יעד המשלוח | USD ($) | HE
מוצר זה אזל זמנית מהמלאי.
כאן ניתן לבחור מוצרים דומים:
השלמות מזון ייחודיות

גלוקו-טריט פורטה לאיזון רמות הסוכר בדם 60 כמ' - הומאוטריט לאב

מחיר: $34.40
הנחה: 
40%
מחיר שלנו: $20.60
Sold Out

גלוקו-טריט פורטה - הומאוטריט לאב

לתוספי מזון נוספים של חברת הומאוטריט לאב

גלוקו-טריט הינה פורמולה צמחית המסייעת לאיזון של הסוכר בדם, לשיפור התפקוד של הלבלב ולשיפור חילוף החומרים בגוף

צמחי מרפא משמשים ברפואה המסורתית במשך אלפי שנים כאמצעי יעיל לטיפול במחלת הסוכרת. למעלה מ-700 צמחים הגדלים בארצות שונות מומלצים לטיפול בסוכרת או בסימפטומים הקשורים למחלה.

הצמחים המשמשים לטיפול בסוכרת בשיטות הרפואה המסורתיות השונות משפיעים בכמה מנגנונים להפחתת הסיפטומים:

 • עיכוב בספיגה של גלוקוז ממערכת העיכול לדם
 • עיכוב ספיגה של גלוקוז מהכליות
 • המרצת ייצור והפרשה של אינסולין בלבלב
 • הגברת קישור האינסולין לרצפטורים שעל ממברנות התאים
 • עיכוב של גלוקוניאוגנזה בכבד

גלוקו-טריט, מבית הומאוטריט הוא פורמולה המבוססת על צמחי המרפא המוכרים מזה שנים רבות, מסייע לוויסות קצב כניסת הסוכר אל זרם הדם ולמניעת היפרגליקמיה, תוך ניסיון לשיקום של תאי הלבלב.

הרכיבים של גלוקו-טריט והשפעותיהם:

תמצית ג'ימנמה - צמח הג'ימנמה מוכר היטב ברפואה המסורתית לטיפול בסוכרת, וגם היום הוא נחשב לאחד הצמחים הטובים ביותר לטיפול בסוכרת. לצמח הג'ימנמה יש שפעה לאיזון הסוכר במספר מנגנונים- המרצת שחרור אינסולין, עיכוב ספיגת גלוקוז מהמעי וכנראה שגם שיקום ותיקון של תאי לבלב המייצרים אינסולין. בנוסף לצמח השפעה על דיכוי הטעם המתוק (בהשפעת החומצות הג'ימנמיות ו-gimnemasaponins ). 
במהלך ניסויים קליניים בבני אדם, נמצא שנטילה של מיצוי מימי (המקביל ל-8 ג' צמח) הביאה לירידה ברמת הגלוקוז עד לערך נורמלי במשך 6-8 חודשים וכן לעלייה ברמן האינסולין בדם, הודות להגברת ייצור האינסולין. אצל נבדקים בריאים לא נצפתה ירידה ברמת הגלוקוז. בנוסף, הייתה ירידה ברמת הכולסטרול והטריגליצרידים.

חומצה אלפא ליפואית - לחומצה אלפא-ליפואית ערך רב בטיפול בחולי סוכרת, בזכות השפעתה נוגדת-החמצון רבת העוצמה, המגנה במצבי סטרס חמצוני ומסייעת במניעת נזקים לכלי הדם הקטנים. נטילה של חומצה אלפא-ליפואית מביאה לשיפור בחילוף החומרים של סוכרים ושומנים, מסייעת לירידה בגליקציה של חלבונים, לשיפור בזרימת הדם לעצבים היקפיים ואף מעודדת שיקום של ההולכה בסיבי העצב. עיקר יעילותה של החומצה האלפא-ליפואית בא לידי ביטוי בטיפול בחולי סוכרת הסובלים מתסמינים של נוירופתיה סוכרתית. חומצה אלפא-ליפואית תורמת להגברת רגישות התאים לאינסולין ומסייעת לקליטה יעילה יותר של הגלוקוז בתאים. בזכות היותה מולקולה קטנה ובזכות המבנה המיוחד שלה, חומצה אלפא-ליפואית מסיסה גם בפאזה מימית וגם בפאזה שומנית, ועל כן היא מסוגלת להגיע לכל הרקמות בגוף.

תמצית זרעי חילבה - שימושים בזרעי החילבה מוזכרים במקורות של מצרים העתיקה, יוון והודו. גם בסין מוזכר הצמח, במקורות מלפני כ-1,000 שנה. החילבה היא צמח מאכל ומרפא נפוץ בשימוש אצל יוצאי תימן.
הפעילות ההיפוגליקמית של החילבה, שמושפעת משילוב כל הרכיבים הפעילים שבה, הוכחה במחקרים לפני כ-5 עשורים. זרעי החילבה יוצרים מבנה ג'לטיני המעכב ספיגה של סוכרים ושומנים מהמעי אל הדם, ובכך מונעים עלייה חדה ברמת הגלוקוז לאחר הארוחה, וכך נחסך מהלבלב הצורך לייצר אינסולין בקצב מהיר. בנוסף, הזרעים משפרים את חדירות הגלוקוז לתאים ובכך מורידים את רמתו בדם (בשל נוכחות של טריגונולין וניקוטינאמיד, הנוצר מחומצה ניקוטינית).

כרומיום ניאצין - כרומיום הוא מינרל בעל תפקיד מכריע לפעילות תקינה של הורמון האינסולין, וחשיבותו רבה לאיזון רמות הסוכר בדם, וכן לניצול יעיל של פחמימות ומשק השומנים בגופנו.
תוספת של כרומיום הוכחה במחקרים כמסייעת להפחתה שלרמות האינסולין בדם הדרושות למשק פחמימות תקין, כמו גם מקלה על מעבר הגלוקוז לתאים, העלאת רגישות הממברנות לאינסולין ומשפרת מצבים של עמידות לאינסולין (סוכרת מבוגרים). לכרומיום פיקולינט יש השפעה מיטיבה על צמצום רקמת השומן בגופנו והעלאת רקמת השריר במקביל.

גלוקו-טריט - הומאוטריט לאב:

 • איזון של רמות הסוכר בדם
 • הפחתה של רמות שומנים וכולסטרול בדם
 • איזון של יתר לחץ דם
 • מניעה של נזקים חמצוניים ברקמות
 • שיפור רמות של האנרגיה בצמבי חולשה כללית ותשישות (פיזית ומנטאלית)
 • מצבים של השמנת יתר, מסייע להפחתת תיאבון למתוק ולהפחתת משקל

משקל כל כמוסה של גלוקו טריט 820 מ"ג, ובה:
חומצה אלפא ליפואית - מ"ג ..................... 150
תמצית פטנטית זרעי חילבה - מ"ג ............. 200
תמצית שום - מ"ג ................................. 100
תמצית ג'ימנמה - מ"ג ............................ 50
מגנזיום ציטראט - מ"ג.............................100 מ"ג

הכמוסות אינן מכילות: סוכר, מלח, שמרים ועמילן

הוראות שימוש: 1-2 כמוסות ליום, חצי שעה לפני הארוחה.

כשר-פרווה בהשגחת בהשגחת הרבנות האזורית בית שמש.

תכולה: 60 כמוסות

ארץ יצור: ישראל

נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות וילדים - יש להיוועץ ברופא.
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל


 • ברקוד: 7290005999970
 • משקל כללי: 0.1ק"ג
 • יוצר ע"י: הומאוטריט לאב - תספי תזונה

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.