה העצבית לעצבים ההיקפיים.

- גינקו-בילובה

לצמח גינקו בילובה יכולת מוכחת בשיפור ובשימור תהליכי זיכרון וחשיבה.
עלי הצמח מכילים רכיבים נוגדי-חמצון בשם flavonoid glycosides  ורכיב פעיל ייחודי לצמח ה-ginkgoside, המגבירים את קליטת הגלוקוז והחמצן במוח, משפרים את זרימת הדם ואת ההולכה העצבית ומעלים את רמת הריכוז והערנות.
התרופה על בסיס צמח מרפא הנמכרת ביותר באירופה מופקת מעלי גינקו בילובה ומשמשת לסירקולציה של הדם במוח. שימוש מושכל בצמח זה יכול לחסוך נטילה כרונית של אספירין או נוגדי-קרישה אחרים הנרשמים למניעה.
מחקרים קליניים רבים מוכיחים כי לצמח זה, תרומה משמעותית בהאטת תהליך ההזדקנות של המוח הודות ליכולתו לשקם כלי דם שנפגעו ולהשפעתו נוגדת החמצון.
מחקר אשר בחן את השפעתו של גינקו בילובה על חולי אלצהיימר הוכיח חד-משמעית כי צמח זה מעכב את תהליך הידרדרות מחלת האלצהיימר ומשפר את רמת תפקודם ואיכות חייהם החולים.
כמו- כן, ציינו החוקרים כי לא נצפו תופעות לוואי בעת הטיפול בצמח וכי השימוש בו בטוח לחלוטין.

- ויטמין B-12
חסר בוויטמין B-12 נפוץ ביותר באוכלוסייה המבוגרת.
ויטמין זה אינו מופיע במזון בצורתו החופשית, אלא קשור לחלבונים. עם העלייה בגיל חלה ירידה ברמת חומציות הקיבה והגוף אינו מסוגל לפרק את ויטמין B-12 מן החלבונים אליהם הוא קשור ולסופגו ביעילות. עם זאת, הגוף אינו מאבד את היכולת לספוג ויטמין B-12 בצורתו החופשית, הצורה בה הוא מופיע בפורמולה PRIME TIME.
חסר בוויטמין B-12 מתבטא בפגיעה במערכת העצבים ובהופעת תסמינים של שיכחה, דיכאון, חולשה וסניליות. למרות שקיים מתאם גבוה בין התפתחותן של מחלות אלה לבין חסר בוויטמין B-12 לא עושה הרפואה הקונבנציונלית שימוש הולם בממצא חשוב זה.
מחקרים אשר בדקו את הקשר בין חסר תזונתי בוויטמין B-12 לבין רמת התפקוד הקוגניטיבי בגיל במבוגר, מעלים כי חולשה, דיכאון, ופגיעה ביכולת החשיבה המופשטת, בריכוז ויכולת זיכרון נובעים במקרים רבים מחסר בוויטמין זה.

- תמצית קליפת עץ אורן

קליפת עץ אורן מכילה מכילה ביופלבנואידים מסיסים רבי-עוצמה מסוג פרואנטוציאנידינים, החיוניים לתפקודי המוח, הן בשל יכולתם להגן על כלי הדם, והן משום שהם היחידים המסוגלים לחצות בקלות את מחסום כלי הדם במוח (Blood-Brain Barrier) ולהעניק הגנה ישירה לתאי המוח ולסייע במניעת שבץ.
ההגנה על תאי המוח והזנתם תוך הגברת מחזור הדם מסייעת לשיפור הזיכרון, לשמירה על תפקוד קוגניטיבי תקין ומפחיתה תופעות סניליות.

