יעד המשלוח | USD ($) | HE

אומגה 3 כמוסות שמן דגים כשר למהדרין 90 כמוסות רכות - סופהרב

מחיר: $18.80
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $11.30
כמות:

אומגה 3 כשר למהדרין - סופהרב

חומצות שומן מסוג אומגה 3 הינן חיוניות, גופנו אינו מייצר אותו ולכן חייב לקבלן מהמזון ומתוספי התזונה. הן הכרחיות לתפקוד אופטימאלי של כל תא בגופנו ובעיקר לתחזוקה נאותה של המוח והלב. חסר של חומצות שומן מקבוצת אומגה 3 אופייני מאוד לתזונה המערבית ומוביל למספר רב של מחלות, המוגדרות כמחלות העולם המערבי. בין מחלות אלו ניתן למנות מחלות לב, שבץ מוחי, וסוכרת מבוגרים. תוספת של חומצות שומן מסוג אומגה 3 תמני תהליכים דלקתיים, תשמור על בריאות המוח, הלב וכלי הדם ותחזק את המערכת החיסונית.

אומגה 3 - שימושים עיקריים:

 • בריאות הלב וכלי-דם - מחקרים רבים קושרים צריכה של (Eicosaoentaenoic Acid) EPA חומצה איקוסאפנטאנואית, ו-(DHA (Docosahexaenoic Acidחומצה דוקוסאהקסאנואית, מן המזון להפחתה בסיכון ללקות במחלות לב וכלי-דם. מחקר שנערך בארה"ב קבע, כי לאנשים אשר צרכו מדי חודש מזון שמקורו מדגים, אשר הכיל 5.5 גרם חומצות שומן רב-בלתי-רוויות בעלות שרשרות ארוכות מסוג אומגה 3 (כמות המתאימה למנה אחת של דג שמן בשבוע) סיכוי מופחת ב-50% ללקות בדום לב ראשוני בהשוואה לאנשים שהתפריט היומי שלהם לא הכיל חומצות שומן אלה.
 • מצבי דלקת - מחקרים מצביעים על תפקידן של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 במצבי דלקת שונים.
  חשוב לציין, כי בשל ההשפעה החיובית על התרבות תאי המעי, יכולה תוספת של שמן דגים לגרום להגדלת שטח רירית המעי, ועל-ידי כך לשפר את ספיגת רכיבי-התזונה ואת מצבו התזונתי של החולה.
  חסר בחומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 קשור במצבי דלקת שונים, כגון ארתריטיס (דלקת מפרקים), קוליטיס (דלקת מעי גס), מחלת קרוהן ועוד.
 • היריון והנקה - צריכה מספקת של  DHAו- EPA חשובה במיוחד במהלך היריון ובהנקה. בתקופות אלה צריכה האם לספק את כל הדרישות של התינוק ל-DHA ו-EPA, מאחר והתינוק אינו מסוגל לסנתז את חומצות השומן החיוניות האלה בעצמו. DHA מרכיבה 15%-20% מקליפת המוח ו-30%-60% של רשתית העין, ועל-כן היא חיונית ביותר להתפתחותו התקינה של העובר ושל התינוק. קיימות עדויות לכך, כי צריכה בלתי-מספקת של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 עלולה להגביר את הסיכון של לידה מוקדמת או משקל לידה נמוך. כמו-כן, מסתמן כי רמות נמוכות של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 קשורות בהתפתחותה של רעלת היריון (Preeclampsia) בקרב נשים הרות.
 • בריאות המוח - חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 כגון חומצה אלפא-לינולנית, מומרות מטבולית ל-DHA הזמינה גם ישירות בשמני דגים. DHA מרכיבה כ-25% ממסת המוח ומהווה, יחד עם החומצה הארכידונית, מרכיב מרכזי בבנייתה של רקמת המוח. רמות נמוכות של DHA קשורות בשינויים במצב הרוח, באיבוד זיכרון,
  בהפרעות ראייה ובמצבים נוירולוגיים אחרים. גם ילדים הלוקים ב-ADHD (הפרעת קשב והיפראקטיביות) מתאפיינים ברמות נמוכות של DHA ומראים סימני חסר בחומצות שומן, ובכלל זה היפראקטיביות וכושר ריכוז מוגבל לזמן קצר בלבד.
 • בריאות הנפש - מחקרים מצביעים על כך, כי חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 עשויות להועיל במניעת דיכאון. חוקרים גילו, כי דיאטה המפחיתה את רמות הכולסטרול מגבירה את שכיחות הופעת דיכאון. עובדה זו יוחסה לירידה בצריכת חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 ולירידה ברמות DHA במוח. אם חומצת שומן רב-בלתי-רוויה מסוג אומגה 3 זו, המהווה מרכיב חשוב של קרום תאי העצב, מוחלפת על-ידי חומצת שומן חיונית מסוג אומגה 6, עלולים לחול שינויים בתכונות של קרום התא הגורמים לנטייה לדיכאון. מחקרים שונים תומכים בתיאוריה לפיה קיים מיתאם בין צריכה מוגברת של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 לירידה בשכיחות הופעת דיכאון.
 • כאבים בזמן ווסת - מחקרים מראים כי חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 עשויות להיות יעילות בהקלת התכווצויות הרחם הקשורות בווסת. תכונותיהן נוגדות הדלקת של חומצות שומן מסוג אומגה 3 עשויות (לצד חשיבותן בייצור הורמוני המין והסבירות הגבוהה של תפקיד אי-שיווי המשקל בין אומגה 3 לאומגה 6) להיות אחד הגורמים לכך.
 • מחלות אוטו-אימוניות - הפרעות אוטו-אימוניות רבות קשורות בתהליכים דלקתיים הגורמים לתסמינים שונים. לדוגמה דלקת מפרקים שגרונית .(Rheumatoid arthritis) זאת הסיבה לכך, שתכונותיהן נוגדות-הדלקת של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3, מעניקות להן חשיבות כתוספת לתזונתם של אנשים הסובלים ממחלות אוטו-אימוניות.

משקל כל כמוסה 1400 מ"ג, ובה:
שמן דגים - מ"ג ...................................................... 1000
חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 - מ"ג ........................... 300
EPA - מ"ג ............................................................ 180
DHA - מ"ג ........................................................... 120

רכיבים נוספים: ג'לטין דגים, גליצרול, מים.

כמוסות אומגה 3 של סופהרב אינן מכילות: תירס, שמרים, חיטה, סוכר וגלוטן ומיוצרות ללא חומרים משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

הוראות שימוש: 1-3 כמוסות ביום, עם הארוחה.

אומגה 3 מומלץ לשלב עם:
תמצית רימונים - סופהרב
Super SAMe- סופהרב

כשר למהדרין מאושר מטעם הבד"ץ של העדה החרדית, ירושלים 
בהשגחת הרבנות המקומית נצרת עילית

תכולה: 90 כמוסות רכות

יצרן: סופהרב, ישראל

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל


 • ברקוד: 7290012760204
 • משקל כללי: 0.39ק"ג
 • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.