יעד המשלוח | USD ($) | HE
מוצר זה אזל זמנית מהמלאי.
כאן ניתן לבחור מוצרים דומים:
MSM גלוקוזמין וכונדרואיטין

פרי מושן+MSM במארז 210 טבליות - סופהרב

מחיר: $80.50
הנחה: 
50%
מחיר שלנו: $40.20
Sold Out

פרי מושן עם MSM - סופהרב

דלקות מפרקים בכלל ואוסתאוארתריטיס בפרט הן מחלות ניווניות קשות הגורמות לכאב ולמגבלה בתנועת המפרק כתוצאה משחיקת הסחוס ומהתפתחות דלקת באיזור. הדרך היחידה לסייע לטיפול בדלקת היא חיזוק מנגנוני השיקום הפועלים ברקמות המפרקים הפגועים, בד בבד עם מתן מענה יעיל לכאב הפוקד את המטופלים.

מחקרים קליניים רבים, כמו גם הניסיון הטיפולי העשיר אשר הצטבר בתחום, מוכיחים כי רכיבי-תזונה מסוימים יכולים לעכב את הידרדרות המחלה, למנוע את מצבי הדלקת, ואף לעודד את תהליך השיקום של רקמת החיבור והסחוס במפרקים.

Free Motion בתוספת MSM של חברת סופהרב מכילה ריכוזים גבוהים של גלוקוזמין סולפאט וכונדרויטין סולפאט, החיוניים לשמירה על מבנה תקין ושלם של רקמת הסחוס. שילוב מתוחכם זה של רכיבי-תזונה הוכיח יעילות רבה במצבים הבאים:

פרי מושן בתוספת MSM:

 • הקלה על כאבים הנובעים מן המחלה
 • הפחתת המצב הדלקתי
 • שיקום רקמות החיבור והסחוסים
 • שיפור תנועתיות המפרקים ותפקודם

אודות הרכיבים של פרי מושן עם MSM:

 • גלוקוזמין סולפאט (GlucosamineSulfate) רכיב זה, החיוני לייצור רקמות חיבור בגוף ומשתייך לקבוצת מוקופוליסכרידים mucopolysaccharides מהווה חלק אינטגרלי מממברנות התאים שבגופנו והוא בעל תפקיד חשוב בבניית העור והציפורניים, הנוזלה סינוביאלי, העצמות והריריות של דרכי העיכול, הנשימה והשתן.

  השפעתו הפיזיולוגית העיקרית של גלוקוזמין סולפאט היא על המפרקים. רכיב זה מעודד סינתזה של מרכיבי הסחוס, ועל-כן אחראי לא רק על תפקודם התקין של המפרקים, אלא אף על התחדשותם לאחר פציעות ומחלה. מחקרים אשר נערכו בעשור האחרון מצביעים על יעילותו הרבה של גלוקוזמין סולפאט בהפחתת תסמינים של אוסטאוארתריטיס.

  מחקרים כפולי-סמיות הוכיחו כי טיפול בגלוקוזמין סולפאט הביא לתוצאות טובות יותר מטיפול בתרופות לא סטרואידיות נוגדות-דלקת ה ( NSAID`s) ובהפחתת הכאב והן בהקלה על הדלקת. עבודות אלה הוכיחו כי הטיפול עזר להפחתת הנפיחות במפרקים ולהפחתת הכאב מבלי לגרום לתופעות לוואי וללא כל חשש להתוויות נגד.

  לסולפאט בתרכובת זו תפקיד חשוב בייצוב רקמות החיבור - סחוסים, גידים ורצועות (1). בזכות תפקידו של הגלוקוזמין בבניית סחוס וביצירת הנוזל הסינוביאלי, ניכר שיפור משמעותי בפרק זמן קצר יחסית (מספר שבועות) במצבים הבאים: שחיקת סחוסים, נפיחות וניוון של המפרק, דלקת בנוזל הסינוביאלי, דפורמציה במפרקים ועוד.

  מחקר אחר הוכיח כי טיפול ארוך טווח בגלוקוזמין הפחית תסמינים ושינויים במפרק הקשורים לאוסטאוארתריטיס, ככאב ותנועתיות. כמו כן, הוכח כי שימוש ארוך טווח בגלוקוזמין סולפאט אף עוצר את תהליך הידרדרות המחלה ומשקם את מצב המפרקים (2).