3. מניעת הרס רקמות והאטת תהליך ההזדקנות

אחת התיאוריות העיקריות הנחקרת בהרחבה בשנים האחרונות בהקשר של תהליך ההזדקנות היא האיזון שבין רמת הרדיקלים החופשיים לבין רמת הרכיבים נוגדי-החמצון בתא.
רדיקלים חופשיים הם תוצרי הלוואי של הנשימה האירובית (נשימה הדורשת חמצן) והגוף משתמש בהם כבמערכת בקרה לתהליכים פיזיולוגיים. רמת הרדיקלים החופשיים משמשת את מערכת העצבים הראשית כסמן ובקר של קצב הנשימה, תהליך דומה מתרחש גם בהפעלת מערכת החיסון כנגד פולשים זרים. ברמת התא משתמש הגוף ברמת הרדיקלים החופשיים לאיתות להפעלתם של גנים שונים, ולהחלת תהליך ההשמדה העצמית של התא (Apoptosis).
רמה גבוהה של רדיקלים חופשיים מתבטאת בפגיעה בשלמות התא. תפקידם של נוגדי החמצון לשמור על רמה רצויה של רדיקלים חופשיים בגוף ולאזנה במידת הצורך. כל עוד מצב הגוף תקין והתזונה מכילה כמות נאותה של נוגדי-חמצון, נשמר היחס הנכון.
ריבוי גורמים סביבתיים שליליים דוגמת קרינה מיננת, מזהמים באוויר, עישון וחומרים מסרטנים במזון, מפר איזון חיוני זה הפרה בוטה. הבעיה הופכת חמורה שבעתיים כאשר מתלווה לכך תזונה לקויה. מצב בו הופר איזון זה בגוף מוגדר - "סטרס חמצוני".
מערכת נוגדי-החמצון שלנו מתבססת על ויטמינים, מינרלים ומולקולות נוספות אשר אינן כלולות בקטגוריה של רכיבי-תזונה. הוויטמינים העיקריים המשמשים את הגוף במניעת סטרס חמצוני הם ויטמין E, בטא קרוטן וויטמין C.
ויטמין E נחשב לנוגד-החמצון החשוב יותר במלחמה נגד הרדיקלים החופשיים, מונע את הנזק שהם גורמים לרקמותיהם של האברים הרגישים ביותר לחמצון (הלב, כלי-דם, המוח, העור והמערכת הורמונלית) ופועל בסינרגיזם עם נוגדי-חמצון נוספים ובהם סלניום, בטא-קרוטן, קו-אנזים 10-Q, וויטמין C, המצויים כולם בפורמולה PRIME TIME.
תחת הקטגוריה של מולקולות החיוניות לגוף לפעילות ביולוגית ולפעילות נוגדת-חמצון, מכילה הפורמולה קו-אנזים 10-Q, אצטיל ל-קרניטין, צמחים המכילים איזופלבונים - התה הירוק, וגינקו בילובה, ופרואנטוציאנידינים המופקים מקליפת עץ אורן.

4. מניעת מחלות מערכתיות וחיזוק מערכת החיסון

לחיזוק מערכת החיסון באוכלוסייה המבוגרת חשיבות ראשונה במעלה בכל הקשור להתפתחותם של זיהומים וסיבוכיהם ובמניעת התפתחותן של מחלות ניווניות.

- סלניום
קיימים למעלה ממאתיים מחקרים שהתפרסמו בספרות המדעית לגבי השפעתו של סלניום על התגובה החיסונית. סלניום ממריץ את התגובה החיסונית, המהווה את קו ההגנה העיקרי של הגוף. לסלניום מספר תפקידים במערכת החיסון שלנו.
הוא משפיע על סמני חיסון בלתי-ספציפיים, על החסינות של תאי הליחה, על החסינות המתווכת על-ידי התאים ועל הרעילות לתאים.
קיימות עדויות לכך שחלבונים המכילים סלניום מעורבים בתפקודם התקין של תאי T, בייחוד של לימפוציטים.
רמות נמוכות וגבוליות משפיעות על היחלשותה של מערכת החיסון ופוגעות ביכולת התמודדותה עם וירוסים.
מחקרים הוכיחו כי חסר בסלניום ובוויטמין E גם יחד, מביא להתפתחותן של מחלות מסוימות.
בניסויים שנערכו נמצא כי האיברים אשר הושפעו יותר מכל מחסר בשני רכיבים נוגדי- חמצון חיוניים אלה היו שריר הלב, העיניים, הכבד, הכליות, הלבלב, שריר השלד, שרירים חלקים, תאי העור ותאי הזרע.

- תה ירוק
לצמח זה מיוחסות פעילויות תרפויטיות רבות. שיפור פרופיל הכולסטרול בדם, הגנה כנגד פלישת חיידקים לגוף, עיכוב פעילותם של אנזימים מעוררי-דלקת, עיכוב שגשוגם של חיידקים הפוגעים בשלמות השן, והגנה על העור והעיניים מפני נזקי הקרינה.

- פטריות כוח - ראישי, שיטאקי, מאיטקי
בתרבויות סין ויפן מיוחסות לפטריות אלה סגולות המאפשרות לשמור על מצב של הומיאוסטזיס בגוף על-ידי חיזוק מערכת החיסון. כמו-כן, מפחיתה נטילת פטריות כוח רמות גבוהות של כולסטרול ומווסתת את חילוף החומרים של גלוקוז בגוף.
פטריות הכוח מכילות ריכוז גבוה של פוליסכרידים, ורכיבים פעילים נוספים כגון טריטרפנים, ופיטוסטרולים. עבודות אשר נעשו אודות פעילותן מצביעות על יכולת אנטי-סרטנית, אנטי- בקטריאלית, אנטי-אלרגית חזקה כמו גם הגברת התנגודת של מערכת החיסון והגנה מפני קרינה מייננת. ברפואה הסינית משמשות פטריות הכוח לטיפול במחלות הקשורות לירידה בפעילותה של מערכת החיסון - סרטן, אלרגיות לסוגיהן, זיהומים, הצטננויות ושפעת.

