יעד המשלוח | USD ($) | HE
מוצר זה אזל זמנית מהמלאי.
כאן ניתן לבחור מוצרים דומים:
מרץ ואנרגיה

נו-אקספלוד תוסף לפני אימון בטעם פירות 555 גרם - BSN

מחיר: $63.90
הנחה: 
25%
מחיר שלנו: $47.90
Sold Out

נו-אקספלוד תוסף לפני אימון בטעם פירות – BSN

נו אקספלוד הוא המוצר הראשון והיחיד בעולם של תוסף הנצרך לפני אימון, המפיק תוצאות מיידיות ברמת האנרגיה, הגודל, הכוח, הניפוח, הביצועים, יכולת המיקוד ונמרצות התרגול - אתה ממש תראה ותרגיש תוצאות דקות ספורות לאחר צריכת המוצר.

למוצר נו אקספלוד יש את היכולת הייחודית להביא אותך למוכנות וחשק לעבור כל אימון , באמצעות אספקת התפרצות של דו-תחמוצת החנקן, קריאטין וגירוי שכלי-גופני החזקים ביותר שפותחו מעולם . אף מוצר אחר לא יכול לומר את זה. אף מוצר אחר לא יכול לעשות את זה.

נו אקספלוד פותח את הדלת להרחבת כלי הדם באמצעות העלאת ואחזקת רמות דו-תחמוצת החנקן (NO). דו-תחמוצת החנקן מרחיבה את כלי הדם, שבתגובה, מאיצה את זרימת הדם לשריר. פריצת דם זו לרקמת השריר גורמת להתנפחות מדהימה ולהגדלה מהירה במידת ומבנה השרירים. כל זה מתרחש תוך דקות! התוצאות? הורידים שלך יזדקרו כמו צינורות השקאה, והשרירים שלך יגדלו בצורה מפתיעה.

נו אקספלוד הוא תערובת יחידה במינה של מת'ילקסנת'ין וחומרי תזונה ממריצים (גירוי מוחי, נואוטרופיקס) המספקים אנרגיה למוח ולגוף באופן הנמרץ והממוקד ביותר שניתן להעלות על הדעת תוך דקות מכניסה למערכת.

עם NO XPLODE, נגמר סדר המתנה, תקווה או תפילה לתוצאות. לא עוד אימונים כאשר שרירי גופך מרגישים ונראים שטוחים, או כאשר אין אצלך תיאום בין הגוף והמוח. שוב לא תעזוב את מכון הכושר בתחושה שלא היה לך מה לחפש שם. תוספים אחרים עשויים לגרום לך להמתין ימים, שבועות וחודשים ללא שום תוצאות נראות לעין. אבל היום, הכול השתנה!

נו אקספלוד מתחיל לעבוד דקות ספורות לאחר כניסתו למערכת. הוא מביא אותך מוכן ונמרץ לכל אימון ואימון. אין מוצר אחר שיכול לומר זאת. אין מוצר אחר שיכול לעשות זאת.

הוראות שימוש: יש לקחת מנת הגשה (1 כף מדידה) עם 150-180 מ"ל מים קרים כ-20-30 דקות לפני האימון.

תכולה: 555 גרם
כ-30 מנות

יצרן: בי.אס.אן, ארה"ב

נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא.


  • ברקוד: 834266001521
  • משקל כללי: 0.79ק"ג
  • יוצר ע"י: BSN - תוספי ספורט

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.