  במחקר כפול סמיות אחר אשר התפרסם בשנת 2001 בכתב העת The Journal of Rheumatology, השוו החוקרים בין פוטנציאל השימוש בגלוקוזמין סולפאט לבין פוטנציאל השימוש באיבופרופן (תרופה ממשפחת NSAID`s-ה המשווקת בישראל תחת שמות כגון נורופן, איבופן, אדקס 200 וארטופן) בקרב חולי אוסטאוארתריטיס. התוצאות הצביעו על הבדל מובהק בין 2 קבוצות הנחקרים הן ברמת הכאב והן בתפקוד המפרק. הקבוצה אשר נטלה גלוקוזמין סולפאט נהנתה מהפחתה בכאב ומשיפור בפעילות המפרק ביחס לקבוצה שנטלה איבופרופן. תופעות הלוואי חמורות יותר נצפו בקרב המשתתפים אשר נטלו איבופרופן ( 3 מהם פרשו מן המחקר לעומת מטופל אחד בלבד בקבוצת הגלוקוזמין). לטענת החוקרים, תוצאות המחקר מראות בבירור כי גלוקוזמין סולפאט, בעל השפעה רבה יותר בהפחתת כאב בקרב חולי אוסטאוארתריטיס וכי השפעה מיטיבה זו עלהתפקוד היומיומי הולכת ומשתפרת ככל שמשך הנטילה ארוך יותר (3).
 • כונדרויטין סולפאט (Chondroitin Sulfate)רכיב זה הוא מוקופוליסכריד הבנוי שרשרת של יחידות די-סכרידיות, המורכבות מגלוקוזמין או גאלאקטוזמין (galactosamine) חומצה גלוקורונית (glucuronic acid) הוא מהווה מרכיב חשוב במבנה הסחוס, הגידים והרצועות ועל-כן, מעודד יצירת רקמות אלה.

  ניסויים קליניים ארוכי טווח אשר בחנו טיפול בחולי אוסטאוארתריטיס באמצעות כונדרויטין סולפאט, הצביעו על האטה ניכרת בקצב התפתחות המחלה, על שיפור בתפקוד המפרקים ועל הפחתה בכאבים המתלווים לדלקת.

  מחקר אשר פורסם בכתב העת " The Journal of Rheumatology" בדק את יעילותו של כונדרויטין סולפאט. נטילת כונדרויטין סולפאט מצביעה על שיפור מובהק בכל המדדים (כאב בעת מנוחה ובעת פעילות, מידת השפעת הכאב על רמת תפקודם היומיומי). יתרה מכך, גם כחודש לאחר הטיפול נשמרה יציבות ברמת שיקומו העצמי של הסחוס (4,5).
 • גלוקוזמין וכונדרויטין - השילוב המושלםמחקרים אשר נעשו בשנים אחרונות מצביעים על היתרון שבפעילותם משולבת של שני החומרים: גלוקוזמין מעודד סינתזה של גלוקוזאמינוגליקאן (Glucosaminoglyca ) שהוא חלק אינטגרלי ממרכיבי הסחוס, ובכך מאפשר את שיקומו, ואילו כונדרויטין מעכב את הפעילות האנזימטית הגורמת לפירוק הסחוס, ובכך תורם להאטת תהליך הידרדרות המחלה.

  במחקר כפול סמיות אשר שילב גלוקוזמין, כונדרויטין סולפאט ומנגן, נמצאה אפקטיביות רבת-משמעות לטיפול באוסטאוארתריטיס של הברך, כאשר ההשפעה החיובית באה לידי ביטוי בעיקר בהקלה על התסמינים (6).
 • MSM - שילוב MSM לשיכוך, להקלה ולהפחתה משמעותית של כאבים הנובעים מדלקות שרירים ושלד; קישיון ונפיחות המאפיינים דלקות מפרקים למיזעור נזקיהן של פציעות ספורט, ולמראה בריא של עור, שיער וציפורניים.

  (Methyl-Sulfonyl-Methane) MSM הוא התצורה הטבעית של גופרית אורגנית המצויה בכל האורגניזמים החיים. הוא מצוי בריכוזים נמוכים בנוזלי הגוף וברקמות וזקוק להתחדשות יומיומית באמצעות אספקה חיצונית באמצעות מקורות תזונתיים.

  MSM מצוי במזונות טריים ובעיקר בפירות, ירקות, בשר, דגים ובחלב ומוצריו, אך טבעו הנדיף מביא לכך שתהליכי עיבוד המזון כגון חימום או ייבוש, גורמים לאיבוד אחוזים גבוהים מתכולתו במזונות של רכיב חיוני זה. על כן, להוציא אנשים אשר תזונתם מושתתת ברובה על מזונות טריים ו"חיים", רבים הם האנשים אשר אינם מקבלים מתזונתם כמות ניאותה של MSM.

  שימוש תרפויטי בגופרית הוכח כמספק הקלה במצבים בריאותיים רבים ללא כל תופעות לוואי, והיא נחשבת בעיני מומחים לתזונה ברחבי העולם, כבעלת תרומה ותועלת בכל הקשור לבריאות המפרקים, לשיכוך כאבי שרירים ושלד, ולעידוד תהליכי צמיחה והתחדשות של השיער, העור והציפורניים.

  רכיב זה משמש גם למיזעור פציעות ספורט; שיפור סימפטומים פיזיולוגיים של סטרס, כולל תסמונת המעי הרגיז; לטיפול בדלקות של הממברנות הריריות; למיזעור נזקי חשיפה לחומרי-הדברה ולנורמליזציה של תהליכים פיזיולוגיים רבים, ביניהם ספיגה והטמעה יעילות יותר של רכיבי תזונה ושיפור מראה העור, השיער והציפורניים.

  ל- MSM השפעה חיובית על תפקודים פיזיולוגיים רבים נוספים. מחקרים מראים כי לרכיב זה השפעה חיובית גם על רמת האנרגיה, על תופעות אלרגיות ,בעיות עיכול שונות, הטבה בסימפטומים של PMS , שיקום וחידוש רקמת הריאות ותמיכה בטיפול באמפיזמה (נפחת הריאות).

  * טיפול במחלות מפרקים -
  MSM משמש כמשכך כאב יעיל ביותר בכאבים הנובעים מדלקות שרירים ושלד כדוגמת ארתריטיס ואוסתאוארתריטיס. חולי ארתריטיס אשר נטלו MSM מדווחים על הקלה משמעותית וארוכת טווח בכאב, בקישיון, בנפיחות ובדלקת במפרקים.

  חסר בגופרית עלול להוות אחד הגורמים להתפתחותה של ארתריטיס. מחקרים מצאו כי ריכוז הגופרית ברקמת המפרק של חולי ארתריטיס נמוך בכשליש מריכוזה ברקמות המפרק של אנשים אשר אינם סובלים מבעיות מפרקים כלשהן.
  * שיכוך כאבים ונפיחות - מרבית כאבי הגוף נובעים מן הרקמות, שם גבוה ריכוז העצבים. אספירין מצליח לשתק את כלי העצב, אך עושה זאת על חשבון פגיעה בשרירים וברקמות, בעוד שה- MSM מגן על השרירים, ממריץ את מחזור הדם, מעכב תהליכים דלקתיים, מזרז את תהליך הריפוי ומונע נפיחות וכאב.

  הניסיון הטיפולי בשימוש ב-MSM מצביע על יכולת שיכוך של כאבי שרירים ושלד המאפיינים ספורטאים, חולי פיברומיאלגיה, חולי תסמונת התשישות הכרונית (CFS) וחולי סרטן.

  * מינרל היופי הטבעי - MSM מכונה גם "מינרל היופי הטבעי" בשל יכולתו לסייע רבות למראה בריא של עור, שיער וציפורניים. גופרית מתאחדת לתוך חלבון הקרוי קרטין, המצוי בריכוז גבוה במיוחד ברקמות אלה. בפועל, החלבון קרטין הוא זה המעניק לציפורניים את חוזקן.

  * שימושים נוספים - ל- MSM השפעה חיובית על תפקודים פיזיולוגיים כה רבים עד כי אין זה פלא כי הוא מעורר סקרנות רבה בקרב מטפלים רבים בתחום הרפואה המשלימה. סדרת מחקרים אשר נערכה באוניברסיטת אורגון למדעי הרפואה מעלה כי ל- MSM השפעה חיובית גם על רמת האנרגיה, על תופעות אלרגיות, בעיות עיכול שונות, הטבה בסימפטומים של PMS, שיקום וחידוש רקמת הריאות ותמיכה בטיפול באמפיזמה (נפחת הריאות).

רכיבים נוספים: קלציום קרבונאט, שעוות קרנאובה, מגנזיום סטארט, טיטניום דיאוקסיד.
טבליות פרי מושן עם MSM של סופהרב אנין מכילות: תירס, שמרים, חיטה, גלוטן, סויה, סוכר, עמילן, ומיוצרות ללא חומרי משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.

כל טבלית של Free Motion + MSM מכילה:
גלוקוזאמין סולפאט - מ"ג .............................. 500
כונדרואיטין סולפאט - מ"ג ............................. 400
MSM - מ"ג ............................................... 167

הוראות שימוש: 1-3 טבליות ביום, עם הארוחה.
לא מומלץ לנוטלי קומדין.

פרי מושן עם MSM מומלץ לשלב עם:
MSM Relief - ספוהרב
אומגה מקס 3 - סופהרב

פרי מושן בתוספת MSM של סופהרב לא נוסה על בעלי חיים

תכולה: 210 טבליות (180 + 30)

ארץ ייצור: ישראל

לתוספי מזון נוספים של חברת סופהרב

נשים הרות, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא
מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


 • ברקוד: 7290011088279
 • משקל כללי: 0.9ק"ג
 • יוצר ע"י: סופהרב - תוספי תזונה טבעיים

תודה על הסקירה שלך!

אין עדיין חוות דעת.