5. שיפור זרימת הדם, שמירה על חוזק כלי הדם וגמישותם

תה ירוק ותמצית עץ אורן הם רכיבים צמחיים בעלי תרומה רבה לתקינות מחזור הדם .

- תה ירוק
צמח התה הירוק, שמקורו במזרח הרחוק ובהודו הוכר כבעל תכונות רפואיות כבר לפני 5,000 שנה.
צמח זה ידוע ביכולתו לשפר את זרימת הדם ולסלק רעלים מן הגוף.
בשנים האחרונות נערכו מחקרים רבים אשר הוכיחו את חשיבותם של הפוליפנולים (Polyphenols) והפלבנואידים המצויים בו בשפע.

- תמצית קליפת עץ אורן
בדומה לתה הירוק מכילה תמצית קליפת עץ האורן פלבנואידים רבים ובעיקר פרואנוציאנידינים וחומצות פנוליות והוכחה כבעלת תרומה ביולוגית רבה.
קליפת עץ האורן מכילה כאמור 100% ביופלבנואידים מסיסים, הנספגים בדם, עושים דרכם לרקמות ופועלים לנטרול רדיקלים חופשיים ומניעת חמצון. כתוצאה מכך, פוחתת הפגיעה בכלי הדם ובזרימת הדם.

- גינקו בילובה
הרכיבים הפעילים בצמח - הגינקוזידים - נחשבים כמעכבי פקטורי קרישה PAF-Platelet Activating Factor, בעלי יכולת להרחבת כלי הדם ומניעת הידבקות של טסיות הדם.
פעילותם של רכיבים אלה במערכת הדם מאפשרת את זרימת הדם גם בנימים הקטנים של המוח ומונעת הרס תאי עצב כתוצאה מחסר בחמצן. יעילותו של הצמח במניעת הזדקנות של תאי המוח הוכחה במחקרים רבים.

6. חילוף חומרים יעיל של שומנים וסוכרים בדם

התסמונת המטבולית המורכבת מן השילוב המסוכן שבין רמות סוכר גבוהות, שומנים בדם, ויתר לחץ דם הינה רעה חולה המאפיינת בני אדם רבים בחברה המערבית ומתפתחת כתוצאה ישירה של תזונה לקוייה ואורח חיים.

- כרום פיקולינאט
כרום הוא מינרל המרכיב את ה-GTF (פקטור סבילות לגלוקוז), המהווה רכיב חיוני במטבוליזם של גלוקוז וקליטתו ברקמות. נטילת כרום מפחיתה את רמת הסוכר בדם ויתרה מזו, היא אף מאזנת את התנודות ברמתו, תכונה ההופכת אותו לחשוב במיוחד בוויסות ושמירה על רמת סוכר יציבה ומאוזנת.
מעורבותו של הכרום בנורמליזציית תפקודו של האינסולין ידועה מזה כ- 40 שנה.
מחקרים מצאו כי באזורים גיאוגרפיים בהם עניים מי-השתייה ביסוד קורט חיוני זה, גבוה יותר שיעור הסוכרת וטרשת העורקים באוכלוסייה.
השימוש בכרום פיקולינאט ידוע כמשפר גם את מטבוליזם השומנים בדם. מחקרים הוכיחו, כי כרום פיקולינאט מפחית גם רמות כולסטרול וטריגליצרידים ומסייע להעלאת הכולסטרול ה"טוב" ה-HDL.
כל אלה הופכים את הכרום לרכיב תזונה חיוני, בכל הקשור להפחתת הסיכון לסוכרת ולמחלות כלי דם של הלב.

