יעד המשלוח | USD ($) | HE

דרמדורון תחליב לטיפול בעור נעורים בעייתי 100 מ"ל - וולדה

מחיר: $16.30
הנחה: 
20%
מחיר שלנו: $13.00
כמות:

תחליב טבעי דרמדורון - וולדה
תחליב טבעי לטיפול בעור נעורים בעייתי ופגום

למוצרי טיפוח נוספים של חברת וולדה

עור נעורים בעייתי הוא תופעה נפוצה במהלך גיל ההתבגרות. תקופה זו מתאפיינת בפעילות מוגברת של המערכת ההורמונלית ושל חילוף החומרים המתבטאת בהפרשה שומנית מוגברת מבלוטות החלב המצויות בעור.

תכשירים רגילים המיועדים לטיפול בבעיה, מבוססים על חומרים הנוטים לייבש את העור או על חומרי חיטוי כימיים העשויים לפגוע בתפקודו התקין של עור הפנים, לדכא את הסימפטומים ואף להחמיר את המצב.

סדרת המוצרים של וולדה מבוססת על מרכיבים טבעיים בלבד המיועדים לניקוי העור והנקבוביות וכן למריחה מקומית על האזורים הבעייתים.

תחליב עור דרמדורון מיועד למריחה יומית ונקודתית על האזור הבעייתי.
תחליב דרמדורון מבוסס על תמציות אורגניות של פרחי קלנדולה, קמומיל ואכינציאה, הפועלות לשיפור מרקם העור בתוספת תמצית עלי הממליס ומיץ לימון המסייעים בכיווץ נקבוביות.

תערובת עדינה של שמן חוחובה ותערובות שמנים אתריים הכוללות שמן אורנים, שמן קלנדולה, שמן קמומיל ושמן לבנדר יסייעו באיזון ובהרגעת העור ולמראה בריא של עור בעייתי ועור נעורים.

רכיבים:

Water (Aqua), Jojoba Oil (Buxus Chinensis), Alcohol Denat., Chamomile Extract (Chamomilla Recutita), Calendula Extract (Calendula Officinalis), Echinacea Extract (Echinacea Angustifolia), Witch Hazel Extrac (Hamamelis Virginiana), Sufur, Xanthan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Lemon Juice (Citrus Limonum), Thyme Oil (Thymus Vulgaris), Pine Oil (Pinus Sylvestris), Sage Oil (Salvia Officinalis), Lavender Oil (Lavadula Angustifolia), Chamomile Oil (Chamomilla Recutita), Limonene*, Linalool*

* ממקור שמתנים אתריים טבעיים

הוראות שימוש: לאחר ניקוי הפנים בעזרת דרמדורון - לניקוי עמוק או סבון קלנדולה של וולדה, יש למרוח שכבה דקה של דרמדורון תחליב עור על האזור הבעייתי בעזרת צמר גפן. יש לחזור על הפעולה פעמיים ביום.
תחליב עור דרמדורון הינו חסר צבע ואינו מכתים. מומלץ להשאיר למשך הלילה.

תכולה: 100 מ"ל

יצרן: וולדה, בריטניה

תחליב טבעי דרמדורון של וולדה מאושר ע"י משרד הבריאות


  • ברקוד: 7290008141109
  • משקל כללי: 0.37ק"ג
  • יוצר ע"י: וולדה מוצרי טיפוח טבעיים