7. העלאת איכות החיים ותוחלת החיים


- ויטמין
C
מחקרים אין ספור הוכיחו את תרומתו הבלתי-מעורערת של ויטמין C לאיכות החיים ולהארכת תוחלת החיים. לוויטמין C חשיבות ביולוגית נרחבת. נוסף על פעילותו ביצירת הקולגן השומר על שלמות מבנה העור, התאים העצם והשיניים, לוויטמין C תפקיד מרכזי בפעילות מערכת החיסון והוא ידוע כנוגד-חמצון רב-עוצמה.
חשיבותו של ויטמין C היא בשמירה על בריאותו התקינה של הגוף. יכולתו זו באה לידי ביטוי יומיומי בריפוי ובהגלדת פצעים ובלחימה בהצטננויות. הוכח כי נטילה ממושכת וקבועה של ויטמין C מסייעת למניעת מחלות כרוניות: סרטן, מחלות כלי-דם של הלב, סוכרת ודלקות מפרקים. היות והוא מסיס במים הוא מצוי הן בתא והן מחוצה לו. מחוץ לתא מצוי ויטמין C בדם ברמות גבוהות, שם הוא פועל לחיסול הרדיקלים החופשיים עוד טרם הגעתם לתא ופגיעת ברקמות השומניות.
במחקר שנערך בשנת 1978 נמצא כי באוכלוסיית הגיל המבוגר, נמוכה רמתו של ויטמין C בכמחצית מרמתו בקרב אנשים צעירים. מחקר קליני נוסף בדק את השפעתו של ויטמין C על מערכת החיסון ושמירה על ה-DNA  במינונים משתנים. התוצאות מצביעות על יכולתו של התא לקלוט מינונים הולכים וגדלים של ויטמין C. לא נצפו תופעות שליליות עד לרמה של mg5,000 ליום.

כל אלה הופכים ויטמין חשוב זה לרכיב Anti Aging ראשון במעלה.

8. שמירה על חיוניות, אנרגטיות ומראה צעיר ומטופח


תה ירוק, קליפת עץ אורן, ויטמין C, ויטמין E, ויטמין B-12 וכרום פיקולינאט - כולם רכיבים המצויים ב- PRIME TIME - מאפשרים טיפוח פנימי עמוק ועקבי של רקמות הגוף השונות, טיפוח הבא לידי ביטוי בחיוניות ומראה בריא של השיער, העור והציפורניים.

- הגנה על העור
קולגן הוא חלבון העור העיקרי והוא אחראי על מרקמו וגמישותו.
הרכיבים הפעילים המצויים בקליפת עץ האורן משפעלים את הקולגן ומחדשים את חיבורי האלסטין. פעולת הגנה זו מחליקה ומגמישה את העור, מוסיפה לו לחות ומונעת קמטי זיקנה מוקדמים.
רכיבים אלה, כמו גם ויטמין C ותה ירוק מגינים על העור מפני פגיעתם של הרדיקלים החופשיים ואנזימים הגורמים לפירוק הקולגן ופועלים כ"מסנני קרינה" פנימיים וחיצוניים.

סיכום
כאשר בוחנים את אוכלוסיית המזדקנים ניתן להבחין בבירור שלא כולם חווים את אותם הסימפטומים, וכי קיימת קבוצה לא מבוטלת של אנשים החיים חיים שלמים ובריאים אשר אותות הזמן והגיל חולפים מעליהם. ובכן, מדוע הם שונים? התשובה היא "אורח חיים" ! באמצעות גישה חיובית, מודעות גבוהה, ונטילת השלמות תזונתיות יכול כל אחד מאתנו לשפר את איכות השנים ולעכב את תהליך ההזדקנות האישי שלו.

Prime Time-AA Formula מספקת את המענה המתוחכם והמתקדם ביותר לתהליך ההזדקנות, ומאפשרת לנוטל אותה למתוח את פרק הזמן הביולוגי הקצוב לו, למקסימום אפשרי.

כל טבלית (1050 מ"ג) של PRIME TIME מכילה:

Vitamin E (D-Alpha tocopheryl succinate)...............................100 IU
Coenzyme Q-10...................................................................30 mg
Selenium (L-Selenomethionine)..........................................100 mcg
Pine Bark Ext. (proanthocyanidins 95%)................................20 mg
Green Tea Ext. (polyphenols 60%).......................................125 mg
Ester C..............................................................................100 mg
Reishi, Shitake, Maitake Mushroom Ext.................................75 mg
Chromium Picolinate.........................................................100 mcg
Ginkgo Biloba Ext. (leaf) (ginkgoflavoglycosides
[24%], terpene lactones [6%])...............................................60 mg
Acetyl L-Carnitine HCl.........................................................100 mg
Vitamin B-12......................................................................20 mcg

תכולה: (60+60) 120 טבליות

הנחיות לשימוש: טבלית אחת ביום, עם הארוחה

כשר בהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית
מתאים גם לצמחוניים

ארץ ייצור: ישראל

מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל


  • ברקוד: 7290011651862
  • משקל כללי: 0.49ק"ג
  